Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłem a raczej chciałem zrobić przegląd na Zawiłej jest koło mnie więc myślę wpadnę i po kłopocie , tragedia dość kręcił mi auto na pomiarze spalin do 4000- 4500 obrotów myślałem że go zaje... potem stwierdził że mam xenony a ja biedak miałem orginalne soczewki :evil: Tak mi ciśnienie podniósł że nie zostawiłem tego i na drugi dzień zjawiłem się u właściciela stacji .Opowiedziałem jak to było po tygodniu gość stracił pracę , nie żebym był złośliwy ale tak mi to na sercu leżało :embarrassed: Dodam że mi przeglądu nie podbił nie miałem już cierpliwości się z nim wykłócać.TRANS MAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Takie jaja to tylko w erze. 200 zł za 2 pokoje?

Sorry, pomyłka - 250zł. Piętro wyżej mieszkanie też było za taką kasę, ale znaleźli na os. Młodości większe za podobne pieniądze... Znajomy wynajmuje kawalerkę ( pokój, kuchnia, balkon, przedpokój i łazienka oczywiście - ponad 30m2[/supj] ) na os. Dywizjonu 303 i płaci 200zł... To nie są jakieś wyjątkowe wyjątki, napiszę jeszcze raz - trzeba dobrze szukać i to głównie wśród znajomych :wink4: Jeszcze niedawno koleżanki wynajmowały mieszkanie na BW dwa pokoje za 400zł...

Chyba że mieszkanie w stanie opłakanym, ale wątpię w to oczywiście.

Cudów wiadomo nie ma, sąsiedzi całość odmalowali i odświeźyli do tego panele i mają super teraz. Ale przy takiej kwocie wynajmu to można coś zrobić w mieszkaniu chyba :wink4:

Tylko szczerze gratulować, ja wychodzi na to że znajomych takich fajnych nie mam :P więc póki co kiszka ;), wracam się kurować, dobrej nocy wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMCV - A POWIEDZ CZYM TY SIE W OGOLE ZAJMUJESZ....jesli to nie tajemnica...bo jak widze Twoje posty i pojęcie jakie masz o realiach polskich to aż mi się coś dzieje.

Wiesz zatrudniamy na chwilę obecną 34 pracowników - w kilku branżach i uwierz mi kwoty o których piszesz są wyrwane z kosmosu...i nie dla tego ze jestem wyzyskiwaczem (jak pracownik zarobi 10000zł - to gwarantuje Ci że dostanie wynagrodzenie przynajmniej 5000zł)

Potrafie docenić pracownika.

Nie patrze z perspektywy prywaciarza jak Ty to nazwałeś (SKĄD W OGOLE TAKIE SŁOWO)

Moja Kobita ma kancelarie prawną, - zatrudnia 9 osób (z wyjątkiem sekretarki - wszystkie osoby są po studiach prawniczych !!! - jeśli wiesz co mam na myśli)

i uwierz mi że żadna z Nich nie zarabia powyżej 2000zł, ba nawet większość zarabia poniżej 1500zł

8h dziennie (jak jest potrzeba to i do wieczora)

*jaka odpowiedzialność

*jaka wiedza

Fakt że owe osoby pracują bardzo długo świadczy o tym ze nie sa wybitnie wyzyskiwane

Codziennie przychodzą nowe zapytania o zatrudnienie....

w banku PEKAO SA w błekitku w którym pracowałem - obecnie KIEROWNIK DZIAŁU IT - zarabia 4000zł

odpowiedzialny za to ze miliony klientow logują się do systemu

przyjezdza jak cos wysiadzie w nocy o polnocy

i generalnie na urlop nie moze sie udac dalej niz mozliwosc powrotu w ciagu "kliku chwil"

TAK WIĘC PROSZĘ CIĘ....ZWERYFIKUJ MOŻE JESZCZE RAZ REALIA WOKÓŁ KTÓRYCH ŻYJEMY...CHYBA ZE RODZICE CIE ZAMKNELI W JAKIEJS ENKLAWIE i poza nią jeszcze nie wychyliles nosa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecną nie...jedynie kobite mloda do sklepu spozywczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na potwierdzenie tego wszystkiego...

poszukuje przedstawiciela (potrzebnego) tylko i wyłacznie do pozyskiwania klientów na terenie sląska.

Przedstawiciel dostaje samochód 500zł podstawy i 100zł za każdego znalezionego klienta - tak więc idąc tym tropem - zarobki nieograniczone

ja wyjezdzajac na slask (niestety nie mam na to czasu) ale jesli już mi się uda wyjechać nadosłownie klika h (4-5h) przyjezdzam z 3 nowymi klientami.

Gdybym byl na slasku codziennie i przez dluzsza czesc dnia - wyniki bylyby lepsze (jest to zwiazane z tym ze osoby decyzyjne sa o roznych porach/roznych dniach)

tak więc wracając zarobki nieograniczone - zeby nie było ze jako prywaciarz wyzyskuje - jak ktos znajdzie 100sklepów - to zarobi 10000zł

i myslisz ze sa chetni na to miejsce???

to Ci powiem - ŻADEN !!!!

ciekawe czemu się to zmienia jak podaje kryteria w troche innych proporcjach - 1800zł - auto - telefon - duzo nizsza prowizja

wtedy chetnych jest wiecej - moze i na to znajdziesz teorie znajac Ciebie

p.s. jakby ktos był chetny na powyższy (pierwszy) spsób zarobienia pieniędzy - to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziom sie nie chce pracować... proste. Polska właśnie... Woli wziąc 1800 na ręke i nic nie robić. Potem sie widzi PeHowców przesiadujących po pół dnia w McDonalds i dobrze się bawiących....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecną nie...jedynie kobite mloda do sklepu spozywczego

a młody -dość młody facet ok 40 ma szanse :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:31_________________________________________________

TOP CAR SKAWINA ul Pisary 1 - Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika pojazdowa, wulkanizacja, komputerowa geometria

dziwne znam ich kiedyś to był TOP zakład blacharski - :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________

:hi: Bartek dla Ciebie

http://www.klasyczny.com/klasycznie-wyscigowo-911/

Panowie szukam lakiernika dobrego i taniego /wiem że takich nie ma/ ale może jednak .Chodzi o malowanie mojej B2 całej

Fajnie by było wypiaskować auto i później pomalować, Nie wiem cz oddzielnie nie będzie taniej. Później lakiernik jakiś przeciętny

P.S. Siema :hi:

piaskowanie nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK WIĘC PROSZĘ CIĘ....ZWERYFIKUJ MOŻE JESZCZE RAZ REALIA WOKÓŁ KTÓRYCH ŻYJEMY...CHYBA ZE RODZICE CIE ZAMKNELI W JAKIEJS ENKLAWIE i poza nią jeszcze nie wychyliles nosa....

:facepalm:

Pierwsza sprawa to nie drzyj japy jak do mnie piszesz :> bardzo Cie prosze. :cool1:

Druga sprawa, gdzie widzisz brak pojecia o realiach w jakich zyjemy - to ze mi nie odpowiadala by taka robota i bym sie do niej nie zglosil to jest brak pojecia o realiach?Ktos inny moze z checia pojsc, bo jest w potrzebie, albo ma taka a nie inna sytuacje (brak odpowiedniej wiedzy w kierunku/wyksztalcenia)?? Sadzisz ze majac 28 lat nie wiem gdzie jestem co robie i co sie dookola mnie dzieje :rolleyes: . :facepalm:

Ty jedziesz po ludziach ktorzy wyjezdzaja za granice, a ja powiem Ci tak ...jakby mi przyszlo w tym kraju pracowac za 1600, to bym sie zawinol na wyspy z miejsca - a ze mam inne zdanie niz wiekszosc ludzi w tym watku (albo wypowiadajacych sie ) to juz inna kwestia. Mam do tego swiete prawo. Kazdy godzi sie i robi to co uwaza za sluszne.

Zaczoles Ty zalac sie na to, ze gosc w dresie powiedzial CI ze beznadziejna kasa i on nie bedzie za taka robil , ja tylko napisalem ze nie byla to oferta nie do odrzucenia.

p.s.Co rozumiesz pod pojeciem zatrudniamy ?

p.s2. http://www.sjp.pl/prywaciarz

Mam znajomego ktory pracuje na zasadzie prowizji i walki o klienta... jezdzi sobie po Polsce i zacheca ludzi (mniejsza o to ) . "Uwielbia" ta prace mimo ze robi nie obija sie ,to nigdy nie wie ile przywiezie na koniec miesiaca. Bo raz jest to sama podstawa , raz troche wiecej . Suma sumarum wychodzi mu srednio na to samo jakby mial stala prace za 2k miesiecznie i swiety spokoj . To apropos prowizji . Stad moze ludzie az tak nie garna, i nie rzucaja sie na takie oferty - nie jestes mu wstanie zagwarantowac tych 10-20klientow w miesiacu , a to ze Ty przyjezdzasz za kazdym razem z 3ma to dla niego moga to byc opowiesci dziwnej tresci. Pozatym to jest chyba oferta ala... zaloz wlasna dzialanosc i oplacaj sobie ZUS sam ? mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMCV - A POWIEDZ CZYM TY SIE W OGOLE ZAJMUJESZ....jesli to nie tajemnica..

zapomniałeś jeszcze na to pytanie odpowiedzieć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zupełnie nie wiem o co Wy się kłucicie...

jakby mi przyszlo w tym kraju pracowac za 1600, to bym sie zawinol na wyspy z miejsca

no własnie.widocznie masz mózg,może nawet umiesz z niego korzystać więc bez problemu sobie radzisz... Ktoś to nie zawładnął tej sztuki pojedzie na wyspy...

A potem opinia o Polakach idzie w Świat...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:45_________________________________________________

MMCV - A POWIEDZ CZYM TY SIE W OGOLE ZAJMUJESZ....jesli to nie tajemnica..

zapomniałeś jeszcze na to pytanie odpowiedzieć :mysli:

też to zauważyłem :decayed::naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMCV - A POWIEDZ CZYM TY SIE W OGOLE ZAJMUJESZ....jesli to nie tajemnica..

zapomniałeś jeszcze na to pytanie odpowiedzieć :mysli:

a co to za roznica co robie ? . Jakie to ma znaczenie w tej sytuacji ? . Cos to zmienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a co to za roznica co robie ? . Jakie to ma znaczenie w tej sytuacji ? . Cos to zmienia ?

Ma i to dużo, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... :hi:

Moim zdaniem:

1. Nasze zarobki są wprost proporcjonalne do chęci tego ile chcemy zarabiać (ile w tym kierunku robimy).

2. Każdy jest kowalem swojego losu.

3. Jedni mają większe szczęście, inni mniejsze.

4. Im ktoś ma większą pensję tym więcej chce zarabiać.

BTW dzięki za spocika - było całkiem spoczko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a co to za roznica co robie ? . Jakie to ma znaczenie w tej sytuacji ? . Cos to zmienia ?

Ma i to dużo, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... :hi:

Moim zdaniem:

1. Nasze zarobki są wprost proporcjonalne do chęci tego ile chcemy zarabiać.

2. Każdy jest kowalem swojego losu.

3. Jedni mają większe szczęście, inni mniejsze.

4. Im ktoś ma większą pensję tym więcej chce zarabiać.

BTW dzięki za spocika - było całkiem spoczko :decayed:

pkt 1 2 i 3 mysle dokladnie tak samo .

"Ma i to dużo, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..." , no tylko moj w tej kwesti o ktorej rozmawiamy nie zmienil sie. (patrz pkt2) , dlatego dla mnie nie ma to znaczenia , tak samo myslalem 8 lat temu jak pierwszy raz wyjechalem zobaczyc wyspiarzy :naughty:

btw Ja rowniez dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mimo to czym się zajmujesz powiedzieć nie chcesz... tajeminca...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a co to za roznica co robie ? . Jakie to ma znaczenie w tej sytuacji ? . Cos to zmienia ?

Ma i to dużo, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... :hi:

Moim zdaniem:

1. Nasze zarobki są wprost proporcjonalne do chęci tego ile chcemy zarabiać.

2. Każdy jest kowalem swojego losu.

3. Jedni mają większe szczęście, inni mniejsze.

4. Im ktoś ma większą pensję tym więcej chce zarabiać.

BTW dzięki za spocika - było całkiem spoczko :decayed:

Nic dodać, nic ująć...

zauważyłem, że na wszystko masz swoje wybujałe historie. Czego by temat nie dotyczył, zawsze będziesz się kłócił...pytanie tylko dlaczego...chyba dla zasady...

a wracając do Dresika...to działał podobnie jak Ty (chodzi mi o pojęcie realiów) - przyszedł na rozmowe o prace tresci:

Poszukiwany kierowca. Prawo Jazdy kat. B. Praca od 5 do 10.

skoro był zdziwiony, że nie zaproponowałem mu tyle co w angli to ja już nie mam więcej pytań i mam już o nim zdanie

Dziwie sie tylko jednemu.

Skoro gdybyś pracował w kraju za 1600zł - to pojechałbys na wyspy bo tam mozna zarobic 5000zł

to skoro zarabiając strzelam 3000zł - dlaczego nie pojedziesz i nie zarobisz 10000zł ???[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________

no a mimo to czym się zajmujesz powiedzieć nie chcesz... tajeminca...?

nie jest to zadna tajemnica. pracuje w branzy IT , a w wolnych chwilach sciagam haracze :decayed:

ale co dokładniej robisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...