Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarko ile Amelia ma lat?? 4-5?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.audi-sport-club-kronach.de/

Wybieralem się w tym roku ale zlot jest co 2 lata. Może w Maju ktoś się podepnie i pojedziemy w kilka aft?

Opublikowano

Koledzy kupiłem młodemu Mova i nie mogę skalibrować różdżki wszystko ok jest do czasu jak każe mi przyłożyć do ziemi i tu problem nie reaguje przyciskam zgodnie z instrukcjom .na ekranie mam pokazane różdżkę do góry nogami z strzałkami i taką pomarańczową poświatę i buczenie czy zatwierdzaniu :mysli:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 09:31_________________________________________________

Jakby ktoś chciał pozwiedzać Audi Museum Mobile to poniżej mały prezent pod choinkę :wink4:

http://picasaweb.google.com/ruks.pk/2006_01_09AudiMuseumMobile

a poprawy link ?
Opublikowano

Ale ziemi to musisz dotknąć w miejscu gdzie się świeci punkt na ekranie[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 09:32_________________________________________________Kronach

Gruszka

Wąski

Opublikowano
  • Autor

Kurcze nie odpalalem mova jakieś pół roku ale z tego co pamietam przy kalibrowaniu nie musialem do ziemi przykładac :mysli: no chyba ze to od gry zalezy

Opublikowano

Jakby ktoś chciał pozwiedzać Audi Museum Mobile to poniżej mały prezent pod choinkę :wink4:

http://picasaweb.google.com/ruks.pk/2006_01_09AudiMuseumMobile

a poprawy link ?

Może tak zadziała: https://picasaweb.google.com/112996710837203671527/2006_01_09AudiMuseumMobile

Opublikowano
  • Autor

nie działa :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: cześć wszystkim dziś kolejny dzień obżerania :naughty:
Opublikowano
:hi: zgadzam sie z tobą Boseron :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Witam Kolegów z Małopolski widzę ze tu najwięcej rozmów prowadzicie więc witam was tutaj. Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem Audi a4 b5 2.8 mieszkam w okolicy Myślenic i myślę ze nie długo pojawię się u was na zlocie

Opublikowano

:hi: cześć wszystkim dziś kolejny dzień obżerania :naughty:

Dokładnie, gęś czeka :kox::decayed:

Witam Kolegów z Małopolski widzę ze tu najwięcej rozmów prowadzicie więc witam was tutaj. Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem Audi a4 b5 2.8 mieszkam w okolicy Myślenic i myślę ze nie długo pojawię się u was na zlocie

Oczywiście zapraszamy w najbliższy czwartek, uzupełnisz klan V6 w B5 :naughty::good:

Opublikowano

Działa :naughty:

Byłeś tam :naughty:

Opublikowano

gdzie to muzeum

Opublikowano

gdzie to muzeum

W A4 klubie jesteś i nie wiesz gdzie jest muzeum audi w Niemczech :?: :kox:

Opublikowano

Działa :naughty:

Byłeś tam :naughty:

Byłem, to zdjęcia mojej roboty, nie najnowsze ale pewnie wiele tam więcej wózków od tej pory nie doszło.

Muzeum oczywiście w Ingolstadt, nieopodal fabryki.

Opublikowano

Byłem, to zdjęcia mojej roboty, nie najnowsze ale pewnie wiele tam więcej wózków od tej pory nie doszło.

Muzeum oczywiście w Ingolstadt, nieopodal fabryki.

Zazdroszczę, może też kiedyś tam zawitam :)

http://www.audi-zentrum-ingolstadt.de/

Opublikowano

Byłem, to zdjęcia mojej roboty, nie najnowsze ale pewnie wiele tam więcej wózków od tej pory nie doszło.

Muzeum oczywiście w Ingolstadt, nieopodal fabryki.

Zazdroszczę, może też kiedyś tam zawitam :)

http://www.audi-zentrum-ingolstadt.de/

Po drodze do Kronach w maju zaczepimy o muzeum

Opublikowano

eee ja liczylem ze juz do polski zawitalo a tu lipa ;(

Pablo nie masz problemow z tymi przednimi przyciemnionymi szybami??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.