Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niestety uznałem że muszę odpocząć od widoku ciebie użyganego i ujszczanego :naughty: i w tym roku odpuszczam psycha musi się zregenerować

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No niestety uznałem że muszę odpocząć od widoku ciebie użyganego i ujszczanego :naughty: i w tym roku odpuszczam psycha musi się zregenerować

Dobra dobra przyznaj się że cię żona już nie puszcza :facepalm: Nieststy ja pewnie tez nie zawitam na zlocie:kwasny:

Opublikowano

Szkoda że nie jedziecie:wallbash:

Ok Panowie ja zaraz wyruszam na Orlen.

:kox:

Opublikowano

Dowództwo wychyla :drinks: i :drunk: a tu jakaś cisza wiosna czy co :decayed::hi:

Opublikowano

Pozdro

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za zlot i za zajefajną impreze. Dopiero niedawno doszedłem do siebie :heat:

Opublikowano
Dziękuję wszystkim za zlot i za zajefajną impreze. Dopiero niedawno doszedłem do siebie :heat:

Również dziękuje, Krakusy znów nie zawiedli:kox:

Opublikowano

Dzieki... :)

Transit 2.50 promila to przegiecie bagiety....

na nastepny dzien w poludnie ;p

Opublikowano

to raczej norma :grin:

Apropos Co to za niespodzianka była dla Pabla, bo chyba nie zdjecie z Bielakiem :facepalm::grin:

Opublikowano

Tak, Pablo odpowiedzial na pytania i jako jedyny mogl zrobic sobie z Nim zdjecie :)

Opublikowano

KERCZI :grin::grin::grin:

Najlepsza była przejażdżka z nim do Zakopca Lancerem:wink4:

Opublikowano

k**wa mnie dopiero bania dopadła :kox: Pablo wrzuc film z Bielakiem :naughty:

Opublikowano

A CO ON JEST JAKIS PRZE KOZAK, PRZECIEZ TO ZWYKŁY INSTRUKTOR :facepalm::grin:

Opublikowano
Pablo wrzuc film z Bielakiem :naughty:

Uciąłem filmik i zostawiłem wyjazd ze Stasindy bo później była za szybka jazda :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo , tak sie zastanawiam , po co wklejasz filmik z Kubą ? Czy coś tam jest niezwykłego ? :facepalm:

zastanowiłeś sie nad tym czy wypada coś takiego wrzucać ?

Opublikowano
Pablo , tak sie zastanawiam , po co wklejasz filmik z Kubą ? Czy coś tam jest niezwykłego ? :facepalm:

zastanowiłeś sie nad tym czy wypada coś takiego wrzucać ?

Nikt tego nie widzi bo nie jest publicznie na YT, chcesz to usunę i będzie po problemie.

Opublikowano
  • Autor
Dziękuję wszystkim za zlot i za zajefajną impreze. Dopiero niedawno doszedłem do siebie :heat:

Dzieki równiez ;) Pozdro dla Żony od mojej żony :)

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:39 ----------

A CO ON JEST JAKIS PRZE KOZAK, PRZECIEZ TO ZWYKŁY INSTRUKTOR :facepalm::grin:

Nie taki zwykły :whistling: Po za tym spoko koleś :wink:

Opublikowano
Nie taki zwykły :whistling: Po za tym spoko koleś :wink:

ja jak najbardziej nic do niego nie mam :wink: tylko sie zastanawiam, bo nic o nim nie słyszałem tak jak na przykład o Kornackim

Opublikowano

Fantomas widziany w kosciele w Mogile o 14:30 :wink:

Opublikowano
tylko sie zastanawiam, bo nic o nim nie słyszałem tak jak na przykład o Kornackim

Jakbyś oglądał TVN Turbo to byś tego posta nie napisał:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.