Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratki Cracovia

:blink::shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema::decayed:
Opublikowano

Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. :) Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło :kox: Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed: :decayed: :decayed:

nie wierzę :tongue4: ale wielkie :oklaski: :oklaski: :oklaski:

p.s gdzie ona ma oczy :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 09:15_________________________________________________w takim razie wesele też z chłopakami z forum Audi :naughty:

Opublikowano

Waski daj znac jak bede mogl wpasc na czyszczenie KOMINKA :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. :) Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło :kox: Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed: :decayed: :decayed:

Gratz :P ja po swoim jestem prawie 3 miesiące :)

:bry:

Opublikowano

:siema:

Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. :) Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło :kox: Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed: :decayed: :decayed:

Gratz :P ja po swoim jestem prawie 3 miesiące :)

Moje "gratulacje" :nose::nabijasie:

Opublikowano

:hi:

380942_10150348978442536_241889622535_8683420_1160609200_n.jpg

Opublikowano

:hi:

380942_10150348978442536_241889622535_8683420_1160609200_n.jpg

:facepalm:

Opublikowano

:siema:

Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. :) Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło :kox: Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed: :decayed: :decayed:

Gratz :P ja po swoim jestem prawie 3 miesiące :)

Moje "gratulacje" :nose::nabijasie:

Hehe :tongue4:. Samo życie, nie? :bicz:

:hi:

380942_10150348978442536_241889622535_8683420_1160609200_n.jpg

:OMG::buahaha:

Nowoczesne "palenie gumy" http://www.funiaste.net/4185,81153,filmik.html

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi:

Panowie dzisiaj zalozylem nowe audio...powiem ze kosmos...:))) tylko teraz cala buda gra :)

Cuber podrzucilbys jakies namiary na tych ludzikow co robiles maty...

a tutaj cos do Twojej furmanki jak nie slyszales :)

TOM BOXER _ MORENA feat J Warner __ Deep In Love .flv

Opublikowano

ciesze się Kerczi że się podoba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzisiaj zalozylem nowe audio...powiem ze kosmos...:))) tylko teraz cala buda gra

a co załozyłeś ?

Wpisz sobie w allegro wkłady Kraków i bedziesz ich mial sa na małeg górze bieżanów

Opublikowano

Z wieczora :hi:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 00:09_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=0nV-GYV23g0#ws

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 00:49_________________________________________________ :bry:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 09:06_________________________________________________http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Benzyna-juz-po-6-zl,wid,13967324,wiadomosc.html

:wallbash:

Opublikowano

Panowie dzisiaj zalozylem nowe audio...powiem ze kosmos...:))) tylko teraz cala buda gra

a co załozyłeś ?

Wpisz sobie w allegro wkłady Kraków i bedziesz ich mial sa na małeg górze bieżanów

boże założył i myśli że mu gra :naughty: Karol myśli o wyciszeniu auta :) to Ci sami co dorabiają wkłady do lusterek ?
Opublikowano

to Ci sami co dorabiają wkłady do lusterek ?

http://www.carado.net.pl/cms.php?id_cms=3

Mój dobry klient z MM :decayed:

Opublikowano

Karol przyjedz do mnie to Ci wygłuszę za darmo :naughty:

Opublikowano

Jak by ktoś szukał w dobrej cenie na PC :gwizdanie:

http://allegro.pl/gra-pc-battlefield-3-nowa-folia-pl-carrefour-i1921475993.html#galeria

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 09:29_________________________________________________

:kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.