Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fakturę załatwisz ? :naughty:

Tak w punkcie obsługi klienta :polew::decayed:

Dobry rabat :wink4:

Właściciel tej firmy przychodził do mnie do MM i dobrze współpracowaliśmy, załatwiałem mu kilka klientów to dobrą sumkę mi odpalał :naughty:,

Raz zajebał nam (pożyczył) nie zabezpieczoną stacje multimedialną a dokładnie panel 7" bo chciał przymierzyć u siebie do innego modelu, po kilku dniach zwrócił i przyniósł Finlandię w ramach przeprosin za taki manewr, po czym zaczęła się nasza współpraca :polew:

Dobra lecę bo za 4h trza wstać do roboty :wallbash:

Ale półtora weekendu wolne :naughty: Robimy spota w Niedziele :mysli::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PABLO Ty to jednak masz wszędzie kumpli :kox:

Opublikowano

PABLO Ty to jednak masz wszędzie kumpli :kox:

Przecież ten Kraków to takie małe miasto jak wieś za Hutą gdzie wszyscy się znają :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cholera mogłeś do mnie zadzwonić, coś bym urwał z tego :)

Jest teraz "szał" :?: :naughty:

spoko , cenę dobrą dostałem :wink4: nastepnym razem jak cos bede robił to dam Ci znac :decayed:

Kerczi z klekota nie bede robił eSki :wink4: Ale cena za uklad wydechowy całkiem znośna :good:

ps. Ja juz rezanie zewnętrze zakończyłem , jedynie to moze 3G w dalekiej przyszłości.

Opublikowano

Spoxik :wink4:

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano
  • Autor

tez spadam w kime bo jutro Katowice mnie czekają rano :kwasny:

Opublikowano

ps. Ja juz rezanie zewnętrze zakończyłem , jedynie to moze 3G w dalekiej przyszłości.

widze ze Ci chodzi po glowie dalej 3G :decayed:

Opublikowano

Cuber ile dales za wygluszenie???

Waski jestes jutro w firmie?

nie Wrocław :wink4:

Opublikowano

a co Ci potrza? zakladalem u siebie...

Chciałbym założyć u siebie :>

:hi: Powitać w sobotni ranek :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to wpadaj na spota to obgadamy temat :)

btw. Witam :hi:

Opublikowano

to wpadaj na spota to obgadamy temat :)

btw. Witam :hi:

:good: W najbliższy wtorek to o 19.30?:D Chyba muszę ustawić sobie z góry przypomnienia w telefonie bo dużo terminów widzę jest:)

Opublikowano

a co Ci potrza? zakladalem u siebie...

Chciałbym założyć u siebie :>

:hi: Powitać w sobotni ranek :)

Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit.

Opublikowano

a co Ci potrza? zakladalem u siebie...

Chciałbym założyć u siebie :>

:hi: Powitać w sobotni ranek :)

Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit.

mój ty geniuszu

Opublikowano
:siema::hi: :hi: :hi:
Opublikowano

mój ty geniuszu

idź se zwal gruche :this:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.