Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jarko co to za nuta w podkładzie do filmiku ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eee chciałem se na fejsie zmienić imię i nazwisko na Allah Akbar i mi odrzuciło :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Jarko co to za nuta w podkładzie do filmiku ?

DJ grał jak świnke wnosili, Siklawa - Ciupazecka :)

Opublikowano
  • Autor

nuta daje radę :)

Jutro jadę do Empik-u kupić :wink:

Opublikowano
Dobry wieczór :hi:

Ostrzeżenie przyjąłem na klate

Twardziel!!:D

Nie ja zacząłem insynuacje w Twoim kierunku.I nie ja zaczepiałem.Jak kogoś nie lubisz to zatrzymaj to dla siebie i po sprawie.

A gdzie w regulaminie jest napisane że nie można wprost napisać że się kogoś nie lubi (bez obrażania oczywiście)?? Gdybyś ty napisał wprost, że mnie nie lubisz to przyznałbym ci racje (bo przynajmniej z wzajemnością) a nie wyzywał od głupków z urodzenia, frustratów, o niewyparzonej mordzie nie wspomnę. Ponadto nie wymieniłem żadnego nicka, więc zasadne jest powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą". Zatem obydwoje mamy po ostrzeżeniu tylko dlatego, że mnie znieważyłeś jako pierwszy... Ja to przyjmuję na klate bo dałem się sprowokować ale jak widać ty jeszcze do tego nie dorosłeś skoro uważasz mnie za twardziela :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie zaczynacie znowu ............. :whistling:

Opublikowano

Spokojnie ja się już sprowokować nie dam,w piaskownicy niech się bawia inni.

Opublikowano
  • Autor
:whistling::whistling::whistling:
Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Transit, odpusc juz, nie daj sie prowokowac :wink:

Opublikowano
  • Autor

Myślę że obojga zainteresowani odpuścili już :whistling:

ps. Siklawa cipuzecka robi robotę :) Kilmat BT wrócił

Opublikowano

Nie wiem co tu się ostatnio dzieje:decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Kilmat BT wrócił

Za którym człowiek bardzo tęskni..

A co do tej nuty to zaraz lookne na YT bo wpada w ucho ta cipecka :decayed:

Już mam ten kawałek na twardzielu:jerk:

Opublikowano
  • Autor

Pablo załatw mi Nokie 8800 w idealnym stanie :naughty:

Opublikowano
Pablo załatw mi Nokie 8800 w idealnym stanie :naughty:

Jutro obadam temat:naughty: Używek nie mamy :wink4:

Byłem wieczorem w M1 u chłopaków i przywieźli nówki sztuki Xperii S, telefon (jeśli można tak to nazwać) robi wrażenie :)

Opublikowano
Myślę że obojga zainteresowani odpuścili już :whistling:

Nie wiem jak pan ""nie dotykajcie mojego ego ubodzy użytkownicy starych A CZWÓREK bo jeżdżę A PIĄTKĄ i mi wszystko wolno"" ,ale mnie już przeszło i nie zamierzam polemizować :wink:

Widac to co zostało wczoraj napisane macie w d.... prosiłem i dzisiaj , widać nie dało to pozytywnego efektu ...........

Opublikowano
:polew: Mariusz które piwo już kończysz :kox:
Opublikowano
Myślę że obojga zainteresowani odpuścili już :whistling:

Nie wiem jak pan ""nie dotykajcie mojego ego ubodzy użytkownicy starych A CZWÓREK bo jeżdżę A PIĄTKĄ i mi wszystko wolno"" ,ale mnie już przeszło i nie zamierzam polemizować :wink:

NO I W KOŃCU WIADOMO CO CIĘ BOLI !!

Cóż nie miałem bogatego taty,ani bogatej mamy, wszystko sam.Dobre szkoły,ciężka praca.

Spróbuj i Ty!!

Widac to co zostało wczoraj napisane macie w d.... prosiłem i dzisiaj , widać nie dało to pozytywnego efektu ...........

Opublikowano
gquest przyjedź we Czwartek na spota jak dasz radę :wink4:
Opublikowano
Pablo załatw mi Nokie 8800 w idealnym stanie :naughty:

To mozesz dwie :)

tylko ze ja CHCE 8800 sirocco black

Opublikowano

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Handluje ktoś częściami zamiennymi lub ma dostęp do obrzydliwie tanich i się tego nie wstydzi?.

Muszę kupić 8E0 419 811 B czyli końcówki drążka kierowniczego...

Opublikowano

własnie wróciłem z pracy , wystarczy jedna ciepła noc i gówniarze sie gonią po osiedlach :facepalm: Dobranoc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.