Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

snieg :decayed::kox:

Jak wyjeżdżałem z myjki na zakopiańskiej to zaczęło delikatnie padać, ja tam się tak bardzo nie cieszę bo nie mam quattro :slina:

Ale cieszę się że dziś zrobiłem z przeglądem bo wczoraj mi się skończył :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

cóż z tego ze pada jak z tego co widzę to zaraz stopnieje ;(

Opublikowano
286bac37000afeb049bd746d
Opublikowano

286bac37000afeb049bd746d

sam.... :polew: zartuje

:hi: BTW

Opublikowano

jarko :polew::kox::good:

Opublikowano

dziś rano o 5:30 -10 stopni :kox:

Opublikowano

dziś rano o 5:30 -10 stopni :kox:

u mnie o 5:30 było tylko -7 :decayed:

Opublikowano

snieg :decayed::kox:

Jak wyjeżdżałem z myjki na zakopiańskiej to zaczęło delikatnie padać, ja tam się tak bardzo nie cieszę bo nie mam quattro :slina:

Jak można kupić Audi bez quattro?? ;-)

Myślałem że tej zimy śniegu nie będzie ale chyba jednak trzeba będzie kupić zimówki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

u mnie było tylko -2 stopnie rano ( znaczy sie około 9-tej ) :decayed:

Opublikowano

u mnie było tylko -2 stopnie rano ( znaczy sie około 9-tej ) :decayed:

Pół godziny wcześniej jak wyjeżdżałem od nas z osiedla było na fisie -2,5 stopnia :decayed:

Opublikowano

Panowie bo oddałem auto do lakiernika. Po wszystkich dzwonach jakie przeszedł rdza wychodzi i tu moje pytanieznalazlem lakiernika tylko powiedział mi aż 260 za element. Może macie kogoś tańszego ??[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 16:13_________________________________________________

dziś rano o 5:30 -10 stopni :kox:

u mnie o 5:30 było tylko -7 :decayed:

A Wy macie starcze problemy ze snem?

Opublikowano

dziś rano o 5:30 -10 stopni :kox:

u mnie o 5:30 było tylko -7 :decayed:

A Wy macie starcze problemy ze snem?

Wiesz, niektórzy mają takie coś jak praca od godziny 6 :naughty:

Opublikowano

Panowie bo oddałem auto do lakiernika. Po wszystkich dzwonach jakie przeszedł rdza wychodzi i tu moje pytanieznalazlem lakiernika tylko powiedział mi aż 260 za element. Może macie kogoś tańszego ??[

to nie jest zła cena, po takich pieniadzach to malują mocno przecietni lakiernicy, norma to teraz przynajmniej 300 i wiecej

Opublikowano
  • Autor

to nie jest zła cena, po takich pieniadzach to malują mocno przecietni lakiernicy, norma to teraz przynajmniej 300 i wiecej

dokładnie :good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 16:42_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news/od-4-lat-jestesmy-w-schengen-i-kradniemy-na-potege,1737330,3491 :cool1:

Opublikowano

:hi:

Może ktoś z Krakusów ma na sprzedaż przyzwoite zimówki 16" , 205 ?:)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Może ktoś z Krakusów ma na sprzedaż przyzwoite zimówki 16" , 205 ?:)

się obudziłes :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Może ktoś z Krakusów ma na sprzedaż przyzwoite zimówki 16" , 205 ?:)

się obudziłes :gwizdanie:

Zimówki mam już od półtora miesiąca ale dopiero dzisiaj przekonałem się że pożytek z nich już marny :/

Opublikowano

No ja już się dzisiaj poślizgałem pod M1 zajefajnie było felga obdarta :decayed: ale korba była

Grucha jak to nie ławkowcem malowane to nie narzekaj bo takich cen to jak się tym bawię nie słyszałem u "zawodowców"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.