Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ja sie tylko tak zastanawiam SIEMIAN czy ty kiedys dostałes pożadnie po ryju.... :polew: :gwizdanie: bo jak czytam twoje wypowiedzi to naprawde niektórym tutaj sie dziwie...

nie przypominam sobie... :mysli: :mysli:

wiesz jak jest. to jest forum internetowe, pewna forma rozrywki, którą czasem trzeba traktować z przymrużeniem oka...

Niektóry niestety tego nie potrafią zrozumieć...chociaż dziwie się Twojej wypowiedzi bo Ty akurat wyglądałeś mi na normalnego :wink4::decayed::naughty:

no własnie siemian normalnosc którą przytaczasz mozna rozpatrywac wzgledem kazdego przypadku, w twoim ta normalnosc nie jest taka sama jak w moim i w tej chwili jak stałbym koło ciebie to zapewne zainkasował bys cos na buzke. bo rozumiem smieszne docinki, ale mówienie komus ze jest nienormalny, bo tak to zrozumiałem prosi sie o odpowiedz. wiec zastanów sie bo moze to nie my jestesmy nienormalni tylko z toba jest cos nie halo. moze jestes masochista, nie wnikam w twoje preferencje ale pomysl o tym.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a widzisz tutaj nadinterpretujesz, ponieważ nigdzie nie napisałem że jesteś nienormalny... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Swoją drogą przykro słyszeć że obracamy się wśród ludzi dla których jedyną formą dyskusji jest siła...

Zawsze myślałem że to domena dresiarzy i prostaków...[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 17:57_________________________________________________... ale widze pewną ciekawą zależność... Ci co najbardziej wymac**ją gałązkami, najmocniej wywijają szabelką nie jeżdzą już audi... :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siemian :facepalm:

Opublikowano

no widzisz najwyrazniej wogóle nie jestes swiadomy tego co piszesz, tylko klepiesz bez zastanowienia, badz takie teksty były u ciebie na pozadku dziennym dlatego współczuje. moze to wynika tez z tego ze w moim srodowisku (nie dresiazy i prostaków) nie pozwala sie na takie docinki, co mozna to mozna ale bez przesady. Mam juz odpowiedz na moje pytanie... nie dostałes nigdy dobrze po ryju :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie napiszcie sobie pw i po sprawie :wink4:

Opublikowano

... ale widze pewną ciekawą zależność... Ci co najbardziej wymac**ją gałązkami, najmocniej wywijają szabelką nie jeżdzą już audi... :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie

to ze nie jezdze audi nie ma z tym nic wspólnego, ja za wszelka cene nie musze miec znaczka audi z przodu, poza tym mi nikt samochodu nie kupił... [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:13_________________________________________________

Panowie napiszcie sobie pw i po sprawie :wink4:

nie ma o czym rozmawiac... zreszta ci zainteresowani co byli rok temu w bukowinie wiedza OCB [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:14_________________________________________________Koniec OT

Opublikowano

Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej..

Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?

jednym słowem KTOŚ CI DRUTA POCIĄGNĄŁ :>

a co to pozłacany miałeś ten koncentryk :cool1: bo metr jest po ok 1zł więc ktoś się nachapał że ehh..

tzn. chcesz zesztukować tak :mysli:

jeśli o to Ci chodzi to kup dwie tzw. "F-ki"

http://allegro.pl/wtyk-f-7mm-satelitarny-na-kabel-koncentryczny-i1935529493.html

i przelotkę

http://allegro.pl/slask-lacznik-gniazdo-f-typu-beczka-2-szt-i1934245440.html

tylko utnij sobie jeszcze kawałeczek tego kabla na przymiar bo te złączki są chyba w dwu lub trzech średnicach w zależności jaki gruby jest koncentr.

Opublikowano

Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej..

Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?

jednym słowem KTOŚ CI DRUTA POCIĄGNĄŁ :>

a co to pozłacany miałeś ten koncentryk :cool1: bo metr jest po ok 1zł więc ktoś się nachapał że ehh..

tzn. chcesz zesztukować tak :mysli:

jeśli o to Ci chodzi to kup dwie tzw. "F-ki"

http://allegro.pl/wtyk-f-7mm-satelitarny-na-kabel-koncentryczny-i1935529493.html

i przelotkę

http://allegro.pl/slask-lacznik-gniazdo-f-typu-beczka-2-szt-i1934245440.html

tylko utnij sobie jeszcze kawałeczek tego kabla bo te złączki są chyba w dwu lub trzech średnicach w zależności jaki gruby jest koncentr.

Tomcio jakz zwykle konkretnie i pomocnie :decayed::wink4:

Opublikowano

no i Siemian masz przejeb*ne...nie bedziesz mial rns-e 2012 bedziesz błądził po BIelsku i nigdy nie trafisz do GK na spota :polew:

Opublikowano

no i Siemian masz przejeb*ne...nie bedziesz mial rns-e 2012 bedziesz błądził po BIelsku i nigdy nie trafisz do GK na spota :polew:

:wtf: :wtf: :wtf:

Kerczi dla oszczędności czasu zacząleś wklejać te same posty podwójnie? :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej..

Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?

jednym słowem KTOŚ CI DRUTA POCIĄGNĄŁ :>

a co to pozłacany miałeś ten koncentryk :cool1: bo metr jest po ok 1zł więc ktoś się nachapał że ehh..

tzn. chcesz zesztukować tak :mysli:

jeśli o to Ci chodzi to kup dwie tzw. "F-ki"

http://allegro.pl/wtyk-f-7mm-satelitarny-na-kabel-koncentryczny-i1935529493.html

i przelotkę

http://allegro.pl/slask-lacznik-gniazdo-f-typu-beczka-2-szt-i1934245440.html

tylko utnij sobie jeszcze kawałeczek tego kabla na przymiar bo te złączki są chyba w dwu lub trzech średnicach w zależności jaki gruby jest koncentr.

kabel jest tylko kurde zerwany :P

no moge kupic calosc i znowu stracic godzine jak nic na poprowadzenie go do tej cholernej anteny..ale mi sie nie chce :P

Opublikowano

a nie wiem, jakos sie samo wkleilo[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:48_________________________________________________

OZI ale Tobie tez sie troche dziwie...ze tez chce Ci sie pisac...wiesz to nie wina Siemiana ze taki jest...pretensje do Rodzicow... :polew: :polew: :polew:

znasz Go juz nie od miesiaca...to i tak by nic nie pomogło :wink4:

Opublikowano

themon zafundował baty siemianowi w BT ale widocznie mu nie pomogło :polew::decayed:

Jak sobie przypomnę to tarzanie na ziemi to masakra :D

Opublikowano

si :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 19:06_________________________________________________

themon zafundował baty siemianowi w BT ale widocznie mu nie pomogło :polew::decayed:

Jak sobie przypomnę to tarzanie na ziemi to masakra :D

ja tego niestety prawie nie pamiętam... trzeba było wcześniej... :decayed:

Opublikowano

KERCZI ty sprzedałeś fele 19" Medikowi do B5 :?:

Opublikowano

mozliwe, sprzedalem na allegro ale byc moze to on a co?

Opublikowano

Hmm tak mi się skojarzyły że może od Ciebie kupił :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126701.0

Fajnie ją zrobił :kox:

Opublikowano

a nie wiem, jakos sie samo wkleilo[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:48_________________________________________________

OZI ale Tobie tez sie troche dziwie...ze tez chce Ci sie pisac...wiesz to nie wina Siemiana ze taki jest...pretensje do Rodzicow... :polew: :polew: :polew:

znasz Go juz nie od miesiaca...to i tak by nic nie pomogło :wink4:

nie miałem co robic wiec troche podpaliłem atmosfere :gwizdanie: :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.