Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w MM jest fifa 12 - za 179pln i gratis szalik polski :)

Ja mam bez szalika od trzech dni :kox:

Kiedy robimy jakąs partyjke w Peesa? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdobędę Fifkę albo Peesa to się chętnie dołączę :naughty:

!

:polew:

Opublikowano

Kiedy robimy jakąs partyjke w Peesa? :naughty:

Co, dawno nikt Cie nie ograł ? :naughty:

Opublikowano

a da sie w fifke grac przez siec?? Jak tak to kupuje i ciupiemy :P

Opublikowano

dzieki za spota

Opublikowano

a da sie w fifke grac przez siec?? Jak tak to kupuje i ciupiemy :P

Na pewno się da :wink4:

BTW Pany, znajomy potrzebuje zrobić przegląd w aucie, a aktualny skończył mu się miesiąc temu...

Wiecie może gdzie można to załatwić, byłbym wdzięczny za pomoc :)

Opublikowano

wszedzie przeciez moze podbic przeglad...

Opublikowano

wszedzie przeciez moze podbic przeglad...

:rolleyes:

Dobra, sprawa już nie aktualna :)

Opublikowano

dzieki za Spota , PABLO przypomnij mi kto tam byl bo sie pogubilem :polew: :polew: ...

Mam nadzieje ze kielbaski smakowaly

pozdr i do nastepnego :hi:

Opublikowano

:hi:

nie wyrobiłem się z pracą :confused4:

a z tego co widzę na zdjęcia to w piz*u było samochodów pod plazą [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 02:25_________________________________________________

zobaczymy jak to wejdzie :)

http://www.lyoness.net/pl/

Opublikowano

:hi:

podziękował za spota

Opublikowano

:hi:

nie wyrobiłem się z pracą :confused4:

a z tego co widzę na zdjęcia to w piz*u było samochodów pod plazą [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 02:25_________________________________________________

zobaczymy jak to wejdzie :)

http://www.lyoness.net/pl/

już jest.sąsiad ostro tam działa :) i bardzo sobie chwali :wink4: gdzie nasz te fotki :mysli: jest szansa że dziś będzie :naughty: w niedziele masz czas ?[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 09:27_________________________________________________Mam problem aby podłączyć PSP do sieci w UPC pomoże ktoś :mysli:
Opublikowano

Mam problem aby podłączyć PSP do sieci w UPS pomoże ktoś :mysli:

Chodzi o kablówkę UPC?

Opublikowano

router wifi i po problemie.... no i upc chyba :cool1:

Opublikowano

Robert ja moge pomoc...jak cos to wiesz co zrobic :)

btw. podjade po uczelni...

Opublikowano

Robert ja moge pomoc...jak cos to wiesz co zrobic :)

btw. podjade po uczelni...

OKI :wink4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 11:22_________________________________________________

router wifi i po problemie.... no i upc chyba :cool1:

ooo jaki mądry :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 11:23_________________________________________________

Mam problem aby podłączyć PSP do sieci w UPS pomoże ktoś :mysli:

Chodzi o kablówkę UPC?

tak
Opublikowano

:siema:

dzieki za Spota , PABLO przypomnij mi kto tam byl bo sie pogubilem :polew: :polew: ...

Już Ci zrobiłem wykład na spocie kto kim jest i tylko FANTOMASA rozkminiłeś :polew::decayed:

a z tego co widzę na zdjęcia to w piz*u było samochodów pod plazą

Podjechałem po kiełbaskach na chwile, cały parking był klasyków, 3 razy więcej niż ostatnio jak tam podjechaliśmy :naughty:

Opublikowano

nie fart :decayed:

Ale słownictwo chłopaki mają ... :facepalm:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 12:37_________________________________________________ooo :kox:

Opublikowano

miodzio czytaj forum :tongue4:

to pierwsze było już dawno :naughty: :naughty:

Opublikowano

Drugie też :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.