Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

mam n8 za złotówke i mnie wqrwia ekran dotykowy i to ze juz nie potrafia zrobic fajnego zwykłego telefonu, nawet cuber szuka 8800 a to jest model chyba z przed 4 lat albo lepiej

No właśnie masz N8 to się nie dziwię że Cie wku**ia :) jakbyś porównał dotyk nokii a apple to byś zobaczył dlaczego Ci tak ponosi ciśnienie.

Nie koniecznie 2k :) ja akurat kupiłem nówkę za 349$ kanadyjskich bez podatku :)

najwazniejsze jest zeby odebrac, zadzwonic, wysłac sms i ew. zrobic zdjecie, a internet i takie tam to ja mam w laptopie wiec na ch mi w telefonie,

Dla Ciebie może najważniejsze, dla innych może nie, dla niektórych osób są inne rzeczy nawet bardziej niezbędne (mobilnie) a wychodząc na Kazimierz na piwo nie będę z sobą targał laptopa - ale jak kto woli :D

bawiłem sie iphonem i nie ma wielkiej róznicy, jak masz paluszki jak te z lajkonika to nie bedzie problemu, tylko współczuje wiesz komu:wink: i nie obraz sie bo to zart

a co do kazimierza i piwa to ja tam chodze własnie na piwo a nie siedziec na facebooku :wink:

no i 350cad to jest 1100zł a nie kazdy ma ciocie w kanadzie wink.gif i oszukuje fiskus :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

@misqkrk: 4s ma wreszcie w pełni działające bluetooth czy dalej trzeba kombinować? Dalej wszystko leci przez iTunes?

Nie, iphone nigdy nie miał w pełni działającego BT i nie będzie miał, w iphone jest tylko jako usługa głosowa (słuchawka, głosiki, zestaw głośnomówiący)

a Co do tego czy trzeba latać czy nie to odpowiedź nie.

Oo Października 2011 roku jest soft 5.x.x który synchronizuje itunes z iphone w momencie gdy masz telefon podłączony do zasilania do sieci wi fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misqkrk: 4s ma wreszcie w pełni działające bluetooth czy dalej trzeba kombinować? Dalej wszystko leci przez iTunes?

Nie, iphone nigdy nie miał w pełni działającego BT i nie będzie miał, w iphone jest tylko jako usługa głosowa (słuchawka, głosiki, zestaw głośnomówiący)

a Co do tego czy trzeba latać czy nie to odpowiedź nie.

Oo Października 2011 roku jest soft 5.x.x który synchronizuje itunes z iphone w momencie gdy masz telefon podłączony do zasilania do sieci wi fi

To, że nie będzie miał działającego BT jest spowodowane antypiracką polityką firmy? Czy czymś jeszcze innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof

Nie, nie ma przesyłania plików, bo do jako takich plików w iphone nie masz dostępu, wgrasz muzykę to masz w odtwarzaczu, wgrasz zdjęcia filmy, masz w odpowiedniej aplikacji, z pdf itp tak samo. Wszystko to układa itunes.

Generalnie to co jest przez BT, czyli sam głos wystarcza, jeżeli potrzeba więcej, czyli synchronizacje itp, to do tego robi się aplikacją serwer http:// i każde urządzenie w danej sieci wi fi możne porać daną rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kazimierza i piwa to ja tam chodze własnie na piwo a nie siedziec na facebooku :wink:

Święta racja :whistling: Ale wydaje mi się że słowo rozrywka dla dzisiejszej młodzieży ma całkiem inne znaczenie... Na Kazika z internetem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie przecież że są maniacy fejsa i muszę mieć cały czas dostęp gdziekolwiek by się znaleźli :kox:

Tak samo z gg jest.

Np. taki Siemian zawsze jak jechałem z nim autem to nie skupiał się na drodze tylko patrzył na swojego koma i lookał na forum czy są nowe posty w jego temacie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

a co do kazimierza i piwa to ja tam chodze własnie na piwo a nie siedziec na facebooku :wink:

Święta racja :whistling: Ale wydaje mi się że słowo rozrywka dla dzisiejszej młodzieży ma całkiem inne znaczenie... Na Kazika z internetem :kox:

i wysyłanie zdjec z telefonu z podpisami.... ej kupiłem piwo i jest pełne..... po 10min nowy wpis......juz mam pół........po 30min.......ale mam zgona.....po godzinie....10osób lubi to :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi by siedzieć na fejsie i wyrywać małolaty przy piwie:) a niektórzy pracują jako administratorzy różnych rzeczy, gdzie awaria nie wybiera dnia ani godziny:) i nie poczeka aż skończysz piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kazimierza i piwa to ja tam chodze własnie na piwo a nie siedziec na facebooku :wink:

Święta racja :whistling: Ale wydaje mi się że słowo rozrywka dla dzisiejszej młodzieży ma całkiem inne znaczenie... Na Kazika z internetem :kox:

i wysyłanie zdjec z telefonu z podpisami.... ej kupiłem piwo i jest pełne..... po 10min nowy wpis......juz mam pół........po 30min.......ale mam zgona.....po godzinie....10osób lubi to :grin:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

Tu nie chodzi by siedzieć na fejsie i wyrywać małolaty przy piwie:) a niektórzy pracują jako administratorzy różnych rzeczy, gdzie awaria nie wybiera dnia ani godziny:) i nie poczeka aż skończysz piwo :)

Rozumiem że co drugi na Kaziku z fejsem on-line jest administratorem różnej rzeczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi by siedzieć na fejsie i wyrywać małolaty przy piwie:) a niektórzy pracują jako administratorzy różnych rzeczy, gdzie awaria nie wybiera dnia ani godziny:) i nie poczeka aż skończysz piwo :)

Rozumiem że co drugi na Kaziku z fejsem on-line jest administratorem różnej rzeczy :grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje telefon pod to co używa :) Jeżeli ktoś wyżej pisał, że dla niego ważne jest by dzwonić i pisać smsy, to takie funkcje ma nokia 3110. W jakim celu chce wydawać 1500zł jeżeli nie korzysta z innych możliwości.

Jeżeli ktoś tylko ora w polu niech nie kupuje audi a kupi kombajn, ale niestety w niedziele do kościoła już nie podjedzie (na spoty zapewne też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś tylko ora w polu niech nie kupuje audi a kupi kombajn, ale niestety w niedziele do kościoła już nie podjedzie (na spoty zapewne też)

Czyli wracamy do tematu posiadania dwóch telefonów. Ten do roboty i ten kościółkowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś tylko ora w polu niech nie kupuje audi a kupi kombajn, ale niestety w niedziele do kościoła już nie podjedzie (na spoty zapewne też)

Czyli wracamy do tematu posiadania dwóch telefonów. Ten do roboty i ten kościółkowy :grin:

Opcja posiadania 2 telefonów to najlepsza opcja, jeden smartfon jeden archaiczny telefon firmy nokia (6310i, e51 itp..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci ze dziwie się i to grubo jeśli jesteś Administratorem, którego to nie wybiera pora dnia i nocy to ciekaw jestem czym administrujesz...ze tak swietnie Ci to idzie przez "JABUSZKO".

Miałem wszystkie IPHONY konczac na 4, mam MacBook Air i Ipada. Jestem providerem internetu wiec czesto zdarza mi sie cos "poprawiac" przez np. telefon i jakos dziwnym trafem mialem duzo wiecej problemow z IPHONEM w tej kwestii.

Racji troche masz, ale tylko troche.

Wszystko jest swietne w APPLE, wykonanie, jakość, materiały z których są urządzenia wykonane, dbałość o detale itd itd.

Komunikacja rewelacyjna, - szkoda tylko ze miedzy laptopem i ipadem - bo przeciez urzadzen uzytku domowego jeszcze APPLE nie wprowadzilo. Samsung i owszem jest wizualnie/organoleptycznie plastikowy, ale co z tego jak spadl mi juz kilka razy i nic sie nie stalo, a w iphonie padal zasieg, czujnik, wifi itd itd.

p.s. a porownanie Iphona 4 do SGS I jest conajmniej troche nie na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komórkowcy co słychać :naughty: samsung czy iphone pewnie troche rzecz gustu i przyzwyczajeń ,

powiem Wam tak mój szwagier ma iphone3 i jak mówiłem mu o samsungu to z założenia nie chce go nawet widzieć bo twierdzi ze to szajs a jego jabłko jest najlepsze, niezawodne i wszystko naj ale jak zapytałem a miałeś samsunga w ręce......odpowiedział NIE. teraz chce kupić 4 ,

to troche tak jak z Nami względem samochodów......

my jeździmy Audi i o innych nie chcemy słyszeć jak juz to tylko nowszy model, jedni tylko Iphony inni samsungi a jeszcze inni tylko nokie tak to juz jest......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz jeszcze takie pytanko. Potrzebuję interneta przenośnego do lapka i potrzebuję z niego korzystać przez dwie godziny raz w tygodniu poza miastem. Liczy się zatem dobry zasięg. Co wybrać, u kogo kupić taki bajer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz jeszcze takie pytanko. Potrzebuję interneta przenośnego do lapka i potrzebuję z niego korzystać przez dwie godziny raz w tygodniu poza miastem. Liczy się zatem dobry zasięg. Co wybrać, u kogo kupić taki bajer ?

Mam Play i Orange. Play jest nieco szybszy w mieście, chyba że utrafisz miejsce gdzie Orange akurat ma mocny sygnał (mało takich miejsc i mały ich obszar) Poza miastem Orange jest dużo lepszy, Play mało kiedy złapie zasięg. Gdybym miał wybierać jeden z nich to byłby to Orange. Na obu mam coś koło 7GB/miesiąc (pomarańcz chyba 5GB), używane są codziennie do przeglądania poczty, forum, face, czasem coś na youtube itp :naughty: Transferu wystarcza spokojnie więc jak masz zamiar korzystać rzadziej to spokjnie bierz niższą taryfę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...