Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok , ale prosze bez napinek , szydery itp :cool1:

Okey :kox: Judku :naughty::decayed:

Gumiorku... Nie śmiej się z Judka bo Cie Piesek pogryzie :> :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do budy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ok , ale prosze bez napinek , szydery itp :cool1:

tiaaaa... bez

Opublikowano

podkrakowskie okolice, młodzieńcze lata :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I tak dzisiaj Judki wygrają... Spadną z ligi, ale derby wygrają :kox:

Do połowy masz racje :good:

Opublikowano

No to mistrz Polski pokazał klase :wallbash::disgust:

Gratki Cracovia, gratki Cuber :good:

Widzisz Jarko... Trzeba było się o flasie założyć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gratki Cracovia, gratki Cuber :good:

Dzieki Transit :good:

:decayed:

Opublikowano

Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. :) Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło :kox: Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No to szkoda mi twojej narzeczonej bedzie cie kiedys musiala widywac codziennie :decayed::polew: :polew:

zart GRATULACJE :)

Opublikowano

Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. :) Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło :kox: Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed: :decayed: :decayed:

Gratuluje :good: :good:

Opublikowano

No to Panowie, gorsza strona błoń dostała lanie. Nie istnieli na trybunach to też nie istnieli na boisku. :cool1:

Pozdro dla przegranych kibiców. :gwizdanie:

PS> Każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie :evil:

Opublikowano
  • Autor

Każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie :evil:

:good::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. :) Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło :kox: Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed: :decayed: :decayed:

a co to za mechanik :mysli:

ten co dobrze ci przepchał EGR :naughty:

Opublikowano

bardzo śmieszne Tomciu :decayed: :decayed: :decayed:Takie akurat na twoim poziomie :tongue4: :tongue4: :wink4:

Opublikowano

bardzo śmieszne Tomciu :decayed: :decayed: :decayed:Takie akurat na twoim poziomie :tongue4: :tongue4: :wink4:

No nie wiem na jakim poziomie teraz jesteś ze szczęscia może na poziomie sofy czy też klamki u drzwi jak tydzień temu a z tego co pamiętam to ostatnio orłem nie byłeś jeśli chodzi o kulturę osobistą i gdyby nie koleżanka żony to byśmy chyba mieli nieprzyjemną rozmowę :baseball: za pare tekstów jakie za nami puściłeś ale uznałem że pijany to pier..li trzy po trzy i odpuściłem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.