Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdyby się ktoś wybierał do zakopca na jakiś weekend lub CHGW to zapraszam.

http://www.orlaperclux.pl/

nowy biznes :gwizdanie:

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: Wszystkim

Mam pomysła: skoro w piątek jest wolne, to może zorganizowalibyśmy jakieś spożywanie alkoholu po spocie?? Albo zamiast spota umówilibyśmy się o 19:30 w jakieś knajpce i tam przy drinku (albo kilku) dyskutowali o rezaniu, vagowaniu, modzeniu itp.?? Co Wy na to?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Wszystkim

Mam pomysła: skoro w piątek jest wolne, to może zorganizowalibyśmy jakieś spożywanie alkoholu po spocie?? Albo zamiast spota umówilibyśmy się o 19:30 w jakieś knajpce i tam przy drinku (albo kilku) dyskutowali o rezaniu, vagowaniu, modzeniu itp.?? Co Wy na to?? :mysli:

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

e tam nauczył sie od Ciebie i wkleja :cool1:

:takiego::polew::decayed::wink4:

:siema: Wszystkim

Mam pomysła: skoro w piątek jest wolne, to może zorganizowalibyśmy jakieś spożywanie alkoholu po spocie?? Albo zamiast spota umówilibyśmy się o 19:30 w jakieś knajpce i tam przy drinku (albo kilku) dyskutowali o rezaniu, vagowaniu, modzeniu itp.?? Co Wy na to?? :mysli:

Jestem za :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Wszystkim

Mam pomysła: skoro w piątek jest wolne, to może zorganizowalibyśmy jakieś spożywanie alkoholu po spocie?? Albo zamiast spota umówilibyśmy się o 19:30 w jakieś knajpce i tam przy drinku (albo kilku) dyskutowali o rezaniu, vagowaniu, modzeniu itp.?? Co Wy na to?? :mysli:

w sumie czemu nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie jakaś dobrą pizzę okolice Mistrzejowic ???Jarko

Polecam:

http://www.eldiablo-pizza.pl/

http://www.boompizza.pl/

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 12:27_________________________________________________

:hi: Panowie ma ktoś płytke z mapami do navi plus ? potrzebuje zeby mi ktoś nagrał , dziękuje z góry

Mam Niemcy, a PL nie chce mi działać :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Niemcy, a PL nie chce mi działać :-(

Źle nagrała Ci się płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie jest to jakiś montaż to gość miał sporo fantazji i duże umiejętności :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 13:16_________________________________________________

Źle nagrała Ci się płyta.

:mysli:

A czy nowe mapy np z 2010 będą działać na starym sofcie (RNS z 2002)? Ma ktoś nagrywarkę obsługującą safedisc żeby to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

A czy nowe mapy np z 2010 będą działać na starym sofcie (RNS z 2002)? Ma ktoś nagrywarkę obsługującą safedisc żeby to sprawdzić?

jak wrzucasz pierwszy raz plyte z nowymi mapami to automatycznie robi upgrade softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie moja kolizję z Policją którą miałem w 2009 roku??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138867.0;highlight=kolizja+z+policj%B1

przyszło mi wezwanie do sądu na 2 marca na rozprawę :kwasny:. Teraz nic tylko adwokat i trzeba być dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie moja kolizję z Policją którą miałem w 2009 roku??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138867.0;highlight=kolizja+z+policj%B1

przyszło mi wezwanie do sądu na 2 marca na rozprawę :kwasny:. Teraz nic tylko adwokat i trzeba być dobrej myśli

długo coś czekali :gwizdanie: ciekawe co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra w szoku jestem jak to teraz wszystko przeczytałem, nie wiedziałem o tej sytuacji :shocked:

nex jesteśmy dobrej myśli :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 15:28_________________________________________________Nie wiem czy nie na wiosnę się przejadę do dobrego kumpla do Skały :)

Był kiedyś u nas na spocie i na forum.

Rubio :)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8154&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było 11 stopni :kox:

Nooooo, była też 17:00 o 17:00 :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcę zakładać nowych wątków, dlatego zapytam tutaj. Zapsuło mi się auto, przyjechałem nim w piątek do Krakowa i do dziś nim nie jeździłem. Po południu chcąc pojechać, nie udało mi się go uruchomić. Akumulator naładowany, rozrusznik kręci ale auto nie chce odpalić. Nie znam się za bardzo na tym, dlatego potrzebuję pomocy. Nie znam w Krakowie mechanika, który by się tym zajął a holowanie auta do domu to droga inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcę zakładać nowych wątków, dlatego zapytam tutaj. Zapsuło mi się auto, przyjechałem nim w piątek do Krakowa i do dziś nim nie jeździłem. Po południu chcąc pojechać, nie udało mi się go uruchomić. Akumulator naładowany, rozrusznik kręci ale auto nie chce odpalić. Nie znam się za bardzo na tym, dlatego potrzebuję pomocy. Nie znam w Krakowie mechanika, który by się tym zajął a holowanie auta do domu to droga inwestycja.

Widzę że masz LPG więc:

spróbuj odpiąć klemę + na pół minuty, później zapnij i zrób test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...