Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kurde chyba jutro wpadne na spot tylko jak tam sie odnalezc bo bede 1 raz :blink:

Zapodaj kolegom ze dwa kubełki z KFC to szybciej się zaaklimatyzujesz :decayed:

I koniecznie wypucuj fure żeby zawstydzić Cubera :decayed:

A tak na poważnie - każdy z nas kiedyś przeżywał swój "pierwszy raz". Im częściej będziesz się pojawiał - tym więcej wspólnych tematów się pojawi. Tak więc cierpliwości :gwizdanie:

PS: jeszcze jedno... Ja jestem za Wisłą, Cuber za Cracovią a Jarko za Hutnikiem. Jutro mnie nie będzie, więc możesz być za Cracovią albo Hutnikiem, ale za tydzień będę :gwizdanie: :decayed:

ennoo nie nie ja kiedys latalem z bojowkami wisly ale teraz to juz nie bo sie doroslo i to poszlo w sina dal :kox: wiec mozna powiedziec ze jestem bezstronny ha

Żarciłem przecież :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba jutro wpadne na spot tylko jak tam sie odnalezc bo bede 1 raz :blink:

Przyjeźdzaj śmiało :good:

Transit ale wymysliłes z tymi klubami :cool1:

Pany zbierac dupe dzisiaj na HUTNIKA, o 21:50 gramy mecz ze Strażą pożarną....więc wpadać kibicować...

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wynik strażacy was olali...

fajny http://otomoto.pl/mercedes-benz-220-w115-C19975394.html :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:15_________________________________________________http://kontakt24.tvn.pl/temat,przebil-barierki-spadl-na-jezdnie,157800.html groźnie to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie CUBER

ciekawe po gowno wracaja....

no fakt zaraz powiecie ze czesc nie wraca...ale ta ktora jest poszukiwana listem gonczym :polew: :polew:

:facepalm:

no taka prawda...

w polsce jest tyle pracy...

tylko albo chcieliby zarabiac za nic po 4k albo chcielby dostawac za darmo kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie CUBER

ciekawe po gowno wracaja....

no fakt zaraz powiecie ze czesc nie wraca...ale ta ktora jest poszukiwana listem gonczym :polew: :polew:

:facepalm:

no taka prawda...

w polsce jest tyle pracy...

tylko albo chcieliby zarabiac za nic po 4k albo chcielby dostawac za darmo kase...

dokłądnie. Bezrobocie duże a jak potrzebujesz dobrego pracownika to nie ma. Bo powie Ci że za taką kase to mu sie nie opłaca.

Taki kraj. Sami kierownicy świerzego powietrza k**wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorym sie nic nie oplaca...

jakies dwa miesiace temu szukałem kierowcy (do 3,5t) - praca od 5:00 do 10:00 (5dni w tygodniu)

umowiłem się z kilkoma naraz.

opowiadam jak to wygląda (praca)

nagle jakis dresik przerywa i pyta a ile kasy za to?? - mówię 1600zł (5h pracy dziennie !!!! - cały dzień spokoju)

a ten ze co??? czy mnie nie pojebalo, dlaczego odrazu nie powiedziałem ile kasy daje a nie oszukuje ludzi i sciagam ich z konca krakowa, ze w Anglii to on ma to za tydzien pracy.

Ja mowie o 10 konczysz prace, mozesz isc do drugiej....

a on ze po 10 to nikt go do pracy nie przyjmie, odwrocił się na piecie i odchodzi.

Mowie to mam prace za 4k jak chcesz....

znajomosc: angielski, jezyk programowania; php, mysql,html, tworzenie stron, cms, administrowanie siecia

to się zaczal jakać i poszedł...

tak więc ja się ciesze - niech wszystkie nieroby wypier****** do angli i już nie wracają....bo sami sobie przez takie działania zaniżają pensje...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________

fajnie by bylo jak by sie cos zmienilo tu sie tylko lewucha oplaca

zupelnie sie nie zgodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja szukam juz sporo czasu stalej pracy nie dorywczej pozatym koncze studium informatyczne za poltora roku i sie biore w siebie a co do tej lewuchy to mialem na mysli tych w bialych rekawiczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Bartek dla Ciebie

http://www.klasyczny.com/klasycznie-wyscigowo-911/

Panowie szukam lakiernika dobrego i taniego /wiem że takich nie ma/ ale może jednak .Chodzi o malowanie mojej B2 całej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm moze inni koledzy cos powiedza boja nie wiem kiedys byli dobrzy kolo borku ale wiem ze powyjezdzali za granice i teraz jakies partoki sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

niektorym sie nic nie oplaca...

jakies dwa miesiace temu szukałem kierowcy (do 3,5t) - praca od 5:00 do 10:00 (5dni w tygodniu)

umowiłem się z kilkoma naraz.

opowiadam jak to wygląda (praca)

nagle jakis dresik przerywa i pyta a ile kasy za to?? - mówię 1600zł (5h pracy dziennie !!!! - cały dzień spokoju)

a ten ze co??? czy mnie nie pojebalo, dlaczego odrazu nie powiedziałem ile kasy daje a nie oszukuje ludzi i sciagam ich z konca krakowa, ze w Anglii to on ma to za tydzien pracy.

Ja mowie o 10 konczysz prace, mozesz isc do drugiej....

a on ze po 10 to nikt go do pracy nie przyjmie, odwrocił się na piecie i odchodzi.

Mowie to mam prace za 4k jak chcesz....

znajomosc: angielski, jezyk programowania; php, mysql,html, tworzenie stron, cms, administrowanie siecia

to się zaczal jakać i poszedł...

tak więc ja się ciesze - niech wszystkie nieroby wypier****** do angli i już nie wracają....bo sami sobie przez takie działania zaniżają pensje...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________

fajnie by bylo jak by sie cos zmienilo tu sie tylko lewucha oplaca

zupelnie sie nie zgodze...

Gdybym wiedział olał bym swoją państwową robotę a wcale taka pro nie jest, 12/24 swieta noce moje a zajob jest i wcale to nie jest biuro.. mniejsza z tym. Dziś ciężko o prace i płacę, taka rzeczywistość, paproków dużo to racja, ale grunt że jeszcze garstka dobrych została. Poza tym co się dziwić jak dziś "prezes" PZPN przynzał się że bierze 50k pensji, to co on robi, że tyle zarabia..dramat w stosunku do (z całym szacunkiem) przeciętnego pracownika.

to ktoś z nas na filmie mknie na Olkusz? :P

http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,398661,vSort,1,vTime,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Bartek dla Ciebie

http://www.klasyczny.com/klasycznie-wyscigowo-911/

Panowie szukam lakiernika dobrego i taniego /wiem że takich nie ma/ ale może jednak .Chodzi o malowanie mojej B2 całej

Fajnie by było wypiaskować auto i później pomalować, Nie wiem cz oddzielnie nie będzie taniej. Później lakiernik jakiś przeciętny

P.S. Siema :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było wypiaskować auto i później pomalować, Nie wiem cz oddzielnie nie będzie taniej. Później lakiernik jakiś przeciętny

nie wiem czy to jest dobry pomysł, zakładając ze tam jest ocynk, jednostronny co prawda ale jest...

BW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorym sie nic nie oplaca...

jakies dwa miesiace temu szukałem kierowcy (do 3,5t) - praca od 5:00 do 10:00 (5dni w tygodniu)

umowiłem się z kilkoma naraz.

opowiadam jak to wygląda (praca)

nagle jakis dresik przerywa i pyta a ile kasy za to?? - mówię 1600zł (5h pracy dziennie !!!! - cały dzień spokoju)

a ten ze co??? czy mnie nie pojebalo, dlaczego odrazu nie powiedziałem ile kasy daje a nie oszukuje ludzi i sciagam ich z konca krakowa, ze w Anglii to on ma to za tydzien pracy.

Ja mowie o 10 konczysz prace, mozesz isc do drugiej....

a on ze po 10 to nikt go do pracy nie przyjmie, odwrocił się na piecie i odchodzi.

Mowie to mam prace za 4k jak chcesz....

znajomosc: angielski, jezyk programowania; php, mysql,html, tworzenie stron, cms, administrowanie siecia

to się zaczal jakać i poszedł...

tak więc ja się ciesze - niech wszystkie nieroby wypier****** do angli i już nie wracają....bo sami sobie przez takie działania zaniżają pensje...

Patrzysz z pkt widzenia prywaciarza, a to zupelnnie inny pkt widzenia :gwizdanie: . Dla Ciebie dobry pracownik to taki co zapier... jak wol , i 80% zarobionych pieniedzy oddaje Tobie (jako wlascicielowi) . Nie kazdy sie na to godzi, a jesli juz to oczekuje konkretnej kasy(godziwej). na 5h do roboty od 5-10 i drugi etat, od 14 np jak ktos sobie znajdzie to jego zycie bedzie wygladalo ... praca praca praca - a kasa ... srednia/slaba. Ktos kogo nie cisnie, nie przymiera glodem , nie ma rodziny na utrzymaniu, jako jedyny zywiciel, nie pojdzie do takiej pracy(tak mi sie wydaje).

1600 zl za 5h pracy to nie sa kokosy zeby kogos mialo to skusic , biorac pod uwage wstawanie o 4tej rano :decayed: zeby dojechac , bo sadze ze jak robi do 10 to auto zostawia Tobie. Piszesz ze tylko 5h ... za kierowce , hmmm jakby robil 8h to by dostal 2.5k to tez nie jakos powalajaco zeby kazdy drzwiami i oknami walil, bo jezdzac np z towarem za granice mozna lepiej zarobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...