Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki panowie od razu czuje sie bezpieczniej :facepalm::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy:kox:

Nie wszyscy czytali:decayed:

a965513212b0.png

:polew:

Opublikowano

Pablo Pablo :kwasny: fakt po przenosinach jest tu strasznie cicho ,ciekawe czy to zbieg okoliczności :eusathink:

Opublikowano

Siema,Pablo a zgarniesz mnie po drodze do BT?? :naughty:

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

Moze z dwoma osobami na pokladzie pojedziesz roztropnie :decayed:

Opublikowano
:hi:panowie potrzebuje numer do Biskupic do tych oponiarzy co wszyscy jeżdżą ??

Mam do oddania dywaniki welurowe do B5 jak ktoś chętny to pisać

501 64 23 51

:hi:z wieczora,dzięki Wąski za kontakt

Opublikowano
Pablo Pablo :kwasny: fakt po przenosinach jest tu strasznie cicho ,ciekawe czy to zbieg okoliczności :eusathink:

U nas tak ale na forum nie zauważyłem znacznej różnicy w frekwencji.

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

Siema,Pablo a zgarniesz mnie po drodze do BT?? :naughty:

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

Moze z dwoma osobami na pokladzie pojedziesz roztropnie :decayed:

Jak przebierzesz się za dobrą landrynę i wystawisz nogę na Zakopiance to może Cię zauważymy:kox: :decayed:

Wąski może Ci od opon w Biskupicach mają stronkę to by się od razu umieściło w 1 poście:eusathink:

Opublikowano

pier**le taki fetysz pojade autem :facepalm:

Opublikowano

:grin::lol1:

A swoją drogą czy coś wiadomo o zlocie VAG który zawsze jest w kwietniu na pasie startowym bo coś cisza w temacie:eusathink:

Opublikowano

Do:

Naczelnik Sił Zbrojnych RP

Prezydent RP

Aleksander Kwaśniewski

00-071 Warszawa

Wielce Szanowny Panie Prezydencie

Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej ze względu na trudną sytuację rodzinną, w jakiej się znalazłem. A mianowicie: Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku 44 lat. Moja żona ma córkę w wieku 25 lat. Tak się złożyło, że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony. Tym samym, mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poślubił moją córkę. W związku z tym, jest ona jednocześnie moją córką i macochą. Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn. To dziecko jest bratem żony mojego ojca, czyli jego szwagrem. Jednocześnie, będąc bratem mojej macochy jest moim wujkiem. Czyli - mój syn jest moim wujkiem. Żona mojego ojca, czyli moja córka powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem, gdyż jest synem mojego ojca, i wnukiem, ponieważ jest synem córki mojej żony. Jestem więc bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię jakby funkcję ojca mojego ojca, pozostając bratem jego syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem.

Dlatego proszę uprzejmie Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze służby wojskowej, gdyż o ile mi wiadomo, prawo nie zezwala powoływać do wojska jednocześnie dziadka, ojca i syna z jednej rodziny. Wierząc w zrozumienie mojej sytuacji przez Pana Prezydenta, pozostaję z poważaniem

Poborowy

:hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Pablo k**wa jade swoim autem :facepalm::grin:

Opublikowano

Jarko ty stara dupo, Wszystkiego Najlepszego !

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Jarko ty stara dupo, Wszystkiego Najlepszego !

dołączam się... Sto lat w dniu 18-tych urodzin :naughty:

Żebyś zawsze miał z kim, miał gdzie i miał za co! :kox:

Opublikowano

Sto lat Ty nasz przodowniku pracy ,oby Ci sił i zdrowia starczyło .Sto lat Najlepszego

---------- Post added at 08:41 ---------- Previous post was at 08:40 ----------

---------- Post added at 08:41 ---------- Previous post was at 08:41 ----------

zapomniałem się pochwalić :naughty: debiut jako pilot

Opublikowano

jarko Wszystkiego Najlepszego Ty Nasz Stary Wymiataczu :kox:

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

zapomniałem się pochwalić :naughty: debiut jako pilot

:good::naughty:

Opublikowano

100 lat Jarosławie K. :grin:

Opublikowano

23w9xh.jpg

Mamy prezent dla jarka w BT:kox::grin::grin::grin:

Opublikowano

Najlepszego Jarko :)))

Pablo mistrz Painta :decayed:

Opublikowano
Najlepszego Jarko :)))

Pablo mistrz Painta :decayed:

fantowski tu masz cały temat co do podświetlenia w B6.

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?13568-ALL-B6-Monta%BF-element%F3w-pakietu-o%B6wietlenie-kratek-nawiew%F3w-lampki-przedniej

w5w w podsufitce powinny być.

Z tyłu pod tablice rurki, najlepiej podjedź na Zakopiańską wyciągniesz swoje i na wzór sprawdzisz w sklepie http://led-labs.pl/?content=5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.