Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

czyje

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-avant-1-8t-quattro-150-km-C21933149.html

:chytry:[br]Dopisany: 20-12-2011, 00:48:46_________________________________________________cos za tanie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Prezencik urodzinowy od Policji :decayed:

Zdj_cie001.jpg

Nie zna ktoś kogoś kto by mi to naprawił w Krakowie szybko i w rozsądnej cenie :gwizdanie:

Dziwna sprawa bo zatrzymali mnie na śląsku na A4 oznakowana Kia Policjanci nie mieli żadnych mierników po prostu stwierdzili ze jest folia która powoduje ze szyba nie ma odpowiedniej przepuszczalności. Po dość ostrej ale spokojnej rozmowie (Kłóciłem się z nimi żeby mi to udowodnili) niestety gość zabrał mi dowód i wypisał kwitek na którym było napisane ze zabierają dowód gdyż istnieje podejrzenieo braku przepuszczalności światła odpowiedniej dla szyb przednich. Nie podpisałem i powiedziałem ze ściągnę folię :confused4: dowodu oczywiście nie zabrali ale ciekawi mnie czy faktycznie mogli tak postąpić zabrać dowód za podejrzenie czy to była jakaś mega podpucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie moga Ci tego zrobic...dopoki Ci tego nie udowodnia to moga sie pocalowac w dupe. To tak jakby policjant powiedział Ci ze widział ze jechałes bardzo szybko i pewnie przekroczyles predkosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezencik urodzinowy od Policji :decayed:

Zdj_cie001.jpg

Nie zna ktoś kogoś kto by mi to naprawił w Krakowie szybko i w rozsądnej cenie :gwizdanie:

Dziwna sprawa bo zatrzymali mnie na śląsku na A4 oznakowana Kia Policjanci nie mieli żadnych mierników po prostu stwierdzili ze jest folia która powoduje ze szyba nie ma odpowiedniej przepuszczalności. Po dość ostrej ale spokojnej rozmowie (Kłóciłem się z nimi żeby mi to udowodnili) niestety gość zabrał mi dowód i wypisał kwitek na którym było napisane ze zabierają dowód gdyż istnieje podejrzenieo braku przepuszczalności światła odpowiedniej dla szyb przednich. Nie podpisałem i powiedziałem ze ściągnę folię :confused4: dowodu oczywiście nie zabrali ale ciekawi mnie czy faktycznie mogli tak postąpić zabrać dowód za podejrzenie czy to była jakaś mega podpucha.

a ja z tego, co wiem to mają takie prawo, policjant nie musi się znać wystarczy mu podejrzenie (tak samo mógłby stwierdzić, że np wydech masz za głośny, zabrać dowód i wysłać na badanie), ale nie będę się spierał, bo nie jestem pewny na 100 %

chcieli Ci dać mandat czy tylko wziąć sam dowód, pytam bo jeżeli tylko dowód to w życiu bym nie ściągał folii

btw :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/18-xii-2011-godz-2145/5950352

Sam początek Kroniki o kopalni w której pracuję

Ludzie to mają najebane, szczególnie CI Wiśniewscy gdzie jedno z nich się wypowiada. Co chwilę piszą skargi. Jest już pomysł aby załatwić im próg zwalniający pod oknami, wtedy się przekonają czy było warto. CO do problemu mieszkańców, to nie problem firmy że część odbiorców przekracza prędkość na drodze, od tego są stróże prawa, mają radary, mogą karać.

Najlepszy tekst to to że na widok kamery kierowcy nagle zwolnili i pokazują 2 DAF-y nasze firmowe, żółty i czerwony, które wożą towar z Dubia do Rudawy na grysy i oni nie przekraczają 50km/h nigdy.

i widzisz tu wychodzisz cały Ty :naughty: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:04_________________________________________________

Prezencik urodzinowy od Policji :decayed:

Zdj_cie001.jpg

Nie zna ktoś kogoś kto by mi to naprawił w Krakowie szybko i w rozsądnej cenie :gwizdanie:

Dziwna sprawa bo zatrzymali mnie na śląsku na A4 oznakowana Kia Policjanci nie mieli żadnych mierników po prostu stwierdzili ze jest folia która powoduje ze szyba nie ma odpowiedniej przepuszczalności. Po dość ostrej ale spokojnej rozmowie (Kłóciłem się z nimi żeby mi to udowodnili) niestety gość zabrał mi dowód i wypisał kwitek na którym było napisane ze zabierają dowód gdyż istnieje podejrzenieo braku przepuszczalności światła odpowiedniej dla szyb przednich. Nie podpisałem i powiedziałem ze ściągnę folię :confused4: dowodu oczywiście nie zabrali ale ciekawi mnie czy faktycznie mogli tak postąpić zabrać dowód za podejrzenie czy to była jakaś mega podpucha.

a ja z tego, co wiem to mają takie prawo, policjant nie musi się znać wystarczy mu podejrzenie (tak samo mógłby stwierdzić, że np wydech masz za głośny, zabrać dowód i wysłać na badanie), ale nie będę się spierał, bo nie jestem pewny na 100 %

chcieli Ci dać mandat czy tylko wziąć sam dowód, pytam bo jeżeli tylko dowód to w życiu bym nie ściągał folii

btw :bry:

też bym chętnie poznał opinię jakiegoś pana policjanta z drogówki :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieli zabrać dowód bez mandatu a nie chciałem się zgodzić bo jest okres świąteczny i ciężko załatwić by mi było od ręki a auto jest mi niezbędne.

Może BOSERON coś wyjaśni w sprawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::decayed:

:siema::decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:14_________________________________________________miodzio pier^ol tą sprawę, podjedź szybko do gościa na ul. Światowida, szybko Ci z tym zrobi i nie weźmie dużo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

eee no opłatki trzeba wziąć ze sobą;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czwartek jakieś spotkanie wigilijne jest czy coś?

a jak.... będzie karpik w galarecie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czwartek jakieś spotkanie wigilijne jest czy coś?

z kiełbasą w ręku zamiast opłatka :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czwartek jakieś spotkanie wigilijne jest czy coś?

z kiełbasą w ręku zamiast opłatka :naughty:

sianko pod wycieraczką i wolne miejsce w bagażniku dla zbłąkanego........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czwartek jakieś spotkanie wigilijne jest czy coś?

z kiełbasą w ręku zamiast opłatka :naughty:

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: miodzio współczuje ale niestety dow. rej za folie na przednich bocznych szybach mozna zatrzymać

auto boczne przednie ma miec jak z fabryki niczym nie przyciemniane, tylne boczne oraz tylną mozesz nawet sprejem zamalować na czarno a co do faktu zerwania foli kto to zrobił Ty własnoręcznie? bo nie bardzo rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron tyle wiemy...chodzi o tylko o to czy policjant bez uzycia czujnika moze "na oko zabrac dowod" albo zabrac dowod bo za glosny wydech a nie ma miernika...

moim zdaniem, absolutnie nie... moglby tak samo zatrzymac i wypisac mandat bo na oko jechalem za szybko o 50km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron tyle wiemy...chodzi o tylko o to czy policjant bez uzycia czujnika moze "na oko zabrac dowod" albo zabrac dowod bo za glosny wydech a nie ma miernika...

moim zdaniem, absolutnie nie... moglby tak samo zatrzymac i wypisac mandat bo na oko jechalem za szybko o 50km/h

a moim zdaniem tak

przecież może Ci wypisać mandat za prędkość bo wydaje mu się przekroczyłeś

nie zgadzasz się to idziecie do sądu, jeśli tam Ci nie udowodni to nie płacisz i tyle

a co w sytuacji kiedy jakiś koleś biegnie ulicą w kominiarce z dwoma laptopami pod pachami, czy policjant powinien go zatrzymać bo ma PODEJRZENIE że to może być kradziony towar ?

czy go puścić dalej bo przecież i tak na miejscu tego nie stwierdzi więc po co ma sobie roboty dokładać ?

dokładnie o taki rozumowaniu mówimy

dla mnie sprawa szyb jest jasna, są przyciemnione -> na oko widać że za bardzo, dowód zatrzymany

teraz właściciel samochodu musi udowodnić że przepuszczalność światła jest prawidłowa, a dobrze wiemy że tego nie udowodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron tyle wiemy...chodzi o tylko o to czy policjant bez uzycia czujnika moze "na oko zabrac dowod" albo zabrac dowod bo za glosny wydech a nie ma miernika...

moim zdaniem, absolutnie nie... moglby tak samo zatrzymac i wypisac mandat bo na oko jechalem za szybko o 50km/h

Dokładnie o tym trawi KERCZI :guma:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 16:47_________________________________________________

a moim zdaniem tak

przecież może Ci wypisać mandat za prędkość bo wydaje mu się przekroczyłeś

nie zgadzasz się to idziecie do sądu, jeśli tam Ci nie udowodni to nie płacisz i tyle

a co w sytuacji kiedy jakiś koleś biegnie ulicą w kominiarce z dwoma laptopami pod pachami, czy policjant powinien go zatrzymać bo ma PODEJRZENIE że to może być kradziony towar ?

czy go puścić dalej bo przecież i tak na miejscu tego nie stwierdzi więc po co ma sobie roboty dokładać ?

dokładnie o taki rozumowaniu mówimy

dla mnie sprawa szyb jest jasna, są przyciemnione -> na oko widać że za bardzo, dowód zatrzymany

teraz właściciel samochodu musi udowodnić że przepuszczalność światła jest prawidłowa, a dobrze wiemy że tego nie udowodni

Też prawda i tak może być, chociaż nigdy nie słyszałem jeszcze by policjant zabrał dowód bez wcześniejszego pomiaru specjalnym urządzeniem do tego przeznaczonym.

Na TVN TURBO w Uwaga Pirat, jak są takie akcje to zawsze sprawdzają tymi urządzeniami a nie spotkałem się u nich z podobną sytuacją co miał miodzio choć setki odcinków już oglądałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...