Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 23:36_________________________________________________To są psy a nie nasze śmieszne pitbule

Prawdziwa rodzina :)

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

:shocked:

miodzio nie stresuj ludzi, myślałem że już rano przez tą Twoją emotkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu polecal myjke na makuszynskiego, ze jest mocne cisnienie z pistoletu - pojechalem dzisiaj wyprobowac i musze powiedziec ze wielka c**jnia ta myjnia, cisnienie jest za***iste ale tylko na 2 programie (sama woda) a na programie 1 (woda+proszek) straszna kicha, ledwo pryska. Po JEDNYM przetarciu recznikiem papierowym bylo pelno blota, stanowczo odradzam ta myjnie, szkoda kasy i czasu. Musialem pozniej cale auto czyscic póki bylo jeszcze mokre. Pojechalem tam pierwszy raz i ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się :kox::decayed:

haha :decayed:

wydaje mi sie ze tamta dyskusja juz jest zamknieta :kox: , chcialem sie tylko wypowiedziec na temat tej myjki ktora tu ktos polecal :przebiegly: :>

Cuber, gdzie jezdzisz na myjnie reczna i ile placisz? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquarius np. cena 25 zeta ( dla mnie jako stalego klienta ) za mycie, nadwozia + pseudo wosk :wink4: suszenie, wycieranie progów itp. mycie lub odkurzanie wycieraczek z przodu i z tyłu + nabłyszczanie opon :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio :shocked:

full pakiet :naughty:

tylko szkoda ze taka cena nie dla wszystkich bo bym sobie z checia jezdzil :confused4:

a ktos tutaj mowil ze na jakiejs myjce sa znizki dla A4-klubu, wie ktos na jakiej?[br]Dopisany: 13-12-2011, 18:01:40_________________________________________________no i jaka cena oczywiscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacny filmik...prze kozaki najlepszy ten MK II aż miło objechać Ferrarke;p

Radek ta myjnia o którą pytasz jest na Żabińcu, kurczę nie pamiętam ulicy ale chyba Żabiniec. ja za taki pakiet jak Cuber ze zniżka dla A4 klubu chyba płaciłem 24 zł tylko tam musisz wcześniej zadzwonić się umówić

nr. telefonu: 500709739 (chyba aktualny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 20:46_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/40293/Oczepiny_wydanie_rosyjsko_seksualne

A tu z tej imprezki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu polecal myjke na makuszynskiego, ze jest mocne cisnienie z pistoletu - pojechalem dzisiaj wyprobowac i musze powiedziec ze wielka c**jnia ta myjnia, cisnienie jest za***iste ale tylko na 2 programie (sama woda) a na programie 1 (woda+proszek) straszna kicha, ledwo pryska. Po JEDNYM przetarciu recznikiem papierowym bylo pelno blota, stanowczo odradzam ta myjnie, szkoda kasy i czasu. Musialem pozniej cale auto czyscic póki bylo jeszcze mokre. Pojechalem tam pierwszy raz i ostatni.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O chłopie... Ja pisałem o tej myjce że jest za***iste ciśnienie... No tak, zapomniałem napisać że przy spłukiwaniu :kox: Jak ta piana na wstępie leci gęsta i treściwa to za***iście domyjesz auto, ale wiadomo że to sama chemia i nie zawsze jest dobrze tej piany... Zwiedziłem w Krakowie większość tego typu myjek i ta jest jedną z lepszych tylko jak czytam co napisałeś to chyba trzeba umieć z niej korzystać haha. Dla Ciebie najlepsza będzie taka myjka na Bulwarowej, tam masz szczotkę z której leci piana, tylko uważaj bo również bez ciśnienia :kox:

Myjnie ręczną dobrą masz na Oświecenia, ale nie znam cen bo nigdy na nie nie patrzę. Odradzam za to myjkę na Medwieckiego przy carrefourze - ukradli mi nakładkę na hak i oddali nie domyte auto :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...