Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
najporządniejszy kolega z forum ciekawe kto to taki.... :decayed: bo tu same ........ fajne chłopaki. ale nuda :whistling:

ciekawość to pierwszy stopień do piekła :decayed: ale bez obaw... Ciebie też uważam za porządnego :kox:

Mam 235/40 ale standard sprężyny :facepalm:

I wygląda jak w spodniach od komunii :doh:

a nie lepiej go posadzić?? wg mnie profil 235/50 szału też nie zrobi...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mam 235/40 ale standard sprężyny :facepalm:

I wygląda jak w spodniach od komunii :doh:

darecy kiedy zawitasz na spota i się pochwalisz swoją B8:naughty:

A ja w końcu odpalę PS3 po kilku miesiącach i pogram w Uncharted 3:decayed:

Opublikowano

2243713299_4

fajne koła... :kox:

Opublikowano
Mam 235/40 ale standard sprężyny :facepalm:

I wygląda jak w spodniach od komunii :doh:

darecy kiedy zawitasz na spota i się pochwalisz swoją B8:naughty:

A ja w końcu odpalę PS3 po kilku miesiącach i pogram w Uncharted 3:decayed:

Już obiecuje sobie od miesięcy aby przytupać na spotka w Krak. Auto juz ma około roku u mnie :decayed:

A nie byłem na żadnym spociku w Krakowie. :facepalm:

Na razie nie mam pieniążka aby go posadzić mysle że ze 3- 3,5 cm dobrze by było.:whistling:

A ps3 to dobry pomysł sam zaraz odpale dawno zapomnianą konsole :naughty:

Opublikowano

Już obiecuje sobie od miesięcy aby przytupać na spotka w Krak. Auto juz ma około roku u mnie :decayed:

A nie byłem na żadnym spociku w Krakowie. :facepalm:

To masz okazje być w najbliższy Czwartek ponieważ będzie dla wszystkich niespodzianka :whistling:

Opublikowano

SPOKOJNYCH,ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!:drinks:

Opublikowano

:hi:Również Wesołych Świąt :drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

wesołych świąt jak ten :banan::drinks:

Opublikowano
pogodnych_Sw_Wielkanocnych-cc.jpg
Opublikowano

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,

radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,

smacznego jajka, mokrego dyngusa,

a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

Opublikowano

ykk Wszystkiego Najlepszego! :kox:

Opublikowano

Mam pytanko , czy zna ktos biale BMW 5 E61 touring na czarnych BBS CH z Krakowa ?

Opublikowano

Wesołych Zdrowych i Radosnych Świąt Wam życzę :wink:

Opublikowano
Mam pytanko , czy zna ktos biale BMW 5 E61 touring na czarnych BBS CH z Krakowa ?

nie znam. ale kojarze, stoi na kalwaryjskiej.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych :hi:

Opublikowano

Pogodnych i Szczęśliwych Świąt ALLELUJA:)

Panowie z innej beczki...wczoraj mojej dałem auto bo miała jakąś tam sprawę do załatwienia w NS. Pojechała i za dwie godziny....dzwoni do mnie, że zgubiła kluczyk do mojej B6...no jak żem się wkur....masakra oczywiście pojechałem z zapasowym, ale ten jeden się nie znalazł;/ jest jakaś firma/osoba w Krakowie co by to ogarneła w normalnej kasie? Dzięki za info.

Opublikowano

:hi:

Dlatego ja nigdy nie dam kobiecie A4 bo mam tylko jedne kluczyki :decayed:

Opublikowano

No co zrobisz;/;/ w ogole ta moja to jest zdolna w sprawie auta...ostatnio niewiele brakowało a urwała by mi drzwi od pasażera;/

Opublikowano
:hi:

Dlatego ja nigdy nie dam kobiecie A4 bo mam tylko jedne kluczyki :decayed:

A Twoje 15 letnie audi jest tak za***iste że szkoda jakby się te kluczyki zgubiły :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.