Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

Panowie co myslicie o takiej loteczce do mojego bolidu, docelowo ma byc pakiet top sport i mysle ze sie fajnie skomponuje, ważne ze nie bardzo krzykliwa i renomowanej firmy MS DESIGN bez wkretów i takich tam badziewi

943d140e99a91790med.jpg

Opublikowano

Na srebrnym fajnie wygląda :decayed:

Opublikowano

Panowie co myslicie o takiej loteczce do mojego bolidu, docelowo ma byc pakiet top sport i mysle ze sie fajnie skomponuje, ważne ze nie bardzo krzykliwa i renomowanej firmy MS DESIGN bez wkretów i takich tam badziewi

943d140e99a91790med.jpg

podoba mi się :good:
Opublikowano

Nowa ankieta :decayed:

Opublikowano

Nowa ankieta :decayed:

Pomału zaczyna drażnić ta demokracja :disgust:

Opublikowano

Nowa ankieta :decayed:

Pomału zaczyna drażnić ta demokracja :disgust:

Rozumiem, poniedziałek :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

:hi: gdzieś Ty był jak Cię nie było ????[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:49_________________________________________________

ostatnio zarobiony jestem :tongue4: ale cały czas śledze forum :wink4:

Ozi z gówna cacy nie zrobisz :decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:32_________________________________________________no chyba ze Cie bardziej dociśnie do asfaltu.....a to przepraszam

Opublikowano

Pany, jak to kurna jest...

Nagrałem jakiś tam filmik, wrzuciłem na youtuba, a po kilku chwilach jedna z Krakowskich tv internetowych zrobiła sobie artykuł i wstawiła mój filmik bez kompletnie żadnego zapytania ani zgody na taki manewr... :chytry:

Opublikowano

:siema: w tym pięknym dniu :kox:

Opublikowano
:siema: wodzu :kox:
Opublikowano

Pany, jak to kurna jest...

Nagrałem jakiś tam filmik, wrzuciłem na youtuba, a po kilku chwilach jedna z Krakowskich tv internetowych zrobiła sobie artykuł i wstawiła mój filmik bez kompletnie żadnego zapytania ani zgody na taki manewr... :chytry:

Co ty gadasz :shocked:

Podaj ich, nie wypłacą się :evil:

Wg. mnie nie mają prawa wykorzystywać czyiś filmików z YT :mysli:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:42_________________________________________________

:siema: wodzu :kox:

Teraz muszę być dostępny 24h/7 dni w tygodniu :shocked::decayed:

Opublikowano

Wiem, ale Oni Nas gdzieś tam niby wspierają relacjami, oglądalność przez ich serwis na pewno wzrośnie co jest dla Nas reklamą...

Taka trochę śliska sprawa, nie chce sie zaraz awanturować...

Kurde, mogli by chociaż zapytać... Widzę teraz że subskrybują mój kanał i co nie dodam to będą przeglądali czy wstawić do siebie...

Opublikowano

Chyba był temat o tym kiedyś, Vario albo ktoś inny to poruszał, napisz najlepiej na Miętkich :wink4:

Opublikowano

Dobra, poruszyłem temat gdzie trzeba :)

A jak kogoś interesuje to proszę:

http://www.malopolskatv.pl/hutnik-reaktywacja/

Cycków nie urywa, ale po 9 latach wracamy na parkiety :wink4:

Opublikowano

:hi:

:hi: gdzieś Ty był jak Cię nie było ????[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:49_________________________________________________

ostatnio zarobiony jestem :tongue4: ale cały czas śledze forum :wink4:

Ozi z gówna cacy nie zrobisz :decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:32_________________________________________________no chyba ze Cie bardziej dociśnie do asfaltu.....a to przepraszam

no cóz BOSERON ale nie kazdy ma bogatego tate :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany, jak to kurna jest...

Nagrałem jakiś tam filmik, wrzuciłem na youtuba, a po kilku chwilach jedna z Krakowskich tv internetowych zrobiła sobie artykuł i wstawiła mój filmik bez kompletnie żadnego zapytania ani zgody na taki manewr... :chytry:

A ty pytasz autorów filmików jak wklejasz filmy tu na forum?

To chyba podobna bajka pod względem prawnym... :mysli:

Opublikowano

jak jest wrzucone na ogólnodostepny portal to jednoznacznie zgadzasz sie na to aby mozna było wklejac wszedzie, nie raz w telewizji puszczaja filmiki z YT i nie wierze zeby sie kogos pytali czy mogą :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.