Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...Sprawdziliśmy, ilu funkcjonariuszy w Krakowie zostało ukaranych mandatami za wykroczenia drogowe od stycznia tego roku. Wśród jednostek podległych komendzie wojewódzkiej policji (kilka tysięcy funkcjonariuszy) mandaty dostało... dziesięciu...

:polew: :polew: :polew: sami wzorowi kierowcy

tiaaa.... :chytry: :chytry: :chytry:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Cuber za zalatwienie wszystkich tematow

:wink4:

Dzięki za odwiedziny Grodu Kraka i za "reklamówkę" :wink4:

Opublikowano

Dzieki Cuber za zalatwienie wszystkich tematow

:wink4:

Dzięki za odwiedziny Grodu Kraka i za "reklamówkę" :wink4:

To walizki już nie w modzie :naughty:

Opublikowano

Dzieki Cuber za zalatwienie wszystkich tematow

:wink4:

Dzięki za odwiedziny Grodu Kraka i za "reklamówkę" :wink4:

To walizki już nie w modzie :naughty:

Jak chcesz sobie zamówić nietypowego spota to tylko koperta albo reklamówka :decayed:

Opublikowano
:hi: z wieczora .Transit daj mi namiary gdzie kupowałeś ten mechanizm wycieraczek i ile cię to kosztowało bo u mnie znów to zaczyna padać i uj mnie już zalewa
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie w niedzielę biegusiem mi proszę na wybory i głosujemy na PiS :evil:

Opublikowano

chyba Ty :)

Opublikowano

:hi:

:hi: z wieczora .Transit daj mi namiary gdzie kupowałeś ten mechanizm wycieraczek i ile cię to kosztowało bo u mnie znów to zaczyna padać i uj mnie już zalewa

Tu masz linka z aukcją. Sklep jest kawałek za Białym Prądnikiem - w strone Zielonek przy ul. Malinowej 1.

Ale jak będziesz zakładał, to zadzwoń do mnie - podpowiem Ci co zrobić żeby nie zj***ć mechanizmu na dzień dobry (co mnie się przytrafiło :kwasny: )

http://allegro.pl/mechanizm-wycieraczek-audi-a4-passat-b5-nowy-i1847082280.html[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:42_________________________________________________

Panowie w niedzielę biegusiem mi proszę na wybory i głosujemy na PiS :evil:

Śmiej się... Ale pomimo pogardy i nienawiści do wyżej wymienionej frakcji politycznej - pewna grupa społeczna, której elektorat jest naprawde bardzo liczny, będzie na nich głosować - tylko dlatego, żeby poprawić sobie byt... Jeśli wiesz o kim pisze - to zapewne zrozumiesz. A jeśli nie wiesz - po wyborach Ci powiem.

W każdym razie, mając zero poszanowania dla lidera tej partii, nie zgadzając się z wiekszością ich programu (który i tak nie będzie zrealizowany) - jestem zmuszony na głosowanie za nimi - tylko po to, żeby poprawić sobie byt.

Tak więc Panie i Panowie - w niedziele biegusiem na wybory i głosujemy na PiS. NIESTETY :kwasny:

Opublikowano

:hi:

:hi: z wieczora .Transit daj mi namiary gdzie kupowałeś ten mechanizm wycieraczek i ile cię to kosztowało bo u mnie znów to zaczyna padać i uj mnie już zalewa

Tu masz linka z aukcją. Sklep jest kawałek za Białym Prądnikiem - w strone Zielonek przy ul. Malinowej 1.

Ale jak będziesz zakładał, to zadzwoń do mnie - podpowiem Ci co zrobić żeby nie zj***ć mechanizmu na dzień dobry (co mnie się przytrafiło :kwasny: )

http://allegro.pl/mechanizm-wycieraczek-audi-a4-passat-b5-nowy-i1847082280.html

Dobra dzięki wielkie :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja ide na POwaznie głosować :naughty:

ps. Nex czy Ty zawsze musisz dolewac oliwy do ognia ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja ide na POwaznie głosować :naughty:

ps. Nex czy Ty zawsze musisz dolewac oliwy do ognia ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale że znaczy na PIS głosować nie wolno??

Opublikowano
  • Autor

Chodziło o to że po co rozpoczynac temat który wiecznie doprowadza do kłótni :cool1:

btw :siema:

Opublikowano

Heja

Opublikowano
:hi: PISiory i POjeby ja bede na Palikota głosował i uj. :>
Opublikowano

:hi: PISiory i POjeby ja bede na Palikota głosował i uj. :>

:good: :oklaski:

:hi:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:47_________________________________________________

Chodziło o to że po co rozpoczynac temat który wiecznie doprowadza do kłótni :cool1:

Nikt nie zamierza się kłócić. To jest zwykła i jak zauważyłeś kulturalna wymiana poglądów. Z resztą na końcu zgodziłem się z NEXem, że w niedziele idziemy na wybory i głosujemy na PiS :tongue4:

Opublikowano

Ja ide na POwaznie głosować :naughty:

nie tylko Ty :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 12:15_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/galerie/wypadki/zima-w-pazdzierniku/zdjecie/duze,1535592,2,11 :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:siema:

grunt to dobrze umyc samochod: :naughty::kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.