Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo sms :notworthy:

Poszło z 40 sztuk :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:11_________________________________________________Gruszka nie może we Czwartki :(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki sms ? Ja jak zwykle nic nie dostałem :thumbdown:

Opublikowano

Ale targają ludzi z kasy :blink:

Godzina roboty i 1tys zł :evil:

http://moto.allegro.pl/audi-a5-kodowanie-przerobka-lampy-led-usa-europa-i1995403427.html[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:38_________________________________________________

Jaki sms ? Ja jak zwykle nic nie dostałem :thumbdown:

jarko ty oszuście :bicz:, pokaże Ci raport na spocie :decayed:

mmcv ma zbanowane konto bo nie może się zalogować :mysli: W profilu ma ostrzeżenie :decayed: Niezły psikus :kox:

Opublikowano
  • Autor
:siema: Krakusy :hi:
Opublikowano

Pany, w końcu przemogłem swoją wrodzoną nieśmiałość i wybieram się do Was na spota :embarrassed::cool1::kox:. Przyjmiecie kolege z niekrakowskimi tablicami?? :naughty:

Opublikowano

Pany, w końcu przemogłem swoją wrodzoną nieśmiałość i wybieram się do Was na spota :embarrassed::cool1::kox:. Przyjmiecie kolege z niekrakowskimi tablicami?? :naughty:

Koledzy z niekrakowskimi tablicami przywożą 2 kubełki KFC zamiast jednego jak Krakusy :decayed:

Żartowałem, zapraszamy :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:50_________________________________________________Pany weźcie vaga gdyby KERCZI nie mógł zabrać, inspekcje mam do usunięcia.

Opublikowano

Żartowałem, zapraszamy :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:50_________________________________________________Pany weźcie vaga gdyby KERCZI nie mógł zabrać, inspekcje mam do usunięcia.

Też mam prośbę o Vaga jakiegoś lepszego, bo mój od Viakena przestał się łączyć z MCE, MK i Steering Wheel po wymianie MCE z Low na High.

Opublikowano

Pablo przepraszam i zwracam honor. Miałem zgubiony przez chwile telefon i nie słyszałem sms'a :bag:

Dziekuję za pamięć :notworthy:

A bany nie są widoczne w profilach, pisał Ci o tym Poziek przecież :naughty:

Opublikowano

Pany, w końcu przemogłem swoją wrodzoną nieśmiałość i wybieram się do Was na spota :embarrassed::cool1::kox:. Przyjmiecie kolege z niekrakowskimi tablicami?? :naughty:

Przyjmują :naughty:

Ja niestety nie dam rady dziś przyjechać ale dzięki PABLO za sms-a :good:

Opublikowano

Pablo sms :notworthy:

no Pablo robi robotę smsami :decayed:

jak nie skończę późno pracy to podjadę bo szkoda żeby się smsy marnowały :)

Opublikowano
  • Autor

jak nie skończę późno pracy to podjadę bo szkoda żeby się smsy marnowały :)

no wreszcie :decayed:

Opublikowano

jak nie skończę późno pracy to podjadę bo szkoda żeby się smsy marnowały :)

Spoko jak coś to znajdziesz nas na kiełbaskach :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:25_________________________________________________

A bany nie są widoczne w profilach, pisał Ci o tym Poziek przecież :naughty:

Fakt zapomniałem :banned:

Opublikowano

Podziękował za spota i za leżajska od nowego kolegi :decayed::hi:

Opublikowano

Również dziękuję za spota. Na kiełbaski już nie zdążyłem bo zagadałem się z Boseronem..

Cuber Dzięki wielkie za phona :notworthy: Do następnego razu :hi:

PS: Leżajsk pyszny :good:

Opublikowano
  • Autor

Podziękował za spota i za leżajska od nowego kolegi :decayed::hi:

dokładnie :notworthy:

dzieki panowie , nie ma to jak wymiana żarówki w 10-ciu w B7 :kox:

Opublikowano

nie ma to jak wymiana żarówki w 10-ciu w B7 :kox:

Szczególnie rezanie H7 z H1 :decayed:

Opublikowano

dzieki panowie , nie ma to jak wymiana żarówki w 10-ciu w B7 :kox:

Kuźwa trza było zrobić foto story jak za czasów mojego assistance :co::lol1:

Panowie dzięki za spota i nowym za przybycie :hi:

David_N kupę czasu Cię nie widziałem i wielkie dzięki za wykasowanie inspekcji :notworthy::good:

Opublikowano

dzisiaj zostałem poczęstowany cukierkiem i.....

Cuber kur*a przesadziłeś....

cuber.jpg

i to jeszcze pod kolor...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Cuber nasz Ty cukiereczku :)

Opublikowano

:shocked:

Jaja sobie robisz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.