Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej miałaby więcej...można by było ponegocjować z bankami.. :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raczej miałaby więcej...można by było ponegocjować z bankami.. :kox:

Już pomijam ten fakt :kox:

No ale co, zebrali po 28mln to pewnie dalej są w wielki szoku :kox:

Ja miałem 3 "dwójki" także w uj wygrałem :decayed:

Opublikowano

Czyli jak mają połowę mniej to nie 7tyś dziennie tylko 3,5tyś dziennie a to już rozumiem mało do życia :kox:

Opublikowano

Czyli jak mają połowę mniej to nie 7tyś dziennie tylko 3,5tyś dziennie a to już rozumiem mało do życia :kox:

Co to jest tylko 110 tys. miesięcznie :decayed:

Opublikowano

Tylko te dni są mało widoczne :tongue4: w końcu się doczekałem zdjęcia na pierwszym planie :good:

a tak poważnie to jestem za VIPEM dla Pabla napisze do Prezesa w tej sprawie :)

Opublikowano

Co to jest tylko 110 tys. miesięcznie :decayed:

ledwo koniec z końcem można związać... :decayed:

współczuje im... takie życie od pierwszego do pierwszego

:polew:

Opublikowano

Tylko te dni są mało widoczne :tongue4: w końcu się doczekałem zdjęcia na pierwszym planie :good:

a tak poważnie to jestem za VIPEM dla Pabla napisze do Prezesa w tej sprawie :)

Pewnie jarko zakosił to foto z newbie ode mnie :kox:

Ja też długo szukałem zdjęcia z pośród wielu zdjęć z wielu spotów dla nowych którzy się witają i to zdjęcie bardzo dobrze oddaje klimat, zobaczy nowy user ile audiczek to zawsze jest większa szansa że przyjedzie :)

Opublikowano

Nie wiem co wstawiasz nowym, ale tą akurat fotkę znalazłem w jakiejś tam mojej galerii zdjęć ze spotów :)

Opublikowano

Nie wiem co wstawiasz nowym, ale tą akurat fotkę znalazłem w jakiejś tam mojej galerii zdjęć ze spotów :)

Aha no to widzisz oboje wiemy że foto jest :good:

Opublikowano

Czyj to głos na PiS :naughty:

Normalnie to bym nex'a podejrzewał, ale On już na siebie zagłosował :decayed:

Opublikowano

Poległem :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 13:40_________________________________________________Może dzisiaj JarekS4 przyjedzie :)

Opublikowano

Nie wiem co wstawiasz nowym, ale tą akurat fotkę znalazłem w jakiejś tam mojej galerii zdjęć ze spotów :)

mi wstawil cos takiego :sick3: :sick3: :sick3:

cyce.jpg

i od tamtej pory nie chce go znac :polew: :polew: :polew: , a spoty omijam z daleka :polew: :polew:

Opublikowano

Przecież mówiłeś że lubisz jędrne i owłosione :mysli:

:polew:

Opublikowano

Przecież mówiłeś że lubisz jędrne i owłosione :mysli:

jakbys mnie jeszcze o zdanie zapytal to pol biedy a Ty z zaskoczenia w trakcie obiadu rzuciles mi miesem i zwymiotowalem na ekran :kwasny::decayed:

Opublikowano

jarko a czemu wtorek wtorek czwarte czwartek a nie wtorek czwartek wtorek czwartek na przemian?

bo tak na przemian to Przemian nie może

Opublikowano

Dwie godziny mnie przy kompie nie było a tu dwie strony postów :shocked:

Ankieta jest za***ista :good::naughty:

Tylko pasuje coś z grafiką pierwszego posta zrobić bo teraz jakieś to wszystko niepoukładane :blink:

A donośnie terminów spotów - nie zgodze się z Jarkiem. Właśnie układ naprzemienny jest lepszy bo łatwiejszy do zapamiętania. W tym tygodniu widzieliśmy się we czwartek (wtorek), więc za tydzień widzimy się we wtorek (czwartek). Mnie jakoś bardziej to przekonuje. Ale oczywiście będę się stosował do ramek w kalendarzu :wink4:

Poza tym sam kalendarz mógłby być taki jak sugerował Pablo, żeby można w nim jakieś notatki zapisywać, bo obecny jest tylko jednofunkcyjny... Ale nie będę się czepiał, bo sam nie potrafie tego zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

Przecież to co zrobiłem to nie jest ostateczne. Tak potrafię i tak zrobiłem. Jak ktoś to ładniej i lepiej potrafi ogarnąć to jak najbardziej...

To co wstawiłem to taka sugestia delikatna :)

Opublikowano

Przecież to co zrobiłem to nie jest ostateczne. Tak potrafię i tak zrobiłem. Jak ktoś to ładniej i lepiej potrafi ogarnąć to jak najbardziej...

To co wstawiłem to taka sugestia delikatna :)

Raczej kalendarza z możliwością zaznaczania terminów nie będzie można wstawić, ponieważ to wymagałoby dodania jakiegoś moda do enginu forum, co jest raczej trudne do wykonania, szczególnie że to dotyczy tylko jednego tematu.

Jedynie wklejanie grafiki z zaznaczonymi na kolorowo dniami i opisem co dany kolor oznacza - pi razy oko to co zrobił jarko :cool1:

No chyba że tak jak pisałem wcześniej będzie info o tym że spoty odbywają się w tygodniach nieparzystych we wtorki a w tyg parzystych w czwartki. (suma sumarum może być tak że dwa spoty pod rząd będą we wtorki lub czwartki, ale to IMHO najprostsze rozwiązanie tematu). :)

Opublikowano

Panowie głosujmy :naughty: :naughty:

Opublikowano

wow jakie zmiany :good: :good: :good:

głos oczywiście oddany :kox:

kto w ogóle wybiera się dziś na spota :?: :?: :?:

btw :siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.