Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ale tico dało rade :polew: poszło na dwóch łapkach :kox:

Opublikowano
:hi::przebiegly:
Opublikowano

:bry:

ale tico dało rade :polew: poszło na dwóch łapkach :kox:

Dobra też była na samym końcu chyba Audi 100 C4 jeśli się nie mylę, aż bagażnik się otwarł :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 12:08_________________________________________________

:hi::przebiegly:

Zmieniłeś silnik w B8 na 1.9 TDI 75KM :mysli::co::lol1::decayed:

Opublikowano

Hmm ktory taki dowciapny, 1Z miał być :cool1:

Opublikowano

:hi:

Panowie czy ktoś moze mi sprawdzić nr części kompletnego sprzęgła do mojego bolidu ?

Opublikowano
1a5015fd629591f0072b5fa88e1c456d.png?1320340133
Opublikowano

:hi:

Ponawiam prośbę, czy ktoś mógłby pomóc zrobić mi logi dynamiczne w moim toczydle?:)

Myślałem że kończy mi się turbina, okazało się że problem był z zagiętym/przetartym wężem od vacum pompy... samochód trochę odżył ale teraz słychać syczenie pod maską którego na postoju nie mogę zlokalizować :(

Opublikowano

:hi:

Ponawiam prośbę, czy ktoś mógłby pomóc zrobić mi logi dynamiczne w moim toczydle?:)

Myślałem że kończy mi się turbina, okazało się że problem był z zagiętym/przetartym wężem od vacum pompy... samochód trochę odżył ale teraz słychać syczenie pod maską którego na postoju nie mogę zlokalizować :(

Tytus napisz do niego
Opublikowano

U mnie LUK (624 3308 00) 1070 zł, albo Valeo (835026) 2140 zł ze sztywnym kołem... Albo jeszcze SACHS (3000 951 844) 1190 zł

Opublikowano

:blink:

Opublikowano

a to spasuje , dzwoniłem Sprzedający sprawia wrazenie uczciwego daje gwarancje rozruchową twierdzi ze z Anglika ściągnięte z przebiegiem 25kkm :mysli: wygląda przyzwoicie

http://allegro.pl/bpw-i-blb-kmpl-sprzeglo-kolo-2-0-tdi-i1893426787.html[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________wie wiem nie piszcie mi ze powinno sie założyć nowe w całości, 2800zł to dużo a auto po zimie moze pójdzie do żyda więc nie bedę przepłacał. :wink4:

Opublikowano

Taką część używaną kupujesz ? :blink:

Za miesiąc auto sprzedajesz ?

Opublikowano

Taką część używaną kupujesz ? :blink:

Za miesiąc auto sprzedajesz ?

za 3 miesiące sprzedaje

Opublikowano

Taką część używaną kupujesz ? :blink:

Za miesiąc auto sprzedajesz ?

za 3 miesiące sprzedaje

taki niewypał? czy kupujesz coś nowszego?

Opublikowano

Stawiam że niewypał :)

Opublikowano

było 1.9 i było super , odkąd mam 2.0 BLB same problemy i dokładanie do auta :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaczyna mnie to wku....ć maksymalnie, nie moge uwerzyć ze Audi wypuściło taki niedopracowany model silnikowy[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:46_________________________________________________1.9 AVF zawsze to powiem jest tysiać razy lepszy niz zasrane BLB , co do sprzęgła jeszcze nie wiem co tak naprawde jest wyeksploatowane mechanik stwierdził ze jak rozbierze to zobaczy bo moze okazac sie ze samo łożysko choć nie wydaje mi sie, pozatym pasuje całośc wymienić jak bedzie rozebrane wszystko i ta całośc musi być najlepiej nowa albo kompletna z jednego auta z małym przebiegiem nie sztukowana zeby wszystko do siebie idealnie pasowało, długo sie zastanawiałem nowe czy używka i stiwerdziłęm ze jak trafie sprzęgło z nieduzego przebiegu w bardzo dobrym stanie to nie bede sie zastanawiał 3 klocki a 7 stówek to jest duza różnica jak dla mnie. jak sie rozleci trudno będe sie wtedy zastanawiał , ale moja intuicja podpowiada mi ze bedzie ok :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:57_________________________________________________

Stawiam że niewypał :)

Ty byś lepiej jaka flache postawił :tongue4:

Opublikowano

Stawiam że niewypał :)

Ty byś lepiej jaka flache postawił :tongue4:

:naughty:

Opublikowano

dlatego dziękuje bogu że mam taki silnik i odpukać zapierdzielam już 2.5 roku a jedyne wydatki jakie przez ten czas miałem to wymiana olejów, filtrów - co rok + przy 180 tys rozrząd kompletnie no i wymieniłem jeszcze klocki i auto zapi****la jak nówka. 0 niespodziewanych wydatków, silnik żyleta dlatego tego auta prędko nie sprzedam.

Wiem co to znaczyło dokładać po kilka stówek miesięcznie bo mając B5 tak było, ale to było stare auto chodź fakt - niewypał

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.