Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Trzeba częściej zaglądac na Krakowskie :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zagladam:P a parkowanie kobiety w limanowej widzieliscie?? jak skasowala 4 auta?? i drzwi??

Opublikowano

AUTO JEST STYLIZOWANE NA KULTOWY MODEL RS4!!! CO POCHŁONĘŁO BARDZO DUŻO CZASU I PIENIĘDZY.NA CAŁY PAKIET RS4 LINE POSIADAM RACHUNKI ORAZ CERTYFIKATY HOMOLOGACYJNE FIRMY ZENDER. STYLIZACJA AUDI ZOSTAŁA WYKONANA W SPECJALISTYCZNYM SERWISIE NA TERENIE NIEMIEC CO DAŁO ŚWIETNY EFEKT WIZUALNY !!

RS4 LINE :

-CHROM PAKIET

-CHROMOWANE RELINGI

-CHROMOWANE LUSTERKA

-CZARNE BREWKI "BLACK ZENDER STYLE"

-DOKŁADKA DYLNA ZDERZAKA ZENDER RS 4 W KOLORZE AUTA

-TŁUMIK Z DWIEMA RURAMI WYDECHOWYMI "ZENDER SPORT SILENCER RS 4 FOR AUDI"

-EMBLEMAT RS 4

- ALUMINIOWE FELGI RS4 17"

-DYSTANSE RS4 ZENDER

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

k... ze ktoś jest w stanie wymyślic taką głupotę :wallbash: a zadzwoń i powiedź gosciowi ze nie było czegoś takiego to albo Ci powie że sie nie znasz albo Cię zwyzywa albo rzuci słuchawka :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Dobre :good:

Opublikowano

Qrde, poszedłem wczoraj wieczór pograć w piłke na hali i skończyło się to założeniem gipsu na noge :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Starzeje się człowiek ;(

Hehe ja ostatnio trochę pokopałem piłe przed treningiem z drugim trenerem to trzy dni miałem nogę spuchniętą :kox:

Opublikowano
:hi: dzis derby :kox: a ja w pracy ale c+ sport jest :naughty:
Opublikowano

:hi: dzis derby :kox: a ja w pracy ale c+ sport jest :naughty:

To trzymaj kciuki za Wisełke :good: Gdyby nie gips, to też byłbym w pracy, a tam nie ma żadnego telewizora. Ale w tej sytuacji nie omieszkam zarzucić sobie mecz w sypialni z nogą na poduszce i szklanką soczku w ręce (no chyba że zwolnisz się z pracy i przywieziesz mi jakieś piwko) :naughty:

Opublikowano

I tak dzisiaj Judki wygrają... Spadną z ligi, ale derby wygrają :kox:

Opublikowano

I tak dzisiaj Judki wygrają... Spadną z ligi, ale derby wygrają :kox:

To może jakiś zakładzik?? :naughty: :naughty: Na przykład o flaszeczke brandy i pepsi??

Opublikowano
  • Autor

Panowie a miało nie byc tutaj piłkarskich tematów :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a miało nie byc tutaj piłkarskich tematów :gwizdanie:

No gdybyśmy rozmawiali o Realu i Barcelonie - to bym się zgodził... Ale z okazji Świętej Wojny dyspenza musi być :wink4:

Opublikowano

Panowie a miało nie byc tutaj piłkarskich tematów :gwizdanie:

No gdybyśmy rozmawiali o Realu i Barcelonie - to bym się zgodził... Ale z okazji Świętej Wojny dyspenza musi być :wink4:

no i po co Wam te dyskusje jak TSP wam i tak wszystkim wleje :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie a miało nie byc tutaj piłkarskich tematów :gwizdanie:

No gdybyśmy rozmawiali o Realu i Barcelonie - to bym się zgodził... Ale z okazji Świętej Wojny dyspenza musi być :wink4:

no i po co Wam te dyskusje jak TSP wam i tak wszystkim wleje :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

do budy!

Opublikowano

Panowie a miało nie byc tutaj piłkarskich tematów :gwizdanie:

No gdybyśmy rozmawiali o Realu i Barcelonie - to bym się zgodził... Ale z okazji Świętej Wojny dyspenza musi być :wink4:

Dokładnie, raz na jakiś czas można :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ok , ale prosze bez napinek , szydery itp :cool1:

Opublikowano

Ok , ale prosze bez napinek , szydery itp :cool1:

Okey :kox: Judku :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.