Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo popatrz na to inaczej 10000 nowych kolegów i klientów na mapy :wink:

:polew::polew::polew:

Cholera nie wpadłem na to:grin: :decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: Panowie

:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
znany już ze 5 lat :whistling:

ale nadrabiaj bo esa warta wiedzy :wink:

To trza bylo mówić, a nie ze sam musze sie wszystkiego dowiadywac

Opublikowano

:siema:

na spocie jutro mnie nie będzie, bo jakieś choróbsko mnie dopadło :kwasny:

Opublikowano

:bry:

Podpisywałem się pod tą listą ale z tego co wiem to nic nie dały podpisy kilkuset osób:thumbdown:

Ale mają dalej z nimi walczyć bo tak jak pisałem jakiś czas temu tutaj o tym fakcie że chcą zrobić drogę za moim blokiem 26 która będzie przecinała ten pas zieleni i ciągnęła się do Stella Sawickiego to będzie sajgon jednym słowem:wallbash::facepalm:

To główne zdjęcie na górze które pokazuje budowę pokazuje dokładnie widok z mojego okna.. W tym miejscu kiedyś za małolata rozgrywaliśmy mecze na boisku a tak wyrwali bramki czy też plac zabaw zrujnowali, dzieciaki teraz zamiast korzystać z tego mogą oglądać prace budowy albo iść na drugi koniec osiedla i tam bawić się.:facepalm:

Wszystko się cholernie kurzy, jak umyjesz auto i zostawisz pod blokiem to na drugi dzień jest białe, dlatego w ogóle już nie podjeżdżam pod ten blok, zresztą na pasie parę metrów dalej gdzie trzymam na strzeżonym też nie lepiej bo cały kurz leci na auta i ludzie kurwują jak cholera.

W prawym dolnym rogu tego zdjęcia widać część bloku który ma być 8 piętrowy zaczęli go budować przed tym budimexem, wcześniej stała tutaj biedronka i miałem pod nosem sklep jak chciało się coś kupić a teraz trzeba latać na drugi koniec.

nex dobry model kupiłeś jak za te pieniądze, w szoku jestem jak potaniały te ledy, jak ja kupowałem w grudniu 2009r bravie o takich samych parametrach to trzeba było dać 2 razy więcej..

Dobrze że nie kupiłeś 3D lepiej poczekaj na nowe modele i bez okularów będziesz miał 3D:decayed:

Pablo, jak budowali twoje osiedle to pewnie też na "zielonych płucach" :decayed:, podejrzewam, że nie było tam od zawsze betonu. Rozumiem twoje zniesmaczenie, bo w końcu się tam wychowałeś i pewnie traktujesz ten skwer bardzo sentymentalnie, ale miasto też musi się rozwijać:whistling:

Opublikowano

:bry:

Nie spać!! Kibicować!! za***isty mecz na polsacie jest transmitowany!!

Opublikowano
Pablo, jak budowali twoje osiedle to pewnie też na "zielonych płucach" :decayed:, podejrzewam, że nie było tam od zawsze betonu. Rozumiem twoje zniesmaczenie, bo w końcu się tam wychowałeś i pewnie traktujesz ten skwer bardzo sentymentalnie, ale miasto też musi się rozwijać:whistling:

Zgadza się ale co za dużo to nie zdrowo, jak by się dowiedział że za oknem będziesz miał główną ulicę łączącą osiedle z główną Stella Sawickiego to myślę że też byś miał przeciw:whistling:

Te wszystkie osiedla powstały na początku lat '70 i wszystko na wielkiej płycie lotniska ale w tych latach wiesz jaki był ruch i jakie skupienie ludności było także nikomu nic nie przeszkadzało :wink4:

Zresztą nie mam zamiaru tutaj wiecznie mieszkać a już kawał czasu bo 22 lata:shock3:

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

:bry:

Nie spać!! Kibicować!! za***isty mecz na polsacie jest transmitowany!!

Oglądamy oglądamy, mam obok forum TV:grin:

Opublikowano
:siema: Panowie

:wink:

:hi:Panie

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

znany już ze 5 lat :whistling:

ale nadrabiaj bo esa warta wiedzy :wink:

To trza bylo mówić, a nie ze sam musze sie wszystkiego dowiadywac

zakładasz do WRC :eusathink:

Opublikowano
Pablo, jak budowali twoje osiedle to pewnie też na "zielonych płucach" :decayed:, podejrzewam, że nie było tam od zawsze betonu. Rozumiem twoje zniesmaczenie, bo w końcu się tam wychowałeś i pewnie traktujesz ten skwer bardzo sentymentalnie, ale miasto też musi się rozwijać:whistling:

Zgadza się ale co za dużo to nie zdrowo, jak by się dowiedział że za oknem będziesz miał główną ulicę łączącą osiedle z główną Stella Sawickiego to myślę że też byś miał przeciw:whistling:

Te wszystkie osiedla powstały na początku lat '70 i wszystko na wielkiej płycie lotniska ale w tych latach wiesz jaki był ruch i jakie skupienie ludności było także nikomu nic nie przeszkadzało :wink4:

Zresztą nie mam zamiaru tutaj wiecznie mieszkać a już kawał czasu bo 22 lata:shock3:

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

:bry:

Nie spać!! Kibicować!! za***isty mecz na polsacie jest transmitowany!!

Oglądamy oglądamy, mam obok forum TV:grin:

Pablo, podejrzewam, że też byłbym mocno poirytowany, dlatego też napisałem, że Cię rozumiem. Jasne, że twoje bloki budowano lata temu, kiedy ruch w tamtym miejscu był znacznie mniejszy. No ale skoro właśnie jest większy, to dlaczego nie rozładować go kolejną ulicą? A jeśli nie masz zamiaru wiecznie mieszkać tam gdzie teraz to w doopie to miej :grin: .

Opublikowano
:hi:miłego dnia zapraszam chętnych Krakowskie Klasyki

http://www.krakowskie-klasyki.pl/rozpoczecie_sezonu2012/

Bede moim wiekowym s

Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano
:hi:miłego dnia zapraszam chętnych Krakowskie Klasyki

http://www.krakowskie-klasyki.pl/rozpoczecie_sezonu2012/

Szkoda że nie wyszło na muzeum ale i tak się ciekawie zapowiada :good:

Dzień dobry:hi:

Szykować się dzisiaj na spontana Panowie :banan:

http://www.sadistic.pl/kot-vadera-vt110110.htm

:polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:

To jest dziś ten spot czy nie? :whistling:

Opublikowano
:hi:

To jest dziś ten spot czy nie? :whistling:

Wysłałem z 40 smsów większości to sądzę że na marne nie poszło :whistling:

Do Ciebie nie mam numeru to Ci nie wysłałem:decayed:

Ja, ykk, david_n, Pavel od A5 i jeszcze parę osób będzie.

Opublikowano
:hi:

To jest dziś ten spot czy nie? :whistling:

Wysłałem z 40 smsów większości to sądzę że na marne nie poszło :whistling:

Do Ciebie nie mam numeru to Ci nie wysłałem:decayed:

Ja, ykk, david_n, Pavel od A5 i jeszcze parę osób będzie.

qr** znowu zapomniałem ;)

Opublikowano
:hi:

To jest dziś ten spot czy nie? :whistling:

Wysłałem z 40 smsów większości to sądzę że na marne nie poszło :whistling:

Do Ciebie nie mam numeru to Ci nie wysłałem:decayed:

Ja, ykk, david_n, Pavel od A5 i jeszcze parę osób będzie.

qr** znowu zapomniałem ;)

mniej masła :decayed:

Opublikowano
:hi:

To jest dziś ten spot czy nie? :whistling:

Wysłałem z 40 smsów większości to sądzę że na marne nie poszło :whistling:

Do Ciebie nie mam numeru to Ci nie wysłałem:decayed:

Ja, ykk, david_n, Pavel od A5 i jeszcze parę osób będzie.

qr** znowu zapomniałem ;)

mniej masła :decayed:

mniej masła, więcej buerlecithin ;)

Opublikowano

Dzięki za spocika, frekwencja :good:

O tym kocie Vader'a wam mówiłem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.