Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak jaja...specjalnie az zdjecie zrobilem... :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki za spota, okazuje sie bowiem ze nawet wymiana zarowki moze byc trudna :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

1,36min. !!! Pablo, znalazły sie Twoje dywaniki :kox::decayed:

Opublikowano

No mam nadzieje, że browarek sie przydał do kiełbasek :naughty::kox: Dzieki za spota Panowie. Mam nadzieje, ze uda mi sie wpadać na niego coraz częściej.

pozdr :hi:

Opublikowano

:bry:

Czy w KRK lub okolicach jest ktoś kto handluje częściami do Audi, szukam konkretnie kogoś kto miałby części do webasto (pompka paliwa, węże, sterowniki) gdyż tak jak wspominałem kiedyś na spocie jestem zdecydowany na montaż i właśnie zacząłem gromadzić dobytek :-)

Pozdro :hi:

Opublikowano

:bry:

Czy w KRK lub okolicach jest ktoś kto handluje częściami do Audi, szukam konkretnie kogoś kto miałby części do webasto (pompka paliwa, węże, sterowniki) gdyż tak jak wspominałem kiedyś na spocie jestem zdecydowany na montaż i właśnie zacząłem gromadzić dobytek :-)

Pozdro :hi:

ja kupowalem czesci od chlopa kawalek za skawina, mial sporo rzeczy od roznych modeli audi, zadzwon do niego i zapytaj telefon +48 608 451 262

Opublikowano

dzisiaj zostałem poczęstowany cukierkiem i.....

Cuber kur*a przesadziłeś....

cuber.jpg

i to jeszcze pod kolor...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Cuber nasz Ty cukiereczku :)

:good: kto bogatemu zabroni :naughty:
Opublikowano

dzisiaj zostałem poczęstowany cukierkiem i.....

Cuber kur*a przesadziłeś....

cuber.jpg

i to jeszcze pod kolor...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Cuber nasz Ty cukiereczku :)

:good: kto bogatemu zabroni :naughty:

to są jaja... CUBER i ty na to pozwalasz, ja bym do sadu poszedł o naruszenie praw autorskich :polew:

:hi: BTW

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zostałem poczęstowany cukierkiem i.....

Cuber kur*a przesadziłeś....

cuber.jpg

i to jeszcze pod kolor...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Cuber nasz Ty cukiereczku :)

k... padłem teraz :decayed:

Opublikowano

cześć Karol jesteś :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 14:26_________________________________________________

![br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 15:33_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,55194,name,wiadomosci-motoryzacyjne,title,Tak-nie-wyprzedzaj-ciezarowki,wid,14088429,wiadomosc.html?ticaid=1d915&_ticrsn=5
Opublikowano
Opublikowano

:hi: z wieczora

Opublikowano

sprzedam: PS3 Slim 160 GB, 1 pad w zestawie + kable, wersja oprogramowania 3.66, raz odpalona w celu sprawdzenia, gwarancja 2 lata, paragon, cena 849 zł (bez negocjacji) !!!

btw :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Cholera w końcu się przywitałem dziś :shocked::bry:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________

1,36min. !!! Pablo, znalazły sie Twoje dywaniki :kox::decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie kuś bo może do nich wrócę :polew::decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:50_________________________________________________

:polew:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Siema :hi:

sprzedam: PS3 Slim 160 GB, 1 pad w zestawie + kable, wersja oprogramowania 3.66, raz odpalona w celu sprawdzenia, gwarancja 2 lata, paragon, cena 849 zł (bez negocjacji) !!!

btw :hi: :hi: :hi:

dostałes w Play-u czy Cyfrze :decayed:

Opublikowano

nie ma to jak wymiana żarówki w 10-ciu w B7 :kox:

Szczególnie rezanie H7 z H1 :decayed:

Ja bym tam nawet H4 wsadził

Opublikowano

Siema :hi:

sprzedam: PS3 Slim 160 GB, 1 pad w zestawie + kable, wersja oprogramowania 3.66, raz odpalona w celu sprawdzenia, gwarancja 2 lata, paragon, cena 849 zł (bez negocjacji) !!!

btw :hi: :hi: :hi:

dostałes w Play-u czy Cyfrze :decayed:

nie, kupiłem sobie we wrześniu drugą konsolę, bo miała iść pod przeróbkę, ale okazało się, że ma soft 3.66, a jeszcze nie ogarnęli tego oprogramowania, póki co da się przerobić do 3.60, więc sprzedaję za cenę, którą kupiłem (cena jest niezła, bo akurat były 13 urodziny MM)

:siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.