Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja pewnie około środy zapodam zime :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie kiedyś pisaliście o jakimś dobrym lakierniku. Potrzebuje przed zimą zrobić dosłownie minimalną wpyłeczkę na błotniku z tyłu.

123pi.jpg[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 12:43_________________________________________________Co do opon zimowych to najbliższe 2 tygodnie mają być w granicach >10 stopni więc nie ma co się spieszyć ze zmianą :)

Opublikowano

nex ja dzisiaj sobie trochę malowałam, jak chcesz...???????

DSC01861.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

ale tu cisza :cool1:

Opublikowano

ale tu cisza :cool1:

Zdecydowanie tak .Cuber co tak powoli jeździsz z tyłu za Cerfem na Zakopiańskiej :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Zdecydowanie tak .Cuber co tak powoli jeździsz z tyłu za Cerfem na Zakopiańskiej :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:siema: z wieczora

:quattro::buhaha: :buhaha: :buhaha::OMG:

Opublikowano

wyprzedales ramy i teraz komp nie dziala?!?

Nie nie, karta graficzna mi odmówiła posłuszeństwa po 4 latach i wziąłem się za modernizację kompa, także grafika wpadła na pierwszy rzut http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-560ti-top-1gb-900-4200-directcuii-i1845377378.html :kox:

Opublikowano

wyprzedales ramy i teraz komp nie dziala?!?

Nie nie, karta graficzna mi odmówiła posłuszeństwa po 4 latach i wziąłem się za modernizację kompa, także grafika wpadła na pierwszy rzut http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-560ti-top-1gb-900-4200-directcuii-i1845377378.html :kox:

HEHE dać tyle za kartę to trzeba byc wziętym grafikiem albo szajbusem :kox:

Opublikowano

a kto bogatemu zabroni :naughty:

Opublikowano

hehe no tak :wink4:

Opublikowano

wyprzedales ramy i teraz komp nie dziala?!?

Nie nie, karta graficzna mi odmówiła posłuszeństwa po 4 latach i wziąłem się za modernizację kompa, także grafika wpadła na pierwszy rzut http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-560ti-top-1gb-900-4200-directcuii-i1845377378.html :kox:

HEHE dać tyle za kartę to trzeba byc wziętym grafikiem albo szajbusem :kox:

Akurat graficy nie potrzebua super mocnych kart graficznych :) Wszystko zależy od tego na ile ci jest sprzęt potrzebny lub po prostu ile możesz na niego przeznaczyć. Jeden kupuje auto za 100tyś drugi za 10tyś i nie nazywamy ich szajbusami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

pogoda dzisiaj miażdzy :kox: chyba trzeba będzie jechac umyć audika :decayed:

Opublikowano

pogoda dzisiaj miażdzy :kox: chyba trzeba będzie jechac umyć audika :decayed:

No wypadało by :decayed:

Opublikowano

Siema Pancie[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 12:28_________________________________________________Pablo jest naczelnym spotow, wiec do Jego zadan nalezy zrobienie grafiki na pierwsza strone KRAKOWSKICH, wzial sie profesjonalnie i kupil grafe a Wy sie z Niego nasmiewacie...

NIE ROZUMIEM WAS !!!

NEX WPYLKA CI NIC NIE DA, w najlepszym przypadku polowa blotnika do malowania :/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.