Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
BMW M3 VS Audi S4[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 07:49_________________________________________________Audi 100 widebody
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podziękował za spota i późniejsze kiełbaski wigilijne :naughty:

Także dziękuję, chociaż dopiero po raz drugi byłem to z pewnością jeszcze nieraz zawitam :good:

Opublikowano

BMW M3 VS Audi S4[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 07:49_________________________________________________Audi 100 widebody

:good: a co za Audi :mysli :http://motoallegro.pl/audi-100-ls-c1-nsu-1970-rok-1-8b-jedyny-na-allegro-i2002932242.html

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 08:41_________________________________________________

daj streszczenie :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 08:41_________________________________________________

nikt nie może czy nie chce pomóc??? :no:

jedyna odpowiednia osoba jest Tomek czytaj Fantomas :naughty:

mówimy i zawieszeniu ? tak [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 08:42_________________________________________________

379860_10150427161736254_271717411253_8778317_2136530661_n.jpg

fajne koło na zimę :naughty:

391086_10150421497521555_209307431554_9161778_895212635_n.jpg

fajny motor :naughty:

Opublikowano

:bry

Czy ktoś się orientuje czy na samochody specjalne potrzeba opłacać akcyzę ???

Opublikowano

Komu, komu kalendarzyk klubowy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Komu, komu kalendarzyk klubowy :naughty: :naughty: :naughty:

nie ma mnie tam :naughty: po ile te kalendarze na KUP TERAZ :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 10:42_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=49629.msg2816591#new

Opublikowano

Gdzie Ci przywieźć ? Jak do firmy to za kawcie :>

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Gdzie Ci przywieźć ? Jak do firmy to za kawcie :>

:naughty:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

fantowski zaraz dam Ci namiar na kolegę z forum co siedzi dobrze w temacie zawieszeń :wink4:

Opublikowano

fantowski zaraz dam Ci namiar na kolegę z forum co siedzi dobrze w temacie zawieszeń :wink4:

troszkę za pózno :naughty:
Opublikowano

troszkę za pózno :naughty:

Kaaa tam późno :polew::kox:

A był już u Ciebie w firmie :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:37_________________________________________________Dzisiaj na Nowohuckiej zero korków, tak można jeździć :naughty:

Opublikowano

nie byłem bo też w ciągu dnia pracuje ale Mr Wąski pomógł :evil: za co wielkie dzięki :)

na razie koleś od springów nie daje znaku ale mam nadzieje że odezwie się i że uda mi się je wyrwać

Wąski a koleś też ma amory do nich... wg Ciebie zostawić te co mam??

Opublikowano

W godzinach szczytu bez zatrzymywania się przejechałem Konopnickiej do Jubilatu a tam nawet w nocy się korkuje :kox:

Bajka, mam nadzieję że tak będzie do nowego roku, a później ferie :naughty:

Opublikowano

nikt nie może czy nie chce pomóc??? :no:

jedyna odpowiednia osoba jest Tomek czytaj Fantomas :naughty:

mówimy i zawieszeniu ? tak

Robuś weź sie :tongue4:

co jest że po tych kiełbachach zawsze mam takiego kaca w nocy że wiadro wody bym wypił :slina:

Opublikowano

:bry: Fantomas :)

jaja z tymi nickami... heh

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.