Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki serdeczne Tranzolek :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, znowu link :polew:

Jarko, nie mam polaczenia!

Dzwonic??

Nie ja dzwoniłem i nie dzisiaj :wink4:

Opublikowano

aha, to jeszcze raz bo mialem sajgon w weekend

[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 23:03_________________________________________________- Synek?

- Tak tato?

- A ty słyszysz przez ścianę jak my z mamusią seks uprawiamy?

- Niee... no nie tatooo... nie no... nie słyszę!

- No widzisz. A jak walisz konia to my słyszymy!

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witam z rana :hi:

Opublikowano

Witam z rana :hi:

helloł :hi:

Pańcie - pytanko... jaki akumulator kupić? Nie do A4ki tylko Hondy. :wink4:

Słyszałem że, żeby nie przepłacić i był w miarę ok - trzeba kupić Centrę, a jak ma się więcej kaski to Vartę.

Opublikowano

Jak chcesz, to ja Ci sprzedam CENTRA FUTURA 64AH 640A (model CA 640). Jest już po gwarancji ale używany był całe 2 miesiące (w moim starym Volvo - ale sprzedałem go ze starym aku a nowy został). Jak coś, to tel :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witam z rana :hi:

helloł :hi:

Pańcie - pytanko... jaki akumulator kupić? Nie do A4ki tylko Hondy. :wink4:

Słyszałem że, żeby nie przepłacić i był w miarę ok - trzeba kupić Centrę, a jak ma się więcej kaski to Vartę.

lennox info na PW :gwizdanie:

Opublikowano

lennox jak już pewnie tu wyczytałeś przez ten czas mrozów większe ma znaczenie czy masz dobry aku w przypadku posiadania diesla :wink4: benzynka zapali nawet na paluszkach :decayed: . Ale tak na serio nic nie napisałeś co to ma być za aku do jakiej hondy jaki silnik i jaka ma być pojemność co do firm to nie wiem czy jest sens tak szaleć żeby od razu trzeba wyalac kase na varte. Generalnie to zwróć uwage na wymiary bo japońce przeważnie miały aku inne niż europa tzn były wąskie i długie i nasze EU nie zawsze pasowały potem w podstawe.

Opublikowano

Jak chcesz, to ja Ci sprzedam CENTRA FUTURA 64AH 640A (model CA 640). Jest już po gwarancji ale używany był całe 2 miesiące (w moim starym Volvo - ale sprzedałem go ze starym aku a nowy został). Jak coś, to tel :hi:

dzięki, ale na pewno nie będzie pasował - rozmiar nie ten :wink4:

lennox jak już pewnie tu wyczytałeś przez ten czas mrozów większe ma znaczenie czy masz dobry aku w przypadku posiadania diesla :wink4: benzynka zapali nawet na paluszkach :decayed: . Ale tak na serio nic nie napisałeś co to ma być za aku do jakiej hondy jaki silnik i jaka ma być pojemność co do firm to nie wiem czy jest sens tak szaleć żeby od razu trzeba wyalac kase na varte. Generalnie to zwróć uwage na wymiary bo japońce przeważnie miały aku inne niż europa tzn były wąskie i długie i nasze EU nie zawsze pasowały potem w podstawe.

tak wiem że benzynka powinna palić, i paliła dotąd dokąd żona nie odpalała na -20 z włączonym ogrzewaniem tylej szyby i nadmuchem :wallbash:

teraz na -6 do -10 pali od kopa, a na -15 już nie ma tego kopai nie chce :naughty:

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

eee.... może przeczekać bo jak mówisz że na -10 daje radę to mówią że już od jutra idzie ocieplenie :mysli:

Opublikowano

Niezłe jaja są w Norkowni, makki dostał mandat za prędkość i ma do wyboru albo na nasze 2,5koła do zapłaty albo odsiadka 7 dni w hotelu all inclusive z kratkami :decayed: :decayed: :decayed:

Inni w pracy specjalnie biorą urlop by iść do paki odsiedzieć mandat :decayed:

W PL większość by wybierała tą drugą opcję :polew:

Opublikowano

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

eee.... może przeczekać bo jak mówisz że na -10 daje radę to mówią że już od jutra idzie ocieplenie :mysli:

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

Opublikowano

a wolałbym żeby za każdym razem odpalał bo wiesz jak to z kobietami :gwizdanie:

eee.... może przeczekać bo jak mówisz że na -10 daje radę to mówią że już od jutra idzie ocieplenie :mysli:

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

to za 200zł to bym się nie zastanawiał bo to co pisałeś (centra lub varta) to chyba za 200zł to do kaszlaka jakieś 34Ah za tyle kupisz

Niezłe jaja są w Norkowni, makki dostał mandat za prędkość i ma do wyboru albo na nasze 2,5koła do zapłaty albo odsiadka 7 dni w hotelu all inclusive z kratkami :decayed: :decayed: :decayed:

Inni w pracy specjalnie biorą urlop by iść do paki odsiedzieć mandat :decayed:

W PL większość by wybierała tą drugą opcję :polew:

Pablo śmiejesz się kolega miał kilka dni aresztu do czasu szybkiego sądu w szwecji (coś tam nawywijał jakąś burdę po pijaku w dyskotece). Opowiadał mi że w tym areszcie to było lepiej niż u nas w hotelu. Kolorowy TV żarcie palce lizać czyściutko kibelek na fotokomórkę a to było z 15lat temu jak nie więcej więc się tylko domyślam czemu tam biorą urlopy :wink4: a pewnie chłop w domu jazgotu nie wytrzymuje to wychodzi depnie w hebel i już ma parę dni wytchnienia :naughty:

Opublikowano

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

to za 200zł to bym się nie zastanawiał bo to co pisałeś (centra lub varta) to chyba za 200zł to do kaszlaka jakieś 34Ah za tyle kupisz

http://motolans.istore.pl/pl/akumulator-varta-blue-dynamic-45-ah-330a.html

http://www.roseshop.com.pl/index.php?products=product&prod_id=471

a centra będzie kosztowała niewiele pod 200zł

Opublikowano

Niezłe jaja są w Norkowni, makki dostał mandat za prędkość i ma do wyboru albo na nasze 2,5koła do zapłaty

A czy On tam pojechał na wczasy, czy tam normalnie mieszka ? Te 2,5 koła to dla niego ile godzin/dni pracy ?

Opublikowano

no w tym tyg będzie "ocieplenie" ale nie powiedziane ze to ostatnie mrozy w tym roku, a 200zł.. jak to sięmówi "d*py nie ma" :wink4:

a żona będzie zadowolona :naughty:

to za 200zł to bym się nie zastanawiał bo to co pisałeś (centra lub varta) to chyba za 200zł to do kaszlaka jakieś 34Ah za tyle kupisz

http://motolans.istore.pl/pl/akumulator-varta-blue-dynamic-45-ah-330a.html

http://www.roseshop.com.pl/index.php?products=product&prod_id=471

a centra będzie kosztowała niewiele pod 200zł

eee..... to bym się nie zastanawiał :) dawno już aku nie kupowałem a zwłaszcza takich małych a jakiś czas temu słyszałem ze ołów poszedł mocno w górę myślałem że za taką "firmówkę" koło 50Ah trzeba dać coś kolo 400zł ale jak to taki pieniążek to bym się nie zastanawiał

Opublikowano

A czy On tam pojechał na wczasy, czy tam normalnie mieszka ? Te 2,5 koła to dla niego ile godzin/dni pracy ?

Mieszka tam :wink4:, hmm jeśli pracuje po 8h to dla niego 1,5 dnia pracy :decayed::shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.