Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:good:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Panowie za spocika. Dziś frekwencja naprawde była :good: Oby tak zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

Podziękował za spocika :hi:,byłem jeszcze na klasykach ten dźwięk silnika w B2 sokoła :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Widzę że zawsze jak nie mogę podjechać na spota to kuurwa mnie mija dobry spot :wallbash:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 00:15_________________________________________________http://www.kiepy.pl/img/12665

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

rowniez dzieki

Opublikowano

powitac, i dzieki za spota :good:

Opublikowano

Podziękował za spocika :good:

Było wery najs :kox:

No i dzięki Tx-Didi mam skandynawskie włączone - wielkie dzięki :notworthy:

Opublikowano

:hi:

tak na poprawienie humoru w ten deszczowy dzionek

ALE JĄ KU...A ZAGIĄŁ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: spot sie udal, a jak pozniej? :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

:hi: spot sie udal, a jak pozniej? :gwizdanie: :cool1:

Ty masz srebrne KBC ? na klubowej ramce ? przejezdzales wczoraj przez Kazimierz ?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota wczorajszego :hi:

:hi: spot sie udal, a jak pozniej? :gwizdanie: :cool1:

Później hmmmm rano głowa bolała :gwizdanie:

Wrc własnie pojechał do RZ wynik hmmmmm jakos 194 km i 410 NM jak na wieksza turbine i coolera nie powalił wynik , ale przy większej mocy zaczynał dymic ;(

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

KOREA - POLSKA 0-1 jak na razie :kox:

Opublikowano
:hi: powiem Wam cos we wtorek demontowałem osłone tylnej wycieraczki z dyszami i zostawiłem je w galeri kazimierz po spocie na murku bo zapomniałem o nich, wczoraj mysle sobie co za .uj mi je za.ebał i nagle przypomniałem sobie ze chyba zoastały na murku.... podjechałem wczoraj o 15 tej i nadal tam lezały :tongue4:
Opublikowano

:hi: powiem Wam cos we wtorek demontowałem osłone tylnej wycieraczki z dyszami i zostawiłem je w galeri kazimierz po spocie na murku bo zapomniałem o nich, wczoraj mysle sobie co za .uj mi je za.ebał i nagle przypomniałem sobie ze chyba zoastały na murku.... podjechałem wczoraj o 15 tej i nadal tam lezały :tongue4:

to jak zostawisz nastepnym razem portfel to daj mi wcześniej znać :kox:

a tak poza tym :hi:

Opublikowano

a własnie gdzie mój portfel ? :tongue4:

Opublikowano

Wielka mi to nowość :rolleyes:

Opublikowano

Dzieki za spota wczorajszego :hi:

:hi: spot sie udal, a jak pozniej? :gwizdanie: :cool1:

Później hmmmm rano głowa bolała :gwizdanie:

Wrc własnie pojechał do RZ wynik hmmmmm jakos 194 km i 410 NM jak na wieksza turbine i coolera nie powalił wynik , ale przy większej mocy zaczynał dymic ;(

Dzieki Cuber za zalatwienie wszystkich tematow :notworthy:

Zawitalem przy okazji na Spota na poziom niebieski :decayed: Milo bylo wszystkich poznac na Spocie no i na Kazimierzu :drunk::decayed:

Co do wyniku tez jestem troszke zawiedziony :confused4: myslalem ze peknie 2... ....tak to juz jest z modzeniem :kox: jednemu wyjdzie 205 KM a drugiemu mniej.

p.s. Ogolnie auto zapitala :przebiegly:

Seria wyszla 151 KM :) a ostateczny wynik 193 KM 406 NM .Turbawka Ok wtryski Ok ...... no i taki wynik wyszedl.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.