Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: Fantomas :)

jaja z tymi nickami... heh

Będzie bayera na spocie :polew: :polew: :polew::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nikt nie może czy nie chce pomóc??? :no:

jedyna odpowiednia osoba jest Tomek czytaj Fantomas :naughty:

mówimy i zawieszeniu ? tak

Robuś weź sie :tongue4:

co jest że po tych kiełbachach zawsze mam takiego kaca w nocy że wiadro wody bym wypił :slina:

bo mówiłem że te kiełbasy są z .......

zaszczycisz mnie dziś swoją Osobą :mysli: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 12:17_________________________________________________

nie byłem bo też w ciągu dnia pracuje ale Mr Wąski pomógł :evil: za co wielkie dzięki :)

na razie koleś od springów nie daje znaku ale mam nadzieje że odezwie się i że uda mi się je wyrwać

Wąski a koleś też ma amory do nich... wg Ciebie zostawić te co mam??

daj linka na gg

Opublikowano

:bry: Fantomas :)

jaja z tymi nickami... heh

Będzie bayera na spocie :polew: :polew: :polew::decayed:

zawsze moge uzywac innego nicku...

Opublikowano

:bry: Fantomas :)

jaja z tymi nickami... heh

Będzie bayera na spocie :polew: :polew: :polew::decayed:

zawsze moge uzywac innego nicku...

proponuję PTASZNIK :naughty:
Opublikowano

zawsze moge uzywac innego nicku...

A co na to FANTOMAS :naughty:

Opublikowano

moze byc spiders :D jesli jest wolny.. :)

Opublikowano

troszkę za pózno :naughty:

Kaaa tam późno :polew::kox:

A był już u Ciebie w firmie :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:37_________________________________________________Dzisiaj na Nowohuckiej zero korków, tak można jeździć :naughty:

:hi:

Bo most Wandy otwarty :):P

Opublikowano

co jest że po tych kiełbachach zawsze mam takiego kaca w nocy że wiadro wody bym wypił :slina:

A piłeś niby-herbatkę? :gwizdanie:

Opublikowano

A piłeś niby-herbatkę? :gwizdanie:

Pił :przebiegly:

Bo most Wandy otwarty :):P

Wiem wiem :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 13:52_________________________________________________

Nie fart :polew:

Opublikowano

dzieki za spota :good: , Wesołych,spokojnych,zdrowych swiat !! ps.nie porozbijać tam samochodów :decayed: :decayed:

Opublikowano

witojcie :hi:

Opublikowano

Witomy :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie w ten przedswiąteczny Piatek, jakiś kosmos jest na drogach :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Nie strasz bo nie mam zamiaru godzinę wracać do domu :no:

Opublikowano

Siemka Panowie w ten przedswiąteczny Piatek, jakiś kosmos jest na drogach :wallbash: :wallbash: :wallbash:

masakra kapeluszy tyle że trzeba mieć oczy dookoła d*py a laski dzisiaj to już miały oczy w pipie

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

Panowie mam problem...

Jechalem teraz do babci do kielc no i auto normalnie jechalo, nic sie nie dzialo, po jakims czasie dogonilem jakiegos 'niedzielnego kierowce', biore sie do wyprzedzania a tu zonk silnik nie chce sie krecic wiecej niz 2.4k obrotow, no wiec redukcja i to samo, obroty spadly, turbina WCALE nie dmucha, wystraszony zjechalem na stacje no i nic niepokojacego nie widac,postalem z 20min zeby ostygl, ruszam.. Turbina dmucha normalnie ale nadal auto nie chce przekraczac 2.4k obrotow no wiec toczylem sie na 5-tce z 20km, dojechalem do obwodnicy i sobie mysle "zobacze, moze go juz przedmuchalo", no to redukcja i but i auto idzie normalnie... Turbina dmucha elegancko, silnik sie wkreca na obroty

Wie ktos moze co bylo nie tak?

Myslalem najpierw ze to moze turbina no ale przeciez auto by jezdzilo w pelnym zakresie obrotow tylko turbo by nie dmuchalo, teraz mysle ze moze sie wtryski wysraly albo cos z elektronika tylko ze juz jest wszystko w porzadku.

Nie piszcie zebym napisal w innym temacie itd, potrzebuje szybkiej i konkretnej odpowiedzi. :hi:

Senkju.

Opublikowano

Robiłeś logi na spocie :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.