Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, jak to kurna jest...

Nagrałem jakiś tam filmik, wrzuciłem na youtuba, a po kilku chwilach jedna z Krakowskich tv internetowych zrobiła sobie artykuł i wstawiła mój filmik bez kompletnie żadnego zapytania ani zgody na taki manewr... :chytry:

A ty pytasz autorów filmików jak wklejasz filmy tu na forum?

To chyba podobna bajka pod względem prawnym... :mysli:

Tak, ale ja tu na forum nie prowadzę działalności zarobkowej.

To już chyba inna para kaloszy... To tak jakby Twoja fota wrzucona gdzieś na neta trafiła do gazety bez Twojej wiedzy...

Ale oki, Panowie z małopolska.tv właśnie podpisali filmik :kox:

edycja Dopisany: 03 Październik 2011, 16:33

jak jest wrzucone na ogólnodostepny portal to jednoznacznie zgadzasz sie na to aby mozna było wklejac wszedzie, nie raz w telewizji puszczaja filmiki z YT i nie wierze zeby sie kogos pytali czy mogą :gwizdanie:

Czyli co, cokolwiek co wrzucisz do neta to każdy może robić sobie z tym co chce ?

Nawet jak na tym będzie kase zarabiał ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z you tuba raczej tak.

Ale jesteś pewny czy tak Sobie piszesz ?

Opublikowano

Jeśli ta TV wystąpiła o zgodę do Youtuba o komercyjne wykorzystywanie zawartosci i takową dostała to wszystko jest legalne.

Ale byc moze prawnik mógłby to lepiej rozgrzebać..

Opublikowano

Nie zagłębiając się w tematykę dla rozwiązania problemu napiszę do youtuba :)

Opublikowano

No i regulamin -wrzucając film na YT musisz zaakceptować to że, godzisz się na dalsze rozpowszechnianie filmu - również przez wstawianie skryptów na innych stronach.

Opublikowano

No i regulamin -wrzucając film na YT musisz zaakceptować to że, godzisz się na dalsze rozpowszechnianie filmu - również przez wstawianie skryptów na innych stronach.

dokładnie :good:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 16:59_________________________________________________i dodam jeszcze ze te ankiety zaczynają mnie wku....ć i powinna tam byc jeszcze jedna opcja... " mam wyjeb...e na tą ankiete" :polew:

Opublikowano

i powinna tam byc jeszcze jedna opcja... " mam wyjeb...e na tą ankiete" :polew:

:polew:

Opublikowano

No i regulamin -wrzucając film na YT musisz zaakceptować to że, godzisz się na dalsze rozpowszechnianie filmu - również przez wstawianie skryptów na innych stronach.

Tak, ale osobny zapis jest na cele komercyjne :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

coś was chyba ponosi z tymi ankietami :nuda:

Opublikowano

Jak już to mnie... Jak Wam się nie podoba to nie będę ich robił...

To bardziej dla żartów jest niż z poważnym do tego podejściem...

Opublikowano

:hi:

:hi: gdzieś Ty był jak Cię nie było ????[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:49_________________________________________________

ostatnio zarobiony jestem :tongue4: ale cały czas śledze forum :wink4:

Ozi z gówna cacy nie zrobisz :decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:32_________________________________________________no chyba ze Cie bardziej dociśnie do asfaltu.....a to przepraszam

no cóz BOSERON ale nie kazdy ma bogatego tate :wink4:

nie bardzo rozumiem Ozi, na swoje zabawki zarabiam Sam i tylko sam :evil:

Opublikowano

:hi:

Nie ma ktoś jakiegoś telefonu do opchnięcia do 500zl ?? :gwizdanie: potrzebuję pilnie

Opublikowano

Htc na windowsie z automapa...interesuje Cie??

Opublikowano
:hi: miłego dnia :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

powitać :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.