Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczora

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:blink:

:blink: :blink: :blink: OMG... Ciekawe kiedy gościu wyp...li betami o ziemie :mysli:

Opublikowano

Już podobno wy***ał :gwizdanie:

Opublikowano

Już podobno wy***ał :gwizdanie:

wiesz to z pewnych źródeł czy z tych komentów?? Bo jedni piszą że nie żyje.. inni że to bzdura[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________http://vkontakte.ru/akro_o

chyba jednak ma się dobrze

Opublikowano

Nie znam ruskiego... A napisałem podobno bo pewny nie jestem :wink4:

Opublikowano

było 1.9 i było super , odkąd mam 2.0 BLB same problemy i dokładanie do auta :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaczyna mnie to wku....ć maksymalnie, nie moge uwerzyć ze Audi wypuściło taki niedopracowany model silnikowy[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:46_________________________________________________1.9 AVF zawsze to powiem jest tysiać razy lepszy niz zasrane BLB , co do sprzęgła jeszcze nie wiem co tak naprawde jest wyeksploatowane mechanik stwierdził ze jak rozbierze to zobaczy bo moze okazac sie ze samo łożysko choć nie wydaje mi sie, pozatym pasuje całośc wymienić jak bedzie rozebrane wszystko i ta całośc musi być najlepiej nowa albo kompletna z jednego auta z małym przebiegiem nie sztukowana zeby wszystko do siebie idealnie pasowało, długo sie zastanawiałem nowe czy używka i stiwerdziłęm ze jak trafie sprzęgło z nieduzego przebiegu w bardzo dobrym stanie to nie bede sie zastanawiał 3 klocki a 7 stówek to jest duza różnica jak dla mnie. jak sie rozleci trudno będe sie wtedy zastanawiał , ale moja intuicja podpowiada mi ze bedzie ok :wink4:

No tak czasem bywa z autami , niestety ... Zlote czasy 1.9 sie skonczyly , teraz samochody dziela sie na bardzo awaryjne i mniej awaryjne... Marka premium ma to do siebei ze wszystko kosztuje wiecej choc tak naprawde nie kazda czesc jest tego warta ... :confused4:

Opublikowano

Marka premium ma to do siebei ze wszystko kosztuje wiecej choc tak naprawde nie kazda czesc jest tego warta ... :confused4:

Jak ktoś kupuję auto segmentu premium to powinno go stać na wszelakie naprawy i tym podobne :gwizdanie:

Powitał późnym wieczorem :hi:

Opublikowano

Ten od belki sie odezwał :kox:

Opublikowano

Marka premium ma to do siebei ze wszystko kosztuje wiecej choc tak naprawde nie kazda czesc jest tego warta ... :confused4:

Jak ktoś kupuję auto segmentu premium to powinno go stać na wszelakie naprawy i tym podobne :gwizdanie:

No nie przecze ze nie ale za wiele rzeczy przeplacasz a sa gownianej jakosci ... :decayed:

Opublikowano

No nie przecze ze nie ale za wiele rzeczy przeplacasz a sa gownianej jakosci ... :decayed:

Gówniane to jest A2 :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Gówniane to jest A2 :decayed: :decayed: :decayed:

Bo? Mi to autko się podoba dla kobiety. :cool1:

Szczególnie że całe z ALU.

Czasy 1.9 się nie skończyły na pewno na B6 :gwizdanie:

Opublikowano

Każdy ma inny gust ale wg. mnie Audi nie trafiło z tym modelem takie moje zdanie :wink4:

1:17s :shocked::polew::facepalm:

Opublikowano

Boseron przesadzasz troszke...tez mam blb i jezdzi, ze nie wspomne ze Siemian jezdzi blb, jesli patrzec na jego jazde to blb mega udana konstrukcja sie popisalo ;))

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

ze nie wspomne ze Siemian jezdzi blb, jesli patrzec na jego jazde to blb mega udana konstrukcja sie popisalo ;))

Z tego co pamiętam to siemianowi co chwilę się coś psuło i naprawiał :gwizdanie:

Opublikowano

No nie przecze ze nie ale za wiele rzeczy przeplacasz a sa gownianej jakosci ... :decayed:

Gówniane to jest A2 :decayed: :decayed: :decayed:

:ssij: :ssij: :polew: :polew: :polew:

Powitać krakusów. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Powitać krakusów.

:hi:

Opublikowano

hejka wszystkim.

Nex dobrze że napisałeś " z tego co pamiętam"...

Odpowiem Ci więć że pamięć masz zawodną, bo z samym silnikiem nie miałem do tej pory ani jednego problemu (odpukać).

2 razy problem miałem z EGRem, który jest również w innych silnikach... :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

hejka wszystkim.

Nex dobrze że napisałeś " z tego co pamiętam"...

Odpowiem Ci więć że pamięć masz zawodną, bo z samym silnikiem nie miałem do tej pory ani jednego problemu (odpukać).

2 razy problem miałem z EGRem, który jest również w innych silnikach... :hi: :hi: :hi:

tiaaa..... :mysli::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.