Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

NEX WPYLKA CI NIC NIE DA, w najlepszym przypadku polowa blotnika do malowania :/

od kilku odprysków mam malować pół błotnika? To wole sobie wyrobić w mieszalni farbe w sprayu, do tego bezbarwny, później pasta tempo i spolerować.

Myślałem że da się zrobić wpyłeczkę żeby to ładnie wyglądało, bo to dosłownie kilka odprysków i tam jest czyściutki ocynk. Jeżeli miałbym malować pół błotnika to daruje sobie i zapryskam to sam żeby tylko nie rdzewiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

HEHE dać tyle za kartę to trzeba byc wziętym grafikiem albo szajbusem :kox:

Wkrótce nowa płyta i procek i5 lub i7 także będę miał spokój na kolejne 3-4 lata :wink4:

Cuber nie szalej tak :naughty:

Czarnula się prezentuje :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie robienia takiej zaprawki zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Jak Ci wyjdzie to zrobił byś mi to przed zimą oczywiście za profity :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX WPYLKA CI NIC NIE DA, w najlepszym przypadku polowa blotnika do malowania :/

od kilku odprysków mam malować pół błotnika? To wole sobie wyrobić w mieszalni farbe w sprayu, do tego bezbarwny, później pasta tempo i spolerować.

Myślałem że da się zrobić wpyłeczkę żeby to ładnie wyglądało, bo to dosłownie kilka odprysków i tam jest czyściutki ocynk. Jeżeli miałbym malować pół błotnika to daruje sobie i zapryskam to sam żeby tylko nie rdzewiało

zieluch ma troche inne zaprawki. Niestety robie zaprawki w tym miejscu nie ma najmniejszego sensu. Zeby mialo jakikolwiek sens musialbys zetrzec z pol blotnika, chyba ze chcesz zrobic dla sztuki tylko na kawalek zimy, Mam niestety ta sama bolaczke, dzieje sie to po tym jak sie sciagnie wczesniej nadkola...:/ najlepiej wymienic blotnik...[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 18:41_________________________________________________mozemy juz grac w FIFKE 12 :kox: musze sie tylko troche podszkolic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans...fifa to fifa

Tak i strzelanie z 30 metrów bramki :polew:

Nie wiem jak ta 12 ale sobie ją pożyczę i przetestuję :gwizdanie:

Czym to wytłumaczysz że sporo osób się przerzuciło na ProEvo które grało latami w Fifę :?:

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 20:54_________________________________________________A tym czasem macie kolorowy teledysk :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś jeżdziłem 5 litrowym Touaregiem TDI i powiem Wam ze fajna zabawka :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 22:14_________________________________________________Kerczi fela :good: lubie 5 ramienne felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś jeżdziłem 5 litrowym Touaregiem TDI i powiem Wam ze fajna zabawka :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 22:14_________________________________________________Kerczi fela :good: lubie 5 ramienne felgi

ale to 10 ramienna felga:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie gdzie graliśmy w Paintbala.....dziś tam byłem i zdziwiłem sie ze hala była otwarta tak ze coś dla Sokoła na dobre foty :naughty:

19fbaae470a5e7ebmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans...fifa to fifa

PanCuber mój nick na PS3 :decayed:

Pancie jak Wam sie podobaja takie felaski na LATKO??

7.jpg

k.... następny Ja tez takie chce na lato :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans...fifa to fifa

PanCuber mój nick na PS3 :decayed:

Pancie jak Wam sie podobaja takie felaski na LATKO??

7.jpg

k.... następny Ja tez takie chce na lato :gwizdanie:

:D[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:33_________________________________________________CUber tylko kwota z dupki...

http://allegro.pl/felgi-audi-a4-a5-s5-a6-19oryginalne-i1842323630.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX WPYLKA CI NIC NIE DA, w najlepszym przypadku polowa blotnika do malowania :/

od kilku odprysków mam malować pół błotnika? To wole sobie wyrobić w mieszalni farbe w sprayu, do tego bezbarwny, później pasta tempo i spolerować.

Myślałem że da się zrobić wpyłeczkę żeby to ładnie wyglądało, bo to dosłownie kilka odprysków i tam jest czyściutki ocynk. Jeżeli miałbym malować pół błotnika to daruje sobie i zapryskam to sam żeby tylko nie rdzewiało

najlepiej wymienic blotnik...

KERCZI chyba się nie zrozumieliśmy, ja to mam na tylnym błotniku a nie z przodu, a to przecież nie jest wymienny element :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...