Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pancie zakladacie juz zime??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pancie zakladacie juz zime??

Ja jeszcze odpuszczam :decayed:

Opublikowano

Niestety nie u nich :cool1:

A gdzie? Jeśli nie tajemnica :tongue4:

Pancie zakladacie juz zime??

Trzeba ją mieć :naughty:

Ale jakbym miał to bym nie założył. Zawsze po pierwszym przymrozku zakładałem. :)

Opublikowano
  • Autor

Lennox zamówiłem przez neta używkę aby miec do kompletu

Opublikowano

Witam Panowie Szlachta!

Czy ktoś coś pomoże odnosnie prawego boczka bagażnika w A4 B6 Avant czy podejdzie mi tam boczek z B7? wizualnie sa bardzo podobne(różnią sie tylko gniazdem zapalniczki), ale czy bedzie pasować??

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie Szlachta!

Czy ktoś coś pomoże odnosnie prawego boczka bagażnika w A4 B6 Avant czy podejdzie mi tam boczek z B7? wizualnie sa bardzo podobne(różnią sie tylko gniazdem zapalniczki), ale czy bedzie pasować??

Przyjedź na spota jutro fdo Galerii to sobie przymierzysz :cool1: napewno ktoś będzie B7 :wink4:

Opublikowano

no dzieki Cuber może i tak zrobie jak nikt mi nie da odpowiedzi że pasuje badź nie pasuje

Opublikowano

z wieczora :hi:

Opublikowano

Witam panowie i panie jeśli są :D

Mam małą prośbę do was jeśli jest to możliwe.

Upatrzyłem sobie na allegro a4 z Krakowa właśnie. W ramach oszczędności chciał bym poprosić któregoś z was czy dało by radę zobaczyć w jakim stanie jest dane autko czy warte jest swojej ceny.

Tu jest aukcja

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-avant-C20800777.html Jeśli znajdzie ktoś chwilkę to będę bardzo wdzięczny :D i zapewne jak ktoś z łodzi coś sobie upatrzy to możecie na mnie liczyć.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Panowie Szlachta!

Czy ktoś coś pomoże odnosnie prawego boczka bagażnika w A4 B6 Avant czy podejdzie mi tam boczek z B7? wizualnie sa bardzo podobne(różnią sie tylko gniazdem zapalniczki), ale czy bedzie pasować??

Ja Ci powiem... pod warunkiem ze przyjedziesz na spota ;p

a tak powaznie to pasuje, roznica moze byc tak jak wspomniales w umiejscowieniu gniazda popielniczki, albo w niektorych przypadkach tylko inne gniazdo. Tak pasuje P&P

Pzdr

btw: :hi:

Ja chyba w piatek zaloze juz zime...teraz jest 12st w dzien i 5 w nocy

Opublikowano
  • Autor

Ehhh jutro spocik a po nim kielbaski :kox: :kox: :kox: już bym zjadł taką kiełbache hehehehe[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 00:24_________________________________________________ups to już dzisiaj spocik :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

a Ci powiem... pod warunkiem ze przyjedziesz na spota ;p

a tak powaznie to pasuje, roznica moze byc tak jak wspomniales w umiejscowieniu gniazda popielniczki, albo w niektorych przypadkach tylko inne gniazdo. Tak pasuje P&P

Pzdr

btw: hi

Ja chyba w piatek zaloze juz zime...teraz jest 12st w dzien i 5 w nocy

Wielkie Dzieki KERCZI

Opublikowano

z rańca :hi:

Opublikowano

Witam panowie i panie jeśli są :D

Mam małą prośbę do was jeśli jest to możliwe.

Upatrzyłem sobie na allegro a4 z Krakowa właśnie. W ramach oszczędności chciał bym poprosić któregoś z was czy dało by radę zobaczyć w jakim stanie jest dane autko czy warte jest swojej ceny.

Tu jest aukcja

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-avant-C20800777.html Jeśli znajdzie ktoś chwilkę to będę bardzo wdzięczny :D i zapewne jak ktoś z łodzi coś sobie upatrzy to możecie na mnie liczyć.

Pozdrawiam

ale co dokładnie oglądnąć wizualne ?? bo na B5 to ja się nie znam .Jeśli koleś pracuje tam gdzie robił foto to mogę podjechać oblukać.Ale żadnego sprzętu do mierzenia lakieru i vaga nie mam [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 08:25_________________________________________________

Witam Panowie Szlachta!

Czy ktoś coś pomoże odnosnie prawego boczka bagażnika w A4 B6 Avant czy podejdzie mi tam boczek z B7? wizualnie sa bardzo podobne(różnią sie tylko gniazdem zapalniczki), ale czy bedzie pasować??

Karol ma rację pasi bez problemu :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 08:25_________________________________________________

Ehhh jutro spocik a po nim kielbaski :kox: :kox: :kox: już bym zjadł taką kiełbache hehehehe[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 00:24_________________________________________________ups to już dzisiaj spocik :decayed:

o której pod Halą jesteście :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm pewnie ok 21-szej jak spot się zacznie o 19-30 :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 10:12_________________________________________________Wczoraj byłem w Salonie AUDI , mają już albo dopiero nowe A6 Avant , przepiękne auto :shocked::slina: :slina: :slina:

na przełomie października/listopada ma pojawić się nowy Silnik 3,0 TDI :decayed: Ale najwczesniej bedzie u niech na wiosne aby go potestować ;(

Opublikowano
  • Autor

:> :> :>

Opublikowano

Wczoraj byłem w Salonie AUDI , mają już albo dopiero nowe A6 Avant , przepiękne auto :shocked: :slina

no ciekaw jestem jak to sie na zywo prezentuje...

Widzialem sedana i nie powalil mnie wygladem specjalnie jakos. Mam nadzieje ze Avant robi lepsza robote.

nowe 3.0TDI masz na mysli 313 koni ?

Opublikowano
  • Autor

Widzialem sedana i nie powalil mnie wygladem specjalnie jakos. Mam nadzieje ze Avant robi lepsza robote.

nowe 3.0TDI masz na mysli 313 koni ?

zalezy z której strony patrzysz :cool1:

tak 313 km

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.