Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
napisz w dziale Opolskiem na pewno ktoś się pojawi. Może akumulator odepnij na chwilę
odpiąłem akumulator... lecz nic nie pomogło... odpiąłem tak samo sterownik, który jest pod maską i nic.. wróciłem przed chwilą do Krakowa z max. zawrotną prędkością =60 km/h
:hi:
:siema: Calkiem ciekawy dzien... jestem w Opolu i znów włączył mi sie tryb awaryjny...albo problem w sterowniku silnika albo coś s pedalem gazu.. wchodzi na 1200 obrotów i zero reakcji... panowie znacie kogos z Opola kto mogłby podjechac z vagiem? :/
szkoda ze teraz dopiero zobaczyłem bo byłem w Opolu wczoraj z VAG-iem :/
no cóż szkoda... w sumie to nie pomyślałem o Tobie bo Ty przecież często bywasz u siebie..
Opublikowano

fantowski mogłeś dzwonić do mnie to szybko bym Ci podał namiary na miodzia to byście się zgadali a tak to lipa..

Opublikowano
heja, PABLO skąd można ściągnąć FILM w fullhd, bo chciałem sprawdzić tv

Wpisz w googlach filmy hd :wink:

---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:40 ----------

Może jarko mu wysyłał ramki :decayed:

No no, Krakowski Szerlok Holms :grin:

Opublikowano

Panowie poszukuje kierowcy, godZiny pracy 4-5 do 9, w sobote 6-9. Kat. B - 1500zl miesiecznie, najchetniej uczacy sie, ale nie koniecznie.

Opublikowano
Panowie poszukuje kierowcy, godZiny pracy 4-5 do 9, w sobote 6-9. Kat. B - 1500zl miesiecznie, najchetniej uczacy sie, ale nie koniecznie.

prima aprilis :decayed:

malik sobie zmienił datę urodzin na dzisiaj, wszyscy zaczęli mu składać życzenia i w taki sposób wkręcił różowych :grin:

Opublikowano
Panowie poszukuje kierowcy, godZiny pracy 4-5 do 9, w sobote 6-9. Kat. B - 1500zl miesiecznie, najchetniej uczacy sie, ale nie koniecznie.

Ja byłbym chętny, ale co drugi dzień za połowe stawki :whistling:

Opublikowano

jakby to nie byl fake to tez bym byl chetny, na caly etat :decayed:

Opublikowano

to nie fake

mowie powaznie praca od juz

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

a co drugi dzien odpada.

Opublikowano

no to ja chetnie :wink:

Opublikowano

uczysz sie gdzies?? Skad jestes?

Opublikowano

w prawdzie jestem jeszcze w technikum, ale to nie problem bo mam akurat na godziny popołudniowe, więc jeśli jest to na poważnie to z chęcią bym się podjął takiej pracy :thumbup1:

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

no juz odpisalem zanim napisales, tak, technikum komunikacyjne - technik informatyk

mieszkam w hucie

Opublikowano

czesc Pany

widze ze tu ostra wymiana zdań......ale mówiąć szczerze mnie ten filmik tez nie rozśmieszył, nie lubie zadnych przeróbek filmików dubingowych i muzyki, jakoś wydaje mi sie to strasznie prostackie dla małolatów ze spodniami z krokiem w kolanach i czapeczkach na boku , nie moje klimaty ale jak kogoś to śmieszy to szacunek. :thumbup1:

w końcu wróciłem do żywych po kilku dniach ostrej pracy ale za to teraz tydzień wolnego tak po prostu i nie brałem zadnego L4- taka praca hehe

Miodzio daj znać co z tematem......

Pablo jak tam fele kiedy robimy change ? pisz jak znajdziesz chwile w tym tygodniu ja sie dostosuje z czasem.

Jarko jak bedziesz kiedyś w moich okolicach to puść bita bo mam cos dla Ciebie:wink:

Cuber przestań myć ten samochód bo lakier zdzierasz :decayed:

Nex nie pirac bo Acta Cie dopadnie hehe

a całej reszcie ....... na zdrowie :drunk:

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

aha.... i Pablo nie dam Cie do ignora bo Cie lubie :cool:

Opublikowano

boseron poleciało pw :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

po yt pelno o tym filmikow... moze i rzeczywiscie dziala :naughty:

ponawiam pytanie. Jest ktos w Krakowie lub okolicach kto moglby mi aktywowac tempomat z nowym modulem? Oczywiscie odplatnie.

Opublikowano
:hi: miłego dzionka w ten zimowy poranek :decayed:
Opublikowano
:hi: miłego dzionka w ten zimowy poranek :decayed:

:hi:

a dziękuje i wzajemnie szanowny Panie ! :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.