Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba nie zrozumieliscie przekazu...zobaczcie jak sie zapalaja powoli ledy :)

:polew: :polew: :polew: :polew:

wczoraj Ci się rzuciło na te LEDY :polew: [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 08:27_________________________________________________

hehhehe narazie nic nie rezam koniec modów :cool1:

:cool1: [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 08:30_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1720392,0,1,bohater-ballady-o-przed-sadem,wiadomosc.html
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znam wlascicieli tej firmy, maja juz ten salon vw jakies 15 lat, moje audi u nich zreszta kupione, z dobre 7 lat bawia sie w komis samochodowy, wiekszosc aut, ktore sa ich i sprzedaja w komisie sa z rynku USA, sprowadzaja tez auta na indywidualne zamowienie, jak Cuber zauwazyl, ze wymieniony zderzak, wiec pewnie jakas przygoda byla

btw :bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Norbi ale mowisz o Gładyszach???

Waski piromanie wiesz ze dziala juz calkiem OK ledzik??!!! :)

btw: :hi: wszystkim

Opublikowano

Waski piromanie wiesz ze dziala juz calkiem OK ledzik??!!! :)

btw: :hi: wszystkim

wpadnij zrobimy moje :wink4: jak auto nie dymi już z maski :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
:siema::decayed:
Opublikowano

za***isty :slina: :slina: :slina:

ale ta cena hmmm podejrzanie niska az za bardzo :cool1: nowy golas w salonie 158 tyś zł + S-line wew i zew + NAVI + B&O więc zapewne z jakieś 200 tys

myslalem ze 2,0 TFSi ten mocniejszy ma rury po obu stronach a że 1,8 TFSI ma po jednej podówjną :mysli:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:07_________________________________________________Kerczi no to juz wiesz , wersja USA przód zmieniony :wink4:

a Pytałes mnie jak ja mam przyklejone znaczki S-line.

Zwróc uwage, jak w/w audi ma. Mowilem, ze mialem tak od początku :)

Opublikowano
  • Autor

a Pytałes mnie jak ja mam przyklejone znaczki S-line.

Zwróc uwage, jak w/w audi ma. Mowilem, ze mialem tak od początku :)

ale Ty masz jeszcze dalej w strone maski , przynajmniej z tego co pamietam :tongue4:

Opublikowano

nie prawda! nie klam :)

..to Ty masz żle :P

Opublikowano

Norbi ale mowisz o Gładyszach???

Waski piromanie wiesz ze dziala juz calkiem OK ledzik??!!! :)

btw: :hi: wszystkim

tak o Gładyszach, a co ???

Opublikowano
  • Autor

nie prawda! nie klam :)

..to Ty masz żle :P

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

ps. bede w ASO to im każe przekleić wedle ichniejszej instrukcji , po lakierowaniu blotnika może faktycznie pojeb... coś :decayed:

Opublikowano
:hi::wink4:
Opublikowano

Witam po nocce po pracy z rana :decayed::bry:

Udało mi się znaleźć listwę prawą pod lampę w moim kolorze LZ9U vulkanschwarz za 29zł z przesyłką :kox:

Franca mi odleciała prawdopodobnie i cały dzień szukałem wszędzie w necie bo jest ich pełno ale w innych kolorach a malowanie takiego małego kawałka plastiku jest nie opłacalne :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

własnie wróciłem z miasta no i nie fajny wypadek był na Czarnowiejskiej :confused4:

Tak rozkwaszonej B7 dawno nie widziałem :wallbash:. Chyba nie od nas bo nie przypominam sobie kto by miał czerwoną b7 sedan w s-line.

Opublikowano

Nikt od nas, jedynie kojarzę z forum Bajk'a który ma taką ale on jest z Wawy.

Opublikowano

:hi:

własnie wróciłem z miasta no i nie fajny wypadek był na Czarnowiejskiej :confused4:

Tak rozkwaszonej B7 dawno nie widziałem :wallbash:. Chyba nie od nas bo nie przypominam sobie kto by miał czerwoną b7 sedan w s-line.

no to raczej nie fajny
Opublikowano
  • Autor

ehhh zaczyna się znowu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi:

własnie wróciłem z miasta no i nie fajny wypadek był na Czarnowiejskiej :confused4:

Tak rozkwaszonej B7 dawno nie widziałem :wallbash:. Chyba nie od nas bo nie przypominam sobie kto by miał czerwoną b7 sedan w s-line.

no lekko ja zachaczyl :/

pol auta nie ma

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.