Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki wszystkim za życzenia :wink:

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Panowie, jest sprawa, jesli ktos bedzie widzial ta fieste to bardzo prosze o namiary gdzie i kiedy:

http://www.fotoload.pl/123aa62/b602bc56103582d6b5ac78dfb155128619208_min.jpg

Musze fraj*ra dojechac bo dzisiaj rzucil w moj samochod czyms ciezkim i mam obite nadkole, takze jesli ktos bedzie go widzial to prosze o cynk :wink:

Dzieki :smiley:

mi ostatnio ktoś po dwóch dniach porysował B2 odebraną od lakiernika :evil::evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert pochwal się prezentem :naughty::kox:

Opublikowano
mi ostatnio ktoś po dwóch dniach porysował B2 odebraną od lakiernika :evil::evil:

no sa pojeby niestety :confused4:

Opublikowano

:hi:miłego dnia zapowiada się dość słonecznie :wink:

---------- Post added at 08:47 ---------- Previous post was at 08:22 ----------

:decayed:

mój kolor

http://ddrdeluxe.blogspot.com/2012/04/a4.html

---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:47 ----------

Robert pochwal się prezentem :naughty::kox:

nic takiego :wink:

Opublikowano

http://southernworthersee.com/. Padl pomysl by sie wybrac, moze ktos reflektuje. To w sumie nie daleko

---------- Post added at 10:01 ---------- Previous post was at 09:56 ----------

Klubowiczu Robercie Ciebie nie pytam, Ty juz jestes na liscie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Swieta, swieta i po swietach... witam wszystkich

Trzeba bylo juz wrocic do pracy...:kwasny:

Cuber - dzieki wielkie za namiary na kolege :decayed: zrobil robote perfekcyjnie - tempomat juz przetestowany na trasie - a w dodatku skusil mnie na wymiane radyjka na RNS - E :naughty: az sie nie chcialo wysiadac z samochodu, nawet po nocnej trasie ponad 1000 km :naughty: chcial mnie jeszcze namowic na kamerke do cofania, ale braklo juz czasu :wink:

Opublikowano

Rozpoczęcie sezonu VAG w Krakowie 6.05.12 - miejsce jeszcze nie znane i nie wiadomo czy będzie tak jak przez ostatnie lata na pasie startowym 2 Pułku Lotniczego/Dywizjonu 303.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hejka nie mogę założyć własnego tematu więc prosił bym o założenie przez kogoś .. również prosił bym o wysłanie informacji na inne tereny południa o zlocie.

Plakat-2012.png

vwgolf.pl , Grupa Małopolska, oraz vagpoludnie.pl mają zaszczyt zaprosić na

oficjalne Rozpoczęcie Sezonu VAG 2012r .

Będzie to wspólny zlot pod hasłem integracyjnym VAG, oraz jednocześnie Rozpoczęciem Sezonu w Krakowie oraz na Południu.

Zapraszamy wszystkich chętnych użytkowników samochodów, oraz miłośników koncernu VAG

(volkswagen, audi, seat, skoda - oczywiście porsche, lamborghini, bentley czy bugatti też są mile widziane :bigok: )

do Krakowa, na plac znajdujący się na ul.Kazimierza Wyki przy skrzyżowaniu z ul. Henryka Pachońskiego

Mapka dojazdu: ---->> Przekierowanie na Zumi<<----

Współrzędne dla google maps: 50.094493,19.920636

Zlot odbędzie się: 06 Maja 2012 (niedziela) od godziny 13.

Wjazd: 5zł (od auta)

Obok placu jest sklep "Lidl" - jednak nie wiem czy tego dnia będzie on otwarty, możliwość przywiezienia własnych napoi, jedzenia tak samo na zlocie będzie Catering.

Menu Cateringu --> Tutaj

Tak samo będą postawione dwie kabiny toaletowe.

Kosze na śmieci, do których prosił bym wrzucać papierki, puste butelki itd. a nie pozostawianie ich niczemu sobie..

UWAGA

Na zlocie obowiązuje kultura i spokojne zachowanie!!

Zabronione jest:

-szybkie jeżdżenie pomiędzy ludźmi i innymi autami

-nadmierne trąbienie

-palenie gumy

-Śmiecenie

-itd. :satan:

Wyżej wymienione wybryki będą tępione!!Osoby które nie dostosują się do w/w punktów będą usuwani z miejsca zlotu!

Prosimy o kulturę osób zgromadzonych i pokażmy że umiemy się zachować!! :food:

Naklejki

Będą rozdawane przy wjeździe na teren zlotu!Ilość wlepek ograniczona!!

na auto przypada "jedna" wlepka nawet jeśli byście jechali w 5 os czy więcej os w aucie to i tak dostajecie "jedną" wlepkę. Wyjątkiem jest gdy w danym aucie znajduje się więcej osób które wpłaciły kasę na konto.

---------------------------------------

Zaczynamy zbierać kasę na wlepki i na teren, jak co roku co łaska (min-10zł a max tyle ile możecie dać) : :pub:

W tytule przelewu proszę podać nick oraz emial do siebie :bigok:

Adam Iwański

Kowala 49

32-100 Proszowice

04 1910 1048 2944 0347 2796 0001

osoby które wpłacą minimalna stawkę (10zł) wjazd free. oraz gwarantowana wlepka, która będzie czekała na odbiór nawet jak przyjedziesz ostatni :bajer:

--------------------------------------

Serdeczne podziękowania dla :

- Warsztatu "Monster Serwis" ul.Reduta 1

- Sklepu z częściami "Blue Parts" http://www.blueparts.pl

oraz Concept Music Art http://www.cma.pl

Wydarzenie na Facebook podziel się ze znajomymi i bądź na bieżąco--> ikona-facebook.png

Pozdrawiam

Opublikowano

No to będę :good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good:

BTW :bry:

Opublikowano
hejka nie mogę założyć własnego tematu więc prosił bym o założenie przez kogoś .. również prosił bym o wysłanie informacji na inne tereny południa o zlocie.

Proszę bardzo :good:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231906-VII-Integracyjne-Rozpocz%EAcie-Sezonu-VAG!

Zmodziłem ten temat, teraz lepiej wygląda :wink4:

Opublikowano

Hejka wszystkim :wink: chciałem jutro zawitać jako ''nowicjusz'' ale niestety nie wyrobię się z czasem :kwasny: ale za tydzień zawitam :banan:

Opublikowano
Hejka wszystkim :wink: chciałem jutro zawitać jako ''nowicjusz'' ale niestety nie wyrobię się z czasem :kwasny: ale za tydzień zawitam :banan:

Mendo może byś powiedział od kogo tak łaskawie jesteś :wink::naughty:

Graty zakupu furmanki :good:

Opublikowano

tak wszem i obec oświadczam ,że jestem od PABLA :P -NO -micha ci się już cieszy ? :grin: kurde może jutro zachce mi się zrobić jakieś foty furmanki to powklejam tam gdzieś :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.