Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Bo co chwile wklejasz albo piszesz coś totalnie bezsensownego. Co więcej nie idzie tego pominąć, chyba że chcesz żebym dodał Cię do ignorów (jak to zrobiło kilku userów). Jeszcze jakoś wytrzymuję i inni też ale pewnego pięknego dnia coś może pęknąć :whistling:

To co wkleiłem to wg Ciebie totalnie bezsensownego???

Ty jesteś pierwszą osobą która ma jakieś "ale" bo każdy się z tego filmiku śmiał i zauważył że ktoś coś nowego zrobił i chciał pokazać reszcie.

Nie zachowuj się jak poważny 50cio latek bo ostatnio wiele razy pokazujesz takie zachowanie :whistling:

Pokaż mi te osoby które mają mnie w ignorach bardzo ciekawy jestem bo nie słyszałem żeby któraś "znana" osoba na forum z takim stażem miała mnie w igrnorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo, ja Cie miałem w ignorach ale gdzieś na nowym forum wessało tą opcję :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ja Cie miałem w ignorach ale gdzieś na nowym forum wessało tą opcję :kwasny:

Ty mnie miałeś od samego początku dlatego Ciebie nie liczę :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie miałeś od samego początku

:kox:

:kox::kox::kox:

Lubię te dyskusję z Mariuszem przynajmniej coś się dzieje na forum :kox::decayed:

Ale na dziś wystarczy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ja Cie miałem w ignorach ale gdzieś na nowym forum wessało tą opcję :kwasny:

Ty mnie miałeś od samego początku dlatego Ciebie nie liczę :decayed::decayed::decayed:

A ja znam co najmniej dwie osoby (nie licząc Jarka) które mają dość Twoich głupawych pierdół ale nicki zostawie dla siebie żeby Ci nie było przykro. Poza tym proponuję Ci żebyś wzorował się na tym, co Lennox ma napisane w sygnaturze. Na zdrowie to wyjdzie WSZYSTKIM.

A jeśli twierdzisz że z tego filmiku śmiali się wszyscy, to pogratulować spostrzegawczości :wink: Gdyby wszyscy Twoi klienci byli tak zadowoleni z Twojej usługi co forumowicze z filmiku, to na dniach pozostałbyś bezrobotny. I nawet nie próbuj ripostować, bo mam wisielczy humor i nie chciałbym napisać kilku słów, które cisną mi się na usta a z grzeczności nie wypada ich pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit nie będę tego komentował bo ja też Ci zaraz pocisnę i się skończą żarty:whistling:

A co do śmiania z filmiku miałem na myśli o osobach na ogólnym forum (czytaj forum) a nie tutaj ale więcej nie będę nic wrzucać bo widzę że nie ma sensu.

Transit napisz lepiej że chcesz żebym usunął konto to będziesz miał "święty" spokój :wink4:

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój mi tu dziewczyny :naughty:

Przepraszam siostro przełożona. To się więcej nie powtórzy (o ile znajdę funkcje "ignoruj użytkownika"). :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, no porę na remont mieli idealną hehe

Robert, na pewno jest poprawiona jedna przy Malborskiej i coś jeszcze dłubali na światłach przy Dworcowej. Oczywiście wszystko na pasie ruchu w stronę Prokocimia :)

Teraz rozłożyli zabawki na pasie w kierunku wieliczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki robię... Muszę się chwilę kimnąć i do roboty gdzieś od 4.00... A co, transport jakiś potrzebny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa... Wpisywałem Hugo, Cuber, Wihajster - nie działa :thumbdown:

:polew:

:kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Karol coś zostawiłeś u mnie :wink:

Miłego dnia choć taka pogoda :kwasny:

---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

gruszka

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

http://speedhunters.com/archive/2012/03/28/techno-classica-essen-gt-gt-vw.aspx

nie długo moja ruda tak będzie wyglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę tu spore napięcie przedmiesiączkowe co u niektórych

---------- Post added at 10:01 ---------- Previous post was at 10:00 ----------

:hi:

Miłego dnia choć taka pogoda :kwasny:

Cuber umył auto i leje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...