Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka wieczorowa porą ;)

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Robert => pw :)

Opublikowano

Panowie i znowu to samo po umyciu auta... tryb awaryjny.... jutro musze rzucic okiem pod maske na podszybie... widać ze chyba tam lezy problem..

Opublikowano
Panowie i znowu to samo po umyciu auta... tryb awaryjny.... jutro musze rzucic okiem pod maske na podszybie... widać ze chyba tam lezy problem..

zmień lekarza :tongue4:

---------- Post added at 08:31 ---------- Previous post was at 08:31 ----------

Siemka wieczorowa porą ;)

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Robert => pw :)

:wink:

Opublikowano

Dobry :)

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie,

No to sieć Orange się wkruwi.... na P4 heheh nową oferte przygotowali nie wiem czy tylko dla firm czy nie ale za 75 zł rozmowy wszędzie za FREE :) nawet do P4 hehehe w tym MMS-y i SMS-y również free :) umowa na 12 miesięcy bez telefonu :decayed:

Opublikowano
Siemka Panowie,

No to sieć Orange się wkruwi.... na P4 heheh nową oferte przygotowali nie wiem czy tylko dla firm czy nie ale za 75 zł rozmowy wszędzie za FREE :) nawet do P4 hehehe w tym MMS-y i SMS-y również free :) umowa na 12 miesięcy bez telefonu :decayed:

4zł mniej niż Play i T-Mobile(który daje 50mb więcej neta niż Play) a ich rzecznik wypowiadał się niedawno, że przedstawią taką ofertę, że wszyscy padną na cyce :whistling:

Opublikowano

:hi:

No to urwali wszystkim cyce :decayed:

Opublikowano
Nie ma ktoś czasem zbędnych klocków hamulcowych przednich do B6 (tarcza 288, stan żeby cokolwiek było okładziny). Okazało się że wewnętrzne się pokończyły podczas gdy zewnętrzne jeszcze są nie najgorsze. Rozważam swap na 312 lub 321 ale tymczasowo póki bym gratów nie zebrał pasuje coś zapodać i nie bardzo opłaca się kupować nowych.

jesli zastanawiasz sie nad swapem na 312 to u mnie pelny zestaw lezy w piwnicy od 1 kwietnia zeszlego roku. puszcze to tanio bo mi miejsce zajmuje.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:banan::hi:

:banan::hi:

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

:decayed:

Opublikowano
Siemka Panowie,

No to sieć Orange się wkruwi.... na P4 heheh nową oferte przygotowali nie wiem czy tylko dla firm czy nie ale za 75 zł rozmowy wszędzie za FREE :) nawet do P4 hehehe w tym MMS-y i SMS-y również free :) umowa na 12 miesięcy bez telefonu :decayed:

No Grześ to w końcu będziesz mógł z plejowcami pogadać spokojnie a nie na jednym oddechu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm z reguły to Ty jak do mnie dzwonisz to rozmawiasz ekspresowo :whistling:

Opublikowano
Siemka Panowie,

No to sieć Orange się wkruwi.... na P4 heheh nową oferte przygotowali nie wiem czy tylko dla firm czy nie ale za 75 zł rozmowy wszędzie za FREE :) nawet do P4 hehehe w tym MMS-y i SMS-y również free :) umowa na 12 miesięcy bez telefonu :decayed:

4zł mniej niż Play i T-Mobile(który daje 50mb więcej neta niż Play) a ich rzecznik wypowiadał się niedawno, że przedstawią taką ofertę, że wszyscy padną na cyce :whistling:

A P4 to nie Play ?

Opublikowano
Siemka Panowie,

No to sieć Orange się wkruwi.... na P4 heheh nową oferte przygotowali nie wiem czy tylko dla firm czy nie ale za 75 zł rozmowy wszędzie za FREE :) nawet do P4 hehehe w tym MMS-y i SMS-y również free :) umowa na 12 miesięcy bez telefonu :decayed:

4zł mniej niż Play i T-Mobile(który daje 50mb więcej neta niż Play) a ich rzecznik wypowiadał się niedawno, że przedstawią taką ofertę, że wszyscy padną na cyce :whistling:

A P4 to nie Play ?

Tak P4 to Play..a Orange się wkurzyło i dało w "odwecie" 75zł:)

Wysłane z HTC Desire

Opublikowano

P4 Spółka z o.o. – operator sieci Play.

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

to trzeba zobaczyć na Orange jak taka oferte dali.może czas wrócić do Orange.

Opublikowano

No ja przeczytałem tak: Orange się zdenerwuje na P4 bo dali teraz nową mega ofertę hehe :decayed:

Opublikowano

A mnie za pół roku kończy się abonament. Zobaczę wtedy jak te oferty Pleja, Ti Mobajl i Plusa są wiarygodne, ile mają kruczków, ile haczyków, co jest drobnym druczkiem i wtedy najprawdopodobniej znowu podpiszę umowę z Orange :decayed: Co firma to firma :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.