Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła....

ale inne są zadowolone :tongue4::wink4:

a nie inni ?? :afro::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nic przed Tobą się nie ukryje, trzeba być uniwersalnym :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła....

ale inne są zadowolone :tongue4::wink4:

a nie inni ?? :afro::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Czy my o czyms jeszcze nie wiemy :decayed::polew:

Opublikowano

Robciu obyś nie przedobrzył... :kox: Ja ci dobrze radzę, mimo że leszczy nie trybie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 00:35 _________________________________________________

Czy my o czyms jeszcze nie wiemy :decayed

Zdaję się, że Rob lubi na dwa :bicz::polew:

Opublikowano

Robciu obyś nie przedobrzył... :kox: Ja ci dobrze radzę, mimo że leszczy nie trybie :gwizdanie:

spox :P

Opublikowano

Robciu obyś nie przedobrzył... :kox: Ja ci dobrze radzę, mimo że leszczy nie trybie :gwizdanie:

spox :P

Twoja pewność siebie onieśmiela nawet mnie :embarrassed:

Opublikowano

I tak o to skonczyła się powiesc pisana przez panów moderatorów :decayed:

Czytał: Lucjan Szołajski. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PS.

Nie będę zaczepiał już modów, obowiązki wzywają: :boobs::sexinbed::boobs::sexinbed:

Ale z tego co widzę to misjonarz odwrócony jest grany :tongue4:

Opublikowano

Ok pany.

Dobrej nocki i klikania ale wystarczy tego na dzis :decayed:

Opublikowano

na dobranoc dowcip :decayed:

Rolnik i jego żona leżeli sobie w łóżku.

Ona szydełkowała, on czytał gazetę.

W pewnej chwili odłożył gazetę i spytał:

- Wiedziałaś, ze ludzie to jedyny gatunek, którego samice są w stanie odczuwać orgazm?

Zona uśmiechnęła się i spytała:

- Naprawdę? Udowodnij to.

Rolnik odpowiedział:

- Jak chcesz... - po czym wstał z łóżka i poszedł gdzieś. Wraca po godzinie i mówi:

- No więc krowa i świnia na pewno nie mogą, natomiast owca beczała w taki sposób, że nie jestem pewien...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

witajcie :hi:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaaaaaaaang5.jpg

:notworthy: :notworthy:

Panowie witajcie :gwizdanie:

ps. Makoz i Themon dzięki za spota

Opublikowano

Powitac panocki :)

Ze sie tak zapytam , a dlaczego ja nie mam takiej piknej rejestracji ?? I dlaczego nic nie wiedzialem , ze takie sobie robicie :confused4: :gwizdanie:

Opublikowano

Powitac panocki :)

Ze sie tak zapytam , a dlaczego ja nie mam takiej piknej rejestracji ?? I dlaczego nic nie wiedzialem , ze takie sobie robicie :confused4: :gwizdanie:

Bo jesteś przecież w za granicą :naughty:

Opublikowano

Powitać :hi:

Ależ tu dzisiaj spokojnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

po wczorajszym to teraz troszke głowa boli :polew:

Opublikowano

po wczorajszym to teraz troszke głowa boli :polew:

ja dzisiaj spróbuję nadrobić to czego wczoraj nie mogłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

po wczorajszym to teraz troszke głowa boli :polew:

ja dzisiaj spróbuję nadrobić to czego wczoraj nie mogłem :decayed:

to jak coś numer znasz , dzwoń :gwizdanie:

Opublikowano

po wczorajszym to teraz troszke głowa boli :polew:

ja dzisiaj spróbuję nadrobić to czego wczoraj nie mogłem :decayed:

to jak coś numer znasz , dzwoń :gwizdanie:

jasne że znam i nawet miałem taki plan co by się wieczorkiem odezwać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.