Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema, ogladalem dzisiaj b6 avant 2003rok 1.9 130 km AWX 5 biegow cena 28.000 zl przebieg ok.200 tys. auto z belgi brak ksiazki, lampy na przodzie nie bardzo sa spasowane tak jakby byl kiedys dzwon... mam vin ,moze ktos sprawdzic ?...

Opublikowano

Cuber o co Ci chodzi? Jakiej oliwy? Głosuje na PiS bo nie bede głosował na komuchów i liberałów.

Koniec tematu. :tongue4:

Opublikowano

siema, ogladalem dzisiaj b6 avant 2003rok 1.9 130 km AWX 5 biegow cena 28.000 zl przebieg ok.200 tys. auto z belgi brak ksiazki, lampy na przodzie nie bardzo sa spasowane tak jakby byl kiedys dzwon... mam vin ,moze ktos sprawdzic ?...

lampy w B6 to standard że nie spasowane więc to nie jest wyznacznik.

w poniedziałek moge sprawdzić

Opublikowano

Ja ide na POwaznie głosować :naughty:

:good::naughty:

Z wieczora :hi:, działo się coś dzisiaj :mysli::decayed:

Opublikowano

Ja ide na POwaznie głosować :naughty:

:good::naughty:

Z wieczora :hi:, działo się coś dzisiaj :mysli::decayed:

Jak widać dzisiaj cisza

Opublikowano

Cisza wyborcza :kox::decayed:

Opublikowano

Cisza wyborcza :kox::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Paweł rezaj u siebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuber o co Ci chodzi? Jakiej oliwy? Głosuje na PiS bo nie bede głosował na komuchów i liberałów.

Koniec tematu. :tongue4:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ps. cisza to cisza :wink4:

[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 23:12_________________________________________________:siema::cool1:

Opublikowano

Siema Pancie :)

Opublikowano

Kurde szkoda ze nie ma spotów w niedziele :confused4: ;(

Opublikowano
  • Autor

Zakupiłem felunek na zime :naughty: ORI 17-stki z kapciami zimowymi Continentalami w stanie 6 mm za kwote 1600 zł :kox: :kox: :kox:

felev.jpg

Chyba ujdą jako zimowe :cool1:

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 10:29_________________________________________________

Kurde szkoda ze nie ma spotów w niedziele :confused4: ;(

Przyjedź w Czwartek :decayed:

Opublikowano

Siema Pancie :)

:hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 10:37_________________________________________________

Kurde szkoda ze nie ma spotów w niedziele :confused4: ;(

:polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 10:37_________________________________________________

Zakupiłem felunek na zime :naughty: ORI 17-stki z kapciami zimowymi Continentalami w stanie 6 mm za kwote 1600 zł :kox: :kox: :kox:

felev.jpg

Chyba ujdą jako zimowe :cool1:

:good: i cena :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zakupiłem felunek na zime :naughty: ORI 17-stki z kapciami zimowymi Continentalami w stanie 6 mm za kwote 1600 zł :kox: :kox: :kox:

felev.jpg

Chyba ujdą jako zimowe :cool1:

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 10:29_________________________________________________

Kurde szkoda ze nie ma spotów w niedziele :confused4: ;(

Przyjedź w Czwartek :decayed:

cena :good:

Opublikowano

Cuber cena jak najbardziej :good:

Jak by ktoś słyszał o Passacie B5FL do 20 tys. do sprzedania pisać na PW

Opublikowano

Zakupiłem felunek na zime :naughty: ORI 17-stki z kapciami zimowymi Continentalami w stanie 6 mm za kwote 1600 zł :kox: :kox: :kox:

:good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.