Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja już się dzisiaj poślizgałem pod M1 zajefajnie było felga obdarta :decayed: ale korba była

Grucha jak to nie ławkowcem malowane to nie narzekaj bo takich cen to jak się tym bawię nie słyszałem u "zawodowców"

Ja jak się montowalem do galerii na spota w zeszłym roku to teraz felge cza było spawac:)

Lakiernik jest dobry. Już raz mi to wszystko malował tylko teraz znów wylazlo. Ale mówi ze się przykłada i stara jak może, więc mu wierze

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie rano bylo -12

:>

a ja jeszcze letnie nie dalo sie jechac 2km/h

potrzebuje kupic zimowki 225/55/ZR16 ma ktos do sprzedania po normalnej cenie??

Opublikowano

Chcesz na 225 jezdzic oska w zimie??

Opublikowano

mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum

Opublikowano

mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum

a co to masz za ori fele audi 16" że 225 to min. :mysli: ile mają cali szer

Opublikowano

:hi:

Może ktoś z Krakusów ma na sprzedaż przyzwoite zimówki 16" , 205 ?:)

mam :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:04_________________________________________________

u mnie rano bylo -12

:>

a ja jeszcze letnie nie dalo sie jechac 2km/h

potrzebuje kupic zimowki 225/55/ZR16 ma ktos do sprzedania po normalnej cenie??

tylko 205/55/16 jak coś :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:06_________________________________________________

Panowie bo oddałem auto do lakiernika. Po wszystkich dzwonach jakie przeszedł rdza wychodzi i tu moje pytanieznalazlem lakiernika tylko powiedział mi aż 260 za element. Może macie kogoś tańszego ??[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 16:13_________________________________________________

dziś rano o 5:30 -10 stopni :kox:

takie rzeczy to tylko w Erze :naughty:

Opublikowano

mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum

Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie:

Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________

tylko 205/55/16 jak coś :wink4:

I znów Ci muszę przyznać racje :naughty:

Opublikowano

nomoze moze to w takmi razie ma ktos takie to sprzedania ?????

mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum

Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie:

Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________

tylko 205/55/16 jak coś :wink4:

I znów Ci muszę przyznać racje :naughty:

Opublikowano
:hi: z wieczora jest śnieżek jest jazda bokiem :kox:
Opublikowano

nomoze moze to w takmi razie ma ktos takie to sprzedania ?????

mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum

Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie:

Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________

tylko 205/55/16 jak coś :wink4:

I znów Ci muszę przyznać racje :naughty:

pisałem ja mam :tongue4:

Opublikowano

nomoze moze to w takmi razie ma ktos takie to sprzedania ?????

mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum

Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie:

Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________

tylko 205/55/16 jak coś :wink4:

I znów Ci muszę przyznać racje :naughty:

pisałem ja mam :tongue4:

Waski a jakiś 18 nie masz bo kurna te moje 16 to mi sen z powiek zabijają

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

:kox:

grafika :kox: tylko potem młodzi jak się nawąchają i naoglądają to później biegają z maczetami myślą że to gra

Opublikowano

:kox:

grafika :kox: tylko potem młodzi jak się nawąchają i naoglądają to później biegają z maczetami myślą że to gra

To nie gra

Opublikowano
:hi: własnie cisne w BF3 :kox:
Opublikowano
  • Autor

dobry :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:kox:

grafika :kox: tylko potem młodzi jak się nawąchają i naoglądają to później biegają z maczetami myślą że to gra

Lepszej grafiki od tej nigdy nie będzie bo to real filmik nagrany :kox:

Myślę że za jakieś 6-8 lat będzie zbliżona grafa do tego poziomu.

:hi: wszystkim.

Zbierać opłatki na dzisiejszego spota :decayed:

Opublikowano

Z cyklu gdzie najlepiej kupić perfumy...

Obdzwoniłem dzisiaj chyba wszystkie sklepy z perfumami w Kraku. Wszędzie albo po świętach, albo nie ta wielkość buteleczki - ceny podobne... W akcie desperacji pojechałem do... Sephory, i... Drożej średnio o 50zł, ale wkurzony już tym szukaniem zdecydowałem się na zakup... Podszedłem do kasy, Pani zapytała o kartę. Powiedziałem że mam, ale oczywiście nie przy sobie. Pani poprosiła więc o nazwisko, postukała coś tam w klawiaturę i stwierdziła że mam... 20% zniżki :kox:

Najdroższy sklep okazał się najtańszy i jeszcze dostałem kolejny kupon tym razem na 15% zniżki do wykorzystania w styczniu. Jakby ktoś preferował to chętnie odstąpię bo ja raczej nie wykorzystam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.