Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.... jak fotkę wkleić mówisz :eusathink:

no chyba się w rozwoju nie cofnąłem i skoro umiałem to robić w poprzednim forum to tutaj też powinienem i tak też zrobiłem u mnie fota jest ale jak widać to co u mnie to nie u was

sterfa czasowa mówisz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek:
przestaw strefe czasowa na kaliningrad i po problemie :decayed:

:tongue:

bolszie spasiba u mienia nużno wsio w pariadkie z ciasom

paka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... jak fotkę wkleić mówisz :eusathink:

no chyba się w rozwoju nie cofnąłem i skoro umiałem to robić w poprzednim forum to tutaj też powinienem i tak też zrobiłem u mnie fota jest ale jak widać to co u mnie to nie u was

sterfa czasowa mówisz :wallbash:

Tomek, tutaj łatwiej się jeszcze wkleja, najeżdżasz na zdjęcie na którejś stronce www dajesz prawym i "Kopiuj adres obrazka" następnie tutaj w drugim rzędzie kodów klikasz na kwadracik "Insert Image" obok niebieskiej ikony i w pustym polu wklejasz linka, potwierdzasz i done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panciusie, Tomek jutro bedziesz mial umowe sprawdzona na mailu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panciusie, Tomek jutro bedziesz mial umowe sprawdzona na mailu.

Witaj Panciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

themOn coś podobno tego roku się nie tuliliście się z Siemianem po trawie już się nie lubicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, PABLO jesteś w stanie załatwić upust na telewizor w MM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, PABLO jesteś w stanie załatwić upust na telewizor w MM ??

Jeśli ten telewizor jest na gazetce lub innej promocji to nie ma szans.

Jeśli normalna cena to możliwe choć "dzisiaj" z rabaty jest bardzo ciężko bo się dużo zmieniło odkąd tam nie pracuje:whistling:

Powitał elitę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś gdzie w Krk jest hurtownia w której kupię segregatory A5 75mm/szer. potrzebuję ok 100-120szt (białe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś gdzie w Krk jest hurtownia w której kupię segregatory A5 75mm/szer. potrzebuję ok 100-120szt (białe)

np tu: http://www.biuroplus-krakow.pl/towar?id=1114909

ceny mają w miarę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś gdzie w Krk jest hurtownia w której kupię segregatory A5 75mm/szer. potrzebuję ok 100-120szt (białe)

Tomku jest hurtownia nie daleko rybitw w której dużo sklepów się zaopatruje, praktycznie wszystkie produkty biurowe mają, sam u nich kupowałem jak pracowałem w Biuromaxie.

Znalazłem ich, zadzwoń i się dowiedz.

http://www.pkt.pl/s/krakow/100515476/partner_w_biurze_wektor_artykuly_biurowe_sklep_internetowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Potrzebuje wymalowac sufit o powierzchni 400 m2 w firmie, jako ze najlepiej poszło by to kompresorem to teraz pytanie nie ma przypadkiem ktoś czegoś takiego do pożyczenia na 2-3 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obawiam sie ze jak zaczniesz malowac kompresorem to wszystko do okola bedzie zapylone farba :kwasny: Najlepszy chyba to szeroki walek na przedłużce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam to co zyskasz na czasie podczas malowania stracisz na przygotowaniu (zabezpieczeniu tego co nie chcesz malować) a potem sprzątaniu no i farby też poleci znacznie więcej niż ręcznie musisz tak malować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pistolet Wagnera tylko że do użytku domowego. Maluje się tym całkiem zacnie i wcale tak bardzo nie pyli jakby się mogło wydawać. Oczywiście więcej niż wałkiem ale moim zdaniem nie dużo. Warunkiem do dobrego malowania jest dobra farba rozpuszczalna w wodzie. Odpowiednie proporcje i naprawdę skraca za***iście czas.

Do wałka i tak trzeba wszystko zabezpieczać i tak, więc moim zdaniem nie ma co...

Jeśli chcesz to Ci to mogę pożyczyć - to jest takie gówno małe co się chodzi z odkurzaczem pod pachą. :wink: Ale jeśli chcesz naprawdę dobry sprzęt na przedłużaczu, z automatem pobierającym farbę którym wymalujesz cały ten sufit w kilka godzin to tylko wypożyczalnia maszyn i profi maszyny WAGNERA.

Koszt około 100zł/dobę + koszty filtrów (nie pamiętam ile ale około 100zł za wszystkie).

---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

Aaaa no i farby aż tak dużo więcej nie zejdzie. myślę że do około 10% więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...