Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie w czwartek bedzie WRClaguna w Krakowie, wiec moze wartało by zrobić wtedy spota ? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie w czwartek bedzie WRClaguna w Krakowie, wiec moze wartało by zrobić wtedy spota ? :naughty:

jestem za :good:

Opublikowano

to wtedy zrobimy kielbaski, jak zaczniemy przenosic spoty to zaraz bedzie dramat bo komus bedzie nie pasowalo w danym dniu i bedzie pisal na forum zeby zmienic spota z czwartku na wtorek, mysle ze spoty jak ustalimy tak ustalimy ale powinny byc zawsze tak samo... no ale jak zawsze to tylko drobna sugestia

Opublikowano
  • Autor

Powinny być tak samo zgadza sie , czyli jeden ustalony dzień a nie co tydzień zmiany raz tak raz srak , dla mnie bezsensu :wallbash:

Opublikowano

Powinny być tak samo zgadza sie , czyli jeden ustalony dzień a nie co tydzień zmiany raz tak raz srak , dla mnie bezsensu :wallbash:

Zróbmy ankietę... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 10:56_________________________________________________

Zacne. :slina:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

daje rade nie :decayed: .

Fajnie ze dzis rano popadalo troche ,idealna pogoda dla RWD :decayed:

dla 4wd tyż

Opublikowano

Co za ludzie... Najpierw mi za***ali filmik, później przeprosili, a teraz chcą żebym z Nimi współpracował :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

to co z tym spotem dzisiejszym ? :cool1:

Opublikowano

Co za ludzie... Najpierw mi za***ali filmik, później przeprosili, a teraz chcą żebym z Nimi współpracował :kox::polew:

ale jarkonh sie pojawilo :naughty: po Twojej interwencji [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 16:14_________________________________________________

to co z tym spotem dzisiejszym ? :cool1:

ja odpadam :kwasny:

Opublikowano

witam,

Ja bardzo chetnie sie pojawie.

Opublikowano

Alternatywa dla TUSKOPALIKOTA :polew: :polew:

298436_259602454078569_100000864502787_706755_1281527405_n.jpg

Opublikowano

no to byla ankieta, zrobcie czwartek tak jak wygral i juz, nikt nie bedzie mial problemow z zapamietaniem, byle nie bylo zmian co chwile...[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 17:06_________________________________________________Jarko a nie moglbys wrzucac do filmikow znaku wodnego jarkonh ??[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 17:19_________________________________________________

kozak na niskie płoty :Dhttp://allegro.pl/vw-passat-syncro-b2-32b-quattro-syncro-4-2-v8-s6-i1847341841.html

Opublikowano
  • Autor

Czyli dzisiaj spota nie ma :cool1:

Opublikowano

to co z tym spotem dzisiejszym ? :cool1:

no to byla ankieta, zrobcie czwartek tak jak wygral i juz, nikt nie bedzie mial problemow z zapamietaniem, byle nie bylo zmian co chwile...

Nie kumam... :shocked:

To jest czy go nie ma dziś?

Opublikowano
  • Autor

hhhaha teraz to juz nie wiadomo kiedy jest a kiedy nie ma :confused4:

Opublikowano

hhhaha teraz to juz nie wiadomo kiedy jest a kiedy nie ma :confused4:

Zaraz się okaże że kilka osób dziś przyjechało, bo taki był termin ustalony :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.