Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

własnie wróciłem z miasta no i nie fajny wypadek był na Czarnowiejskiej :confused4:

Tak rozkwaszonej B7 dawno nie widziałem :wallbash:. Chyba nie od nas bo nie przypominam sobie kto by miał czerwoną b7 sedan w s-line.

no lekko ja zachaczyl :/

pol auta nie ma

jedziesz do mnie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

wion.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 12:21_________________________________________________

:shocked::wallbash:

Za 2 tygodnie będzie na allegro, bez wypadkowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dojechały felgi do mnie :decayed::kox:

dwie opony prawie nówki bo sa z 32 tygodnia 2010 roku ale dwie do wymiany , muszę jechac do chłopaków do Biskupic poszukac pary :cool1:

felunek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....le już nie ogarniam tych spotów wchodzę zobaczyć o której we wtorek spot a tu kur....a nowy temin czwartek to tak na stałe czy znowu będzie ankieta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David i Fanti co tak Was nie widac nie slychac tylko sie czaicie, moze byscie wpadli na spota...

ja bylem ostatnio na spocie :tongue4:

Ja pier....le już nie ogarniam tych spotów wchodzę zobaczyć o której we wtorek spot a tu kur....a nowy temin czwartek to tak na stałe czy znowu będzie ankieta :mysli:

:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łykend byłem w niemcowni odebrać taki sprzęcik pogadałem z kolesiem i się załamałem jakie mają ceny u nich np. zrobienie korony na zębie (sama protetyka bez leczenia) to koszt 600€ u nas 600.....zł a koszty materiałów itp. mają mniejsze niż u nas bo większość firm produkujących medykamenty w tym fachu to niemcy a potem włosi i szwajcarzy :wallbash: taki to pożyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....le już nie ogarniam tych spotów wchodzę zobaczyć o której we wtorek spot a tu kur....a nowy temin czwartek to tak na stałe czy znowu będzie ankieta :mysli:

Podobno na stałe :cool1:

Jarko fochem zapodał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łykend byłem w niemcowni odebrać taki sprzęcik pogadałem z kolesiem i się załamałem jakie mają ceny u nich np. zrobienie korony na zębie (sama protetyka bez leczenia) to koszt 600€ u nas 600.....zł a koszty materiałów itp. mają mniejsze niż u nas bo większość firm produkujących medykamenty w tym fachu to niemcy a potem włosi i szwajcarzy :wallbash: taki to pożyje

tos nowosc odkryl :wink4: , wyspiarze przeciez do PL lataja robic swoje czarne zeby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem bo miałem już pare osób co im się bardziej opłacało specjalnie bilet na samolot kupić i przylecieć do kraju niż robić to u angola (jeden mówił że i tak mu się dużo zwróci na fajkach jakie tam zawiezie :naughty:)

ale tutaj mnie gość dobił że tak kroją a jak zaczął mi wymieniać co ile u nich kosztuje jeśli chodzi o materiały to praktycznie wszystko o 50%-75% taniej a tu u nas to wszystko po trzy lub cztery cyfry więc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No to oglądamy meczyk :decayed:

no to oglądaj meczyk :wink4:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 20:41_________________________________________________http://patrz.pl/filmy/jak-zachowywac-sie-na-rozmowie-kwalifikacyjnej :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...