Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A tak Pablowi zarzucacie że wkleja tu z innych tematów... A przedwczoraj oglądałem to w dziale HUMOR :gwizdanie:

:hi:

Du*ce inne dzialy forum. Link nie jest z forum tylko z worldcarfans. Instnieje jeszcze pare stron motoryzacyjnych poza A4 forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

O 9:00 jak lookałem to było -14 a mieszkam na 6 piętrze, a przy gruncie :evil:

Wczoraj zapowiadali że nie długo będą -30 stopniowe mrozy..

Nie wiem czy nie wyciągnę akumulatora bo tyle co nim jeżdżę to o dupe rozbić :decayed:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, prawda to że lepiej odpalać na kable niż ciągnąć auto w takie mrozy jeśli ktoś nie może odpalić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, prawda to że lepiej odpalać na kable niż ciągnąć auto w takie mrozy jeśli ktoś nie może odpalić :mysli:

zawsze powinno się tak odpalać :wink4:

ps. ciagnąć to wiesz co można :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba podjadę po jakiś koncentrat płynu do szyb np. do -50oC i doleję bo coś nie wierzę tym płynom do -25oC a nie chciałbym żeby mi rozsadziło np. spryski lamp bo to by bolało :disgust: jakby przyszedł do mnie ten mróz z Dywizjonu od Pabla z szóstego piętra :heat:.

No i proponuję wszystkim co to nie wiedza co mają w chłodnicy żeby sobie trochę pociągneli strzykawka i do lodowki na kilka godzin na max zamrażanie żeby nie było potem zdziwka :cool1:

Tomek, prawda to że lepiej odpalać na kable niż ciągnąć auto w takie mrozy jeśli ktoś nie może odpalić :mysli:

zawsze powinno się tak odpalać :wink4:

ps. ciagnąć to wiesz co można :polew:

dziś pytanie dziś odpowiedź :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ciagnąć to wiesz co można :polew:

Nie próbowałem, nie zamierzam :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 11:24_________________________________________________Ruskie to mają dobre klimaty, -30 to dla nich jak dla nas 0 :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 11:31_________________________________________________http://weather.yahoo.com/poland/lesser-poland/krakow-12862189/?unit=c

Ponoć najdokładniejsza stronka yahoo z pogodą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ciagnąć to wiesz co można :polew:

Nie próbowałem, nie zamierzam :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 11:24_________________________________________________Ruskie to mają dobre klimaty, -30 to dla nich jak dla nas 0 :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 11:31_________________________________________________http://weather.yahoo.com/poland/lesser-poland/krakow-12862189/?unit=c

Ponoć najdokładniejsza stronka yahoo z pogodą :mysli:

http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2012013006&row=466&col=232&lang=pl&cname=Krak%F3w oraz http://www.meteo.pl/php/meteorogram_list_coamps.php?ntype=2n&fdate=2012013000&row=151&col=91&lang=pl&cname=Krak%F3w :gwizdanie:

Komunikaty meteo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, prawda to że lepiej odpalać na kable niż ciągnąć auto w takie mrozy jeśli ktoś nie może odpalić :mysli:

zawsze powinno się tak odpalać :wink4:

ps. ciagnąć to wiesz co można :polew:

mapy do navi dla klienta ?? :mysli::polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 13:30_________________________________________________ja mam taki specjalny przyrzad ktory zasysa plyn i sprawdz jaki faktyczna temeratura jest zamarzania - grosze kosztowal aspokojniejszy jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ze ktos gdzies kiedys juz to wrzucil wiec z gory mocnegotransita przepraszam ,ale wszyscy teraz ida w 3 turba. Tak chyba zeby bylo mniej do zepsucia http://www.worldcarfans.com/112012740372/porsche-911-turbo-to-get-new-tri-turbo-system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ze ktos gdzies kiedys juz to wrzucil wiec z gory mocnegotransita przepraszam ,ale wszyscy teraz ida w 3 turba. Tak chyba zeby bylo mniej do zepsucia http://www.worldcarfans.com/112012740372/porsche-911-turbo-to-get-new-tri-turbo-system

czytaj forum !!! jak nie czytasz to przynajmniej korzystaj z :szukaj:

BO BYŁO JUZ NA FORUM :polew::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są obliczenia pogody robione przez uniwersytet warszawski :gwizdanie:

U nich są obliczane prognozy przez jakies polskie strony:

"ICM, jako Centrum Komputerów Dużej Mocy, udostępnia polskiemu środowisku naukowemu zgromadzone zasoby: komputery dużej mocy, profesjonalne stacje graficzne oraz specjalizowane oprogramowanie. Jako centrum programu Biblioteki Wirtualnej Nauki ICM rozwija i udostępnia szeroką gamę publikacji, elektronicznych zasobów informacji i danych naukowych."

Czyli oni piszą oprogramowanie i udostępniają maszyny do obliczeń :)

Nie mniej jednak, amerykańce mają w uj dokładniejsze i ich prognozy są znacznie bardziej dokładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak, amerykańce mają w uj dokładniejsze i ich prognozy są znacznie bardziej dokładne :)

Czak Noris jest amerykaninem, czyli... Oni poprostu wiedzą jaka będzie pogoda, nie muszą tego obliczać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ale mróz :evil:

gdzie ?

:naughty:

między zegarami jest taki mały kwadracik :naughty:

to weź jakąś skarpete albo cóś i zatkaj bo się przeziębisz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...