Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uderz w stół.... :grin::wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mogłeś napisać o tych wyścigach Kornackiego bo nie wszyscy wiedzą oprócz nas o tym fakcie:decayed:

Cholera grypsko mnie złapało po tym zlocie i jadę tabletkach cały czas bo gorączka ciśnie:facepalm:

Opublikowano

Oglądałem Kornackiego na trasie Rajdu Polski :naughty:

Ozy swoją renówką jechałby szybciej po tych szutrach :polew:

Opublikowano

Ja jak mi kiedys wlacza kablowke tez sobie obejrze tvn turbo. Teraz to znam tylko z opowiadań

Opublikowano

hahahaha Poziu ja nie jezdze..... JA LATAM!!!!! :grin:

Opublikowano

poziu odwiedziliście z mironem w drodze powrotnej stacje czy znów o niej zapomniał :grin:

Opublikowano
Fantomas widziany w kosciele w Mogile o 14:30 :wink:

Byłem się pomodlić za wasze mordy pijackie i za tą sodomię i gomorię jaką tam wyprawialiście

---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

Ja jak mi kiedys wlacza kablowke tez sobie obejrze tvn turbo. Teraz to znam tylko z opowiadań

znowu ktoś abonamentów nabrał na ciebie bidusiu :kwasny:

Opublikowano
Fantomas widziany w kosciele w Mogile o 14:30 :wink:

Byłem się pomodlić za wasze mordy pijackie i za tą sodomię i gomorię jaką tam wyprawialiście

---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

Ja jak mi kiedys wlacza kablowke tez sobie obejrze tvn turbo. Teraz to znam tylko z opowiadań

znowu ktoś abonamentów nabrał na ciebie bidusiu :kwasny:

Milcz jak do mnie mowisz

Opublikowano
Fantomas widziany w kosciele w Mogile o 14:30 :wink:

Byłem się pomodlić za wasze mordy pijackie i za tą sodomię i gomorię jaką tam wyprawialiście

---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

Ja jak mi kiedys wlacza kablowke tez sobie obejrze tvn turbo. Teraz to znam tylko z opowiadań

znowu ktoś abonamentów nabrał na ciebie bidusiu :kwasny:

Milcz jak do mnie mowisz

dobrze więc odpowiem innym otworem :piroman:

Opublikowano
poziu odwiedziliście z mironem w drodze powrotnej stacje czy znów o niej zapomniał :grin:

Wpadliśmy na stację z mordą do nich to jeszcze przepraszali mirona za sytuację :naughty: Szefunio powiedział, że to wina kasjera była :polew:

Opublikowano
Szefunio powiedział, że to wina kasjera była :polew:

:shock3::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dzieki... :)

Transit 2.50 promila to przegiecie bagiety....

na nastepny dzien w poludnie ;p

KAROL... Aleś mnie wkur...ł :doh:

Nie miałem wcale 2,50 promila tylko 3,03 :decayed:

Z resztą średnia z trzech pomiarów była 2,65...

Ale jak trzeba było być trzeźwym w niedziele po zakończeniu zlotu to byłem trzeźwy :whistling:

A dziś zaliczyłem trase do Morskiego Oka i z powrotem NA BUTACH!! Jestem qr** nieżywy jeszcze bardziej niż w sobotnie południe :OMG:

Opublikowano

Cześć Imprezowicze . słysze ze było ciekawie no to sie ciesze.

---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

Mariusz tez kiedyś szedłem tą trasą i nie zazdroszcze jakieś 18 km w dwie strony ale na kaca najlepsze i widoki nie do opisania.

Opublikowano

eee..... widzę że Przemo już nie musi męczyć dżoja w Tomb Raider bo ma go w realu :wstydliwy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

2012_03_26_184547.png

Panie Boże daj wytrzymać na nogach do północy żeby wstydu nie było

Opublikowano
http://s18.postimage.org/4yd303h5j/2012_03_26_184547.png

Panie Boże daj wytrzymać na nogach do północy żeby wstydu nie było

Tomku wszystko dobrze z Tobą:rolleyes::decayed:

Teraz widzę fotkę jak dałem cytat bo wyżej w Twoim poście tylko zdanie napisałeś:grin:

Opublikowano

nowe forum :kwasny:

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

ten czas z pupy co mi się wyświetla na forum to trzeba wrzucić coś na tace czy co ? żeby sie zmienił :eusathink:

Opublikowano
nowe forum :kwasny:

Ale czego nie wiesz jak fotkę wkleić:question:

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

ten czas z pupy co mi się wyświetla na forum to trzeba wrzucić coś na tace czy co ? żeby sie zmienił :eusathink:

Lookaj w ustawieniach/ogólne ustawienia/strefa czasowa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.