Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pablo Ty idziesz do spowiedzi ? :shocked:

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

K^^wa zaczyna się :decayed:

o co Ci chodzi ????[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________

Pablo Ty idziesz do spowiedzi ? :shocked:

:decayed:

po co jeszcze nie nie ma X-BOXA...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:54_________________________________________________

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA ŻYCZĘ

Bo jutro od 7 do 19-stej w pracy ;(

:wink4: tenx dużo zdrówka i spełnienia marzeń

Opublikowano

Pojechali po mnie :polew:

Jak masz z tym problem, to nie czytaj :cool1:

Transit nerwusie nie znasz się na żartach :wallbash::bicz::D[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 21:02_________________________________________________

Pablo Ty idziesz do spowiedzi ? :shocked:

Taka tradycja w rodzinie :decayed:

Ale chyba odpuszczę bo muszę się rano wstawić w pracy na chwile :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 21:04_________________________________________________http://www.maxior.pl/film/158944/Kto_mial_pierwszenstwo

:evil:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 21:05_________________________________________________

po co jeszcze nie nie ma X-BOXA...

:polew:

Daj spokój z tym X-klockiem

Opublikowano

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA ŻYCZĘ

to ja również, życzę wszystkim których znam i tym co nie znam też :decayed:

zdrowych, rodzinnych i spokojnych świąt BN :hi:

nie obeżreć się za bardzo, w next czwartek kiełbaski :naughty:

_________________________________________________http://www.maxior.pl/film/158944/Kto_mial_pierwszenstwo

Kto miał pierwszeństwo? Oczywiście pieszy, należycie skopał dupe kierowcy :decayed:

Koleszka z Hondy przykozaczył... :polew:

Opublikowano

DOLACZAM SIE I ZYCZE WESOLYCH SWIAT

Opublikowano

WSZYSTKIEGO DOBREGO :wink4:

Opublikowano

choinkap.jpg[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 00:25_________________________________________________

Z tym ze ja jeździć nie umiem :/

jutro ?

Spoks

To ja też

POGADALI !!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wazne ze sie rozumieja :decayed:

Opublikowano

chof.jpg

SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ŻYCZĘ WSZYSTKIM!

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WAS I WASZYCH RODZIN WSZYSTKIM SERDECZNIE ŻYCZĘ

Opublikowano

Wesołych Świąt :)

Opublikowano

Również życzę wszystkim zdrowych i radosnych świąt :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt!

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZE PRAWIE WSZYSTKIM.....NO DOBRA :embarrassed: WSZYSTKIM

Opublikowano
  • Autor

falstres.jpg

Wesołych Świąt Panowie i Panie :decayed:

Opublikowano

chof.jpg

SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ŻYCZĘ WSZYSTKIM!

zaczyna się a sam największe wkleił :naughty:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 14:35_________________________________________________Panowie to ja też wszystkiego dobrego zdrówka uśmiechu i zrozumienia dla innych ,a reszta sam przyjdzie :wink4:

Opublikowano

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę :)

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

zaczyna się a sam największe wkleił :naughty:

A bo dziś już wypadało :polew::naughty:

Opublikowano

Forumowicze wszystkiego dobrego na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia oraz na Nowy Rok 2012!! Powodzenia

Opublikowano

Spokojnych Świąt Panowie :):hi: :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.