Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co Ci potrza? zakladalem u siebie...

Chciałbym założyć u siebie :>

:hi: Powitać w sobotni ranek :)

Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit.

No pasowałoby chyba żeby było jak ori :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co Ci potrza? zakladalem u siebie...

Chciałbym założyć u siebie :>

:hi: Powitać w sobotni ranek :)

Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit.

mój ty geniuszu

:decayed:

powitał :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::decayed:
Opublikowano

Cuber zadowolony bo w końcu nie słyszy szumu opon :tongue4::naughty::decayed:

Opublikowano

:siema:

Ale cisza dzisiaj, widać kto się opierdala na necie w pracy :decayed:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

Nie ma jak wstać z łóżka o tej porze w sobotę :kox::decayed:

!

:polew:

Opublikowano

Nie ma... DOBRANOC :decayed:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:00_________________________________________________Kuźwa jeszcze tyle czekania :wallbash:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14671

Ale jak wyjdzie to w sieci będzie miazga także piratom mówimy STOP :kox::decayed:

Opublikowano

w

Kuźwa jeszcze tyle czekania :wallbash:

W MM można kupić pudełko już, w przed przed premierze. :decayed:

Chyba to będzie jakaś wersja limitowana. :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

W MM można kupić pudełko już, w przed przed premierze. :decayed:

Chyba to będzie jakaś wersja limitowana. :cool1:

Może i tak, nie sprawdzałem :)

Ale po wczorajszym ściągnięciu wersji Beta która jest dostępna dla wszystkich wiem jedno, muszę zainstalować Win 7 bo mam jeszcze xp a na xpku nie pójdzie ta gra bo nie ma tutaj już DX10 ani DX11 :polew:

A tak się przyzwyczaiłem do xp :rolleyes:

Także czeka mnie instalacja, a najlepiej kupno nowego kompa pod BF3 :decayed:

Takiej wersji to raczej nie będą mieć, kupujcie będzie co grać na jesień-zimę :kox:

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=9909&ii=9909&ba=add&afid=1088602

Chłopaki, korzystał ktoś z tych paczkomatów :mysli::decayed:

http://www.ultima.pl/paczkomaty/

Co oni to już nie wymyślą :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:47_________________________________________________Uwaga!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223990.0

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Jak by ktoś potrzebował to mam na sprzedaż pamięci RAM.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27981.255

Opublikowano

:hi:

:hi: gdzieś Ty był jak Cię nie było ????[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:49_________________________________________________ :hi: z rana nic nic nie napisał cały wieczór :mysli:
Opublikowano

TY! ranny ptaszek. jestes w firmie??

Opublikowano

TY! ranny ptaszek. jestes w firmie??

ja tak ale Ciebie od Czwartku nie ma :naughty:
Opublikowano

TY! ranny ptaszek. jestes w firmie??

ja tak ale Ciebie od Czwartku nie ma :naughty:

to BENDEEEEEEE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.