Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy jest szansa aby ktos mi pomogl zamotowac nowy modul i tempomat do mojego samochodu ? :confused4: Oczywiscie odplatnie. dzis mechanik probowal mi to zrobic ale polegl. Pilnie szukam poniewaz jestem w polsce tylko do konca swiat, a bardzo chcialbym to zrobic. :embarrassed:

jak masz wszystko załozone to vag kabel i mozna podziałac , kiedys robiłem to u siebie, Kerczi tez powinien wiedziec ..... a jak cos to dam Ci namiar na goscia co Ci to w 15 min zaadoptuje

Bylbym bardzo wdzieczny za namiar. Zaloze sobie juz to sam tylko potrzebuje adaptacje...:confused4:

Tylko czy bede w stanie jezdzic na nowym module bez adaptacji kirunkowaskazow? wiem ze bedzie choinka byle tylko kierunki dzialaly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki spot dzisiaj:question::decayed:

Wpadnę na krótką chwilę po 20-tej po pracy

---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Panowie czy jest szansa aby ktos mi pomogl zamotowac nowy modul i tempomat do mojego samochodu ? :confused4:

Interfejs mam ale kłopot trochę z Vagiem :kwasny: Jak nie znajdziesz nikogo to pisz, może coś popróbujemy, tylko dobrze byłoby żebyś miał instrukcję co kodować, jak i gdzie...

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:15 ----------

potwierdzam ja mam swap na 320mm i felga 16 ori alu wchodzi bez problemu to do 312 tez wejdzie

Super, trzeba będzie to poważnie rozważyć! Jakbyś mógł na spota wziąć te stare klocki to będę zobowiązany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest szansa aby ktos mi pomogl zamotowac nowy modul i tempomat do mojego samochodu ? :confused4: Oczywiscie odplatnie. dzis mechanik probowal mi to zrobic ale polegl. Pilnie szukam poniewaz jestem w polsce tylko do konca swiat, a bardzo chcialbym to zrobic. :embarrassed:

Przyjedź na spota, może ktoś Ci doradzi co i jak a raczej na pewno jak będzie FANTOMAS :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest szansa aby ktos mi pomogl zamotowac nowy modul i tempomat do mojego samochodu ? :confused4: Oczywiscie odplatnie. dzis mechanik probowal mi to zrobic ale polegl. Pilnie szukam poniewaz jestem w polsce tylko do konca swiat, a bardzo chcialbym to zrobic. :embarrassed:

Zadzwoń tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz ze z A4-klubu :) Marcin jest na zakopiańskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który dzisiaj z rana około 9 na Stella-Sawickiego (jak się jedzie w kierunku M1) najpierw na Bora po chamsku wtrynił się na prawy pas nie chcąc grzecznie czekać w kolejeczce, a potem jak go dopadłem to na mega kompleksie trzymał się lewego i za cholere nie chciał ustąpić mocniejszej kobyle, kopcąc tak z TDIka, że w pewnym momencie musiałem zjechać na prawy pas i jak się zbliżyłem to na lekkim łuku pod wpływem zbyt dużej prędkości i rozklekotanej furze wtrynił mi się na 1/5 prawego pasa?

a4 B6 kombi czy tam avant, grafitowy brak oznakowania jedynie T D I (I na czerwono) ????

dobrze że nie niebieska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber

Nie.... to nie była czarna b8 :D tylko lekko rozklekotana B6 grafitowa... nie patrzyłem na numery ani ramkę, ale raczej to nie był klubowicz..

Tak mi podniósł ciśnienie, że po pół roku przerwy wywaliłem posta :)

Nie każdy kto ma A4 jest tu na forum i czyta co piszemy. Tym bardziej jak nie miał ramek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to osiągalne, sam jechałem 91km/h w tunelu na rowerze - oczywiście z górki i w latach młodości i kondycji :decayed:

przerzutek brakowało i myślałem, że kolanami zęby powybijam...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

buty 18' już na aucie

charakter jazdy zmienił się na bardziej sportowa (bardziej trzęsie)

i tu mam pytanie bo jednak cenie sobie też wygodę

mam zawieszenie standardowe czyli 1BA - na razie sprężynki odpuszczam, wiec jak będzie wyglądał oraz czy wejdzie profil 235/50 R18 ?

zlikwiduje mi trochę dziurę nad kołem i poprawi komfort... co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

widziałem widziałem :naughty: uprzedziłeś mnie z wrzutem :wink:

:polew:

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

buty 18' już na aucie

charakter jazdy zmienił się na bardziej sportowa (bardziej trzęsie)

i tu mam pytanie bo jednak cenie sobie też wygodę

mam zawieszenie standardowe czyli 1BA - na razie sprężynki odpuszczam, wiec jak będzie wyglądał oraz czy wejdzie profil 235/50 R18 ?

zlikwiduje mi trochę dziurę nad kołem i poprawi komfort... co myślicie?

ja posłuchałem rady wg mnie najporządniejszego kolegi z tego forum i założyłem 18 na profilu 235/40... jak na razie nie narzekam a autko prezentuje się i prowadzi w sposób należyty :) (PS: auto lekko posadzone - amory sline sprężyny H&R)

jaki rozmiar gum masz teraz??

co tam Panowie w ten szarobury dzień słychać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najporządniejszy kolega z forum ciekawe kto to taki.... :decayed: bo tu same ........ fajne chłopaki. ale nuda :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 235/40 ale standard sprężyny :facepalm:

I wygląda jak w spodniach od komunii :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...